İnşaat sonrası Temizlik Şirketi – İstanbul inşaat Temizliği

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı İstanbul’da kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. Entegre group inşaat sonrası temizliğini 2 ana kategoriye ayırmaktadır. İnşaat sonrası kaba temizlik; bu bölümde inşaatın bitme aşamasında boya badana yapılmadan önce tüm alanın tüm kaba pisliği atılır.

Büyük inşaatlarda otel, alışveriş merkezi, çoklu konut gibi çok metrajlı alanlarda işlerin yetiştirilmesi için inşaat firmaları yetkilileri konuya hâkim olunabilsin diye ve çok sayıda personel birkaç tane inşaat sonrası temizlik şirketi ile birlikte çalışırlar. Belirli bir güce sahip inşaat sonrası temizlik şirketleri taşeron olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından inşaat temizliği tecrübesi olan firmaları kullanmaktadırlar. Bu durum inşaat firmalarının daha çok işine gelmektedir. Kurumlar birçok firmayla muhatap olmak yerine tek kuruluşla muhatap olarak zaman kazanmaktadırlar.

İnşaat sonrası ince temizlik; kaba temizlikte kullanılan malzemelerin hemen hemen hiç biri kullanılmaz daha detaylı ve kaliteli işçilik gerektirdiği için hem kullanılan temizlik malzemesi hem kimyasallar daha seçici olmalıdır. Kuruluşlar inşaat sonrası temizlik firması seçerlerken referanslarına ve kullandığı malzemelere özellikle dikkat etmelidirler. Varsa sürekli temizlik hizmeti verdiği projeler ziyaret edilir. Sizde inşaat sonrası temizlik şirketi arayışlarınızda Entegregroup temizlik şirketini tercih ederek özenerek seçtiğiniz ve yaptırdığınız konutunuzu güvenle kullanınız.

İnşaat temizliğinin kontrol edilmesi ve oluşabilecek aksaklıkların gözden geçirilmesi işlemidir. Burada kullanılacak temizlik personeli konusunda uzman olmalıdır. İnşaat sonrası temizliği kontrol ederken tüm alan kontrol edilir çünkü inşaat temizliğinde toz tüm alanlara işlediği için gözden kaçan noktalar olabilmektedir. Gerekli kontrolleri yapan personel ve yönetici müşterimize alanda gezdirir onayı alınan müşterimize konuyla ilgili hizmet onay formuna imzası alınır.

Dünyada En büyük metropol şehirlerinden biri olan İstanbul’da küçük büyük bir çok temizlik şirketi hizmet vermektedir. Gün geçtikçe yatay ve dikey binalar daha modern hale geldikçe kurumların temizlik şirketi ihtiyaçları artmaktadır. Bu sebepledir ki daha önce temizlik şirketinde görev almış personeller herhangi bir sebeple işten ayrılan temizlik personelleri daha iyi iş alma umuduyla temizlik şirketi kurmaktadırlar. İstanbul temizlik şirketi ihtiyaçlarını hizmet konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan bu kişilerden alarak gidermeye çalışmaktadır.

Gerekli keşif ve maliyetlendirme sahip olmayanlar, kurumlara gelişi güzel fiyat vererek bu işi gerçekten profesyonel olarak yapan temizlik şirketleri ni baltalamaktadırlar. Entegre group Hizmet yönetimi olarak bizler İstanbul temizlik şirketi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Özellikle sağlık alanların da hizmet veren Entegregroup İstanbul’un temizlik şirketi talepleri için internette tüm arama motorlarında özellikle Google ve bing gibi kendini kanıtlamış kullanıcı sayısı fazla olan web sitelerinde kullanıcıyı bilinçlendirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu amaçladır ki özellikle Google de Ön İstanbul temizlik şirketi, temizlik şirketi İstanbul gibi kullanıcıların aradığı kelimelerde ön sıralarda yer alarak doğru müşteriye doğru temizlik şirketi ve doğru hizmet vermeye çalışıyoruz. Temizlik hizmeti yapan her personel doğru ürünü, doğru yüzeyde doğru miktarda ve doğru yöntemle kullanarak hem temizliği yapılan yüzeylere zarar vermemiş olurlar.

Entegregroup derki; Temizlik aynı zamanda mal değerini korumaktır. Temizliğin çok önemli bir hale geldiği günümüzde artık Temizlik işlerinde profesyonel hizmet veren, İnşaat Temizliği, yapan, Temizlik Firması, aranır olmuştur. Sektörde kaliteli ve profesyonel çözüm sunan inşaat Temizlik Şirketimiz bu alanda sektörde seçkinliğini korumaktadır. İnşaat Sonrası Beton kaba harç ve benzeri zor işlemler özel kimyasal temizlik ürünleri ve son Teknolojik Temizlik ekipmanları kullanılarak Temizlik yapılmaktadır.

Evinizde yâda işyeri‘nizde tadilat yaptınız veya yeni bir binaya ilk defa taşınacaksınız en önemli en ağır temizlik işlemi budur yani inşaat sonrası temizlik. camlarınız, pencereleriniz, harç ve kir, pas içinde etiket bant alçı artıkları fayanslarınız alçı derz artıkları ile kaplanmış bir halde granit ve mermerlerinize boyalar akmış mutfak ve wc leriniz’in dezenfekte edilmesi gerekiyor, ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin.

