Dezenfeksiyon

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Merkezi Çin Devleti olarak bilinen son zamanda ortaya çıkan Corona Virüsü ile ne kadar teknolojik cihazlar geliştirirsek geliştirelim hijyene verdiğimiz önemi bir kez daha ortaya koymaktadır.

En uygun fiyatlarla Dezenfeksiyon Hizmeti için İletişim Sayfamızdan Hemen Bize Ulaşabilirsiniz.

Grup Mağazalarınızın veya Mağaza Zincirlerinizin Temizliği Tüm Türkiye Geneli Eş Zamanlı Olarak Yapılabilir. Yaygın Ağımızla Tüm Türkiye Genelinde Toplu veya Çoklu Dezenfeksiyon Hizmetlerini Yönetebilmekteyiz.

Nano Gümüş ve Bitkisel Dezenfeksiyon Kimyasalları İle Tüm Türkiye’de Dezenfekte Hizmeti Veriyoruz.

Dezenfekte Şirketi Personeli

Entegre Group Dezenfekte İşlemi Uygulanışı

Ülkemizde de maalesef insanlarımızın yeteri kadar ciddiye almadığı salgın hastalıklar sıra bize geldiğinde kişisel hijyenimize ve çalışma ortamlarımıza verdiğimiz değerin ancak farkına varabilmekteyiz.

Entegregroup ailesi olarak şirketimiz toplum sağlığını tehdit eden virüslere karşı savaşı para kazanmaktan çok kendisine görev edinmiştir.
Kısa sürede binlerce kişinin ölümüyle sonuçlanan virüslere karşı elimizden geldiğince sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Dezenfeksiyon nedir?

Tüm dünyayı etkisi altına alan ülkemizde hızla yayılan corona virüsü (Covit-19) ve diğer insan sağlığını olumsuz etkileyen virüslerin minimum seviyeye indirilmesi işlemine dezenfeksiyon denilmektedir.

Entegre Group Dezenfeksiyon İşlemi Videosu

Dezenfeksiyon işlemi nasıl sağlanmaktadır?

Dezenfekte Yapan Temizlik Personeli

Dezenfekte Yapan Personelimiz

Dezenfeksiyon işlemi sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan kimyasallar ile ULV ve spreyleme yöntemiyle yapılmaktadır. Corona virüsü için dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz ile her iki şekilde de hizmet alabilirsiniz. Burada amaç ortamda bulunan mikropların minumum seviyeye indirilmesidir. Unutulmamalıdır ki virüslerden korunmanın yegane yöntemi kişisel ve bulunduğunuz ortamın hijyeninin sağlanmasıyla mümkün olabilmektedir. Şirketimiz profesyonel temizlik yöntemleriyle mikropların en çok bulaştığı ortak kullanım alanlarının sürekli temiz tutulmasıyla bizlere sağlıklı bir ortam sunmaktadır.

Sanitasyon nedir?

Sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlarla yüzeylerin temizlenmesi ile aynı zamanda dezenfeksiyonu da sağlanmış olmaktadır. Sanitasyon işlemini gerçekleştirirken bezlerin renk kodlarına dikkat edilerek kullanılması ile çapraz bulaşmaya engel olunmaktadır.
Dezenfeksiyon işlemi nerelerde yapılmaktadır.
Dezenfeksiyon işlemi insanların bulunduğu tüm ortamlarda gereklidir.
Entegregroup temizlik şirketi tüm virüslere karşı fırsatçılık yapmadan çok uygun fiyatlar ile profesyonel kadrosu ve ekipmanlarıyla sizlere dezenfeksiyon hizmeti sunmaktadır.

Ortam dezenfeksiyonu

İçinde bulunduğumuz ortamların dezenfeksiyon işlemini ULV cihazları, Böcek ilaçlama makineleri gibi cihazlar yardımıyla dezenfektan kimyasal ortama püskürtülerek gerçekleştirilir.

Dezenfekte Hizmeti Verilirken

Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti Verilirken

Şirketimiz ortam dezenfeksiyon işlemini her iki şekilde de yapmaktadır. Dezenfekte işleminde kullanılan kimyasallar renksiz, kokusuz, suda çözülebilen ve insan sağlığını tehdit etmeyen ürünler olmalıdır.
Merkezi İstanbul’da olan Entegregroup temizlik şirketi tüm kurum ve kuruluşlara, evlere ve araçlar için dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktadır. Kullandığımız ürünleri tüm belgeleri sağlık bakanlığı ruhsatları mevcuttur istenildiğinde mail yoluyla verilmektedir.

Ev dezenfeksiyonu nasıl sağlanır?

En çok rahat ve kendimizi güvende hissettiğimiz ortamların başında hiç şüphesiz ki evimizdir. Ev temizliği konusunda her aile kendine has hijyen yöntemleri geliştirmiştir. Pahalı hayat şartları nedeniyle ailenin tüm bireyleri çalışmakta kendi yaşam alanlarına yeteri özeni gösterememektedirler. Virüs salgını sebebiyle uzunca bir süre evde zaman geçireceğimiz aşikardır. Özellikle belirli yaş üstü Anne ve Babalarımızın sağlığı için ortamda bulunan mikropların dezenfeksiyonu için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Evinizin temizliği ve dezenfeksiyonu konusunda sizlere destek olmak isteriz.

Ofis dezenfeksiyonu?

Corona virüsü sebebiyle toplu halde çalıştığımız işyerimizde düzenli temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti mikroplara karşı daha güvenli ortam yaratmamız gerekmektedir.
Uzun yıllar binlerce şirkete temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz işinde uzman kadrosuyla belirli periyotlarla ve düzenli hizmet sağlamaktadır.

Fabrika dezenfeksiyonu

Özellikle gıda fabrikaları ve toplu olarak çalışılan üretim fabrikaları çalışanların bulundukları ortamların hijyenini sağlamak zorundalardır.
Üretim sahası ve ortak kullanım alanlarının temizlik ve dezenfeksiyonu konusunda hizmet vermekteyiz.

Şantiye alanları dezenfeksiyonu

Şantiyelerde işçi yatakhaneleri, tuvaletler, yemekhaneler çalışma ortamları sürekli kontrol altında tutlması gereken alanların başında gelmektedir.

En uygun fiyatlarla Dezenfekte Hizmeti için İletişim Sayfamızdan Hemen Bize Ulaşabilirsiniz.

“Dezenfeksiyon” için 20 cevap

 1. Ali Metin Tüzüm dedi ki:

  7 katlı binamızın merdiven boşluğunu ve asansörü dezenfekte ettirmek istiyoruz.Kadıköy Sahrayıcedid’ teyiz. Fiyat verebilir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ali bey. Genel bir fiyatlandırma tarafınıza mail ile gönderilmiş. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. Yorumunuzu geç farkettik fakat kayıtlarımızdan inceleyerek dönme gereği hissettik.

  • tunahan dedi ki:

   İlaclama ve dezenfekte işi yapıyoruz yaptırmak isterseniz yardımcı olabiliriz

 2. Yurdagül Böke dedi ki:

  14 katlı Apt ortak alanlarının dezenfeksiyonunu kaç TL ( 2 blok)

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Yurdagül hanım. Dezenfeksiyon hizmetlerimizde telefonla daha net bilgiler verebiliyoruz. Maalesef tarafınıza maille ulaşılmaya çalışılmış ama muhtemelen mail adresinizi hatalı yazmışsınız kayıtlarımıza göre. Diğer site ziyaretçilerimiz için belirtmek isteriz ki; daha hızlı iletişim ve anlık rezervasyon için iletişim sayfamızdan çok daha hızlı dönüşler alınabilmektedir.

 3. Ebru Gaziogullari dedi ki:

  Fatih Aksaray’da 50 metrekare dükkanımiz için sizden dezenfeksiyon fiyatı alabilir miyiz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ebru hanım. Kayıtlarımıza göre tarafınıza mail ile dönülerek işlem sağlanmış. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 4. Sedat dedi ki:

  Evimi dezenfekte ettiricem fiyat nedir?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sedat bey. Tarafınıza mail ile dönülmüş fakat dönüş alınamamış. Diğer site ziyaretçilerimiz hızlı dönüş ve fiyat için direk iletişim sayfamızdaki telefonumuzdan anlık bilgilendirme alabilmektedir.

 5. CEMİL DİRİCAN dedi ki:

  6 katlı 14 daire binamızı dezenfekte ettireceğiz. Fiyatınız nedir?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Cemil bey. Arkadaşlarımız anlık dönüş sağlamışlar. Yorumunuza geç dönebildik. Üzgünüz. 🙁

 6. sevim dedi ki:

  90 metrekare evim için dezenfekte ettiricem fiyat alabilirmiyim . Birde dezenfekte edildikten sonra direk eve girebiliyormuyuz acaba ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sevim hanım. Yapılan işlemlerle ilgili anlık olarak iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan bilgi sağlanarak randevü oluşturulmaktadır. Burada yorumunuzu geç farkettik. Durum için özür dileriz. Diğer ziyaretçilerimiz anlık bilgi için telefon numaralarımızdan ulaşabilir.

 7. Merve dedi ki:

  Merhabalar , ben evimi dezenfekte ettