Kullanım Koşulları

Entegregroup.com Kullanım Koşulları
Entegre Group web sitesini kullanmadan önce alt bölümde yer alan koşulları kabul etmelisiniz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde web sitesini kullanmaktan vazgeçiniz.

  • Bu web sitesi Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. Park sok. No: 23 / 6 Merter / Güngören / İstanbul adresinde ofisi bulunan Entegre Group Temizlik Şirketine(Bundan sonra Entegre Group olarak anılacak) aittir. Sitede yer alan hizmetler Entegre Group tarafından sunulmaktadır.
  • www.entegregroup.com alan adını kullanarak siteye giriş yapmış kullanıcılar sadece hukuğa uygun işlemler yapabilir. Yapılan kullanıcı yorumlarından kullanıcılar kendileri sorumludur ve Gizlilik Politikası maddelerine göre hareket edilmektedir.
  • Entegre Group Temizlik Şirketi sitede yer alan tüm hizmetleri, bilgilendirmeleri ve içerikleri ön uyarı yapmaksızın değiştirebilme hakkına sahiptir.
  • Entegre Group’ta yer alan içerikler ve resimler; yazarlar tarafından yazılmakta, tüm içerik ve resimlerin kullanım hakları DMCA ile korumalıdır. Yazılı izin olmaksızın, ziyaretçilerin, Kurum ve Kuruluşların Entegre Group’a ait resim, yazı, grafik, video dosyası gibi içeriklerin kullanımı yasak olup; gerekli görüldüğünde Adli Merciler ve İstanbul Mahkemelerince Hukuki Takibatı için işlemler yapılabilecektir.