Entegre group temizlik şirketi siz değerli müşterilerimize bu konuda ‘da uzman kadrosu ile tüm İstanbul Anadolu yakası & Avrupa yakası, da hizmet vermektedir.  İnşaat temizliği konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz Entegre group temizlik şirketi olarak sizlere bu hizmeti sunarken en iyi ve en kaliteli uygun fiyat seçenekleri alternatif olarak sunulmaktadır.

inşaat temizliği işi bir mekanın ilk defa temizlik yapılması gereken inşaat atıkları seramiklerin üzerindeki derz kalıntıları ve pimapenlerin üzerindeki etiketlerin alınması tam anlamı ile geniş kapsamlı ve detaylı temizlik aşamasıdır. Entegre group inşaat temizliği ev temizliği, ofis temizliği, hastane ,cam iç ve dış cephe temizliği ,yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirmektedir. Site ve plazaların inşaat sonrası ve devamlı temizlik işlerinin yanında eğer arzu ederseniz düzenli sözleşmeli temizlik işlerinizi de yapabiliriz.

Entegre group Temizik Şirketi her türlü kaba ve ince inşaat temizlikleri yapmaktadır. İnşaat şantiye alanlarının temizliğini korumak için vasıfsız personel temini sağlamaktadır.

Özellikle İstanbul temizlik şirketi ihtiyaçlarınız için iletişim bölümünden temizlik uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

“İnşaat sonrası Temizlik Şirketi – İstanbul inşaat Temizliği” için 19 cevap

 1. harunn dedi ki:

  İnşaat sonrası hizmetlerde günü birlik sadece personel sağlıyormusunuz? Mail adresinize mailde gönderdim dönüş bekliyorum.

 2. Özlem dedi ki:

  Merhaba,
  Küçükyalı-Aydınevler 90 m2 3.kat boş daireyi (inşaat sonrası temizlik ) 23.03.2013 Cumartesi günü için temizlik malzemeleri sizden olmak koşulu ile fiyat teklifini mail adresime gönderebilir misiniz?

 3. yakup dedi ki:

  imerhabalar ben akup istanbul pendik kurtköyde oturuyorum anadolu yakasında pendiğe yakın inşaat sonrası kaba temizlik için eleman arıyormusunuz.arıyosanız mail gönderirmisiniz.

 4. SELİM ÜNVER dedi ki:

  Merhaba, Bakırköy zeytinlik mah.ömer naci sokaktaki 5 katlı ve her katı 100 m2 işyeri için (inşaat sonrası temizlik ) temizlik malzemeleri sizden olmak koşulu ile fiyat teklifini mail adresime gönderebilir misiniz?

 5. ali dedi ki:

  Tuzlada 115 m2 sıfır eve taşınacağım. fiyatını mail atarsanız sevinirim.

 6. emine dedi ki:

  30 dairelik bir ınsaat temizlik yapılacak.daire bası ne kadar fiyatı.temizlik malzemeleri sizden mi bizden mi

 7. Kemal Balay dedi ki:

  Merhaba bahçeşehirde 140 m2’lik bir dairem var inşaat sonrası temizlik yapılacak temizlik malzemeleri sizden olmak şartıyla bir fiyat verebilirmisiniz vede mail adresime gönderirmisiniz şimdiden teşekkürler…

 8. emre dedi ki:

  110 m kare ınsaat sonre sı temızlık nekadar olur

 9. Alperen Semih ERbaş dedi ki:

  merhaba,

  Maltepede 1000 m2 giyim mağazası inşaat sonrası (malzeme size ait) ince temizlik fiyatı gönderebilir misiniz?
  Yapılabilecek uygulamalar detaylı olacak şekilde.

  İyi çalışmlar dilerim

 10. Leyyla dedi ki:

  Merhabalar, Pendik Marmara eğitim ve araştırma hastanesinin oraya yakın, 3+1 daireye (100metrekare) 25.02.2017

 11. Leyyla dedi ki:

  Merhabalar, Pendik Marmara eğitim ve araştırma hastanesinin oraya yakın, 3+1 daireye (100metrekare) 25.02.2017 Tarihine fiyat alabilir miyim?

 12. Ilyas konez dedi ki:

  90 m2 onceki kiraci tasinmis simdi ben kiralam istiorum. 5 cam 3 oda 1 mutfak ve tuvalet banyo temizlik ucreti ne kadar olur. Mail yolu ile belirtirseniz sevinirim

 13. kadir dedi ki:

  120 m kare 5 blok her blok 84 daireden olusuyor kac tl yaparsınız

  • admin dedi ki:

   Kadir bey kayıtlarımıza göre tarafınıza mail ile bilgi verilmiş. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. iyi çalışmalar.

 14. kelami dedi ki:

  İnşaat sonrası temizlikde çalışmak isteyen bayan larız günlüğümüz yemek ssk dahil ne verirsiniz

  • admin dedi ki:

   Kelami bey iletişim sayfamızdan Cv bilgilerinizi göndermişseniz tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 15. Esra dedi ki:

  Merhaba, 150 m2 beylikdüzünde bulunan dairem tadilat görmüştür. Ev eşyasız inşaat temizliği yapılacaktır. 4 adet 250cm dolap 8adet 120×110 cm pencere vardır. Evin komple duvarlarıda silinecektir.

  • admin dedi ki:

   Esra hanım Beylikdüzünde hizmetimiz mevcuttur. Umarız aldığınız hizmetten memnun kalmışsınızdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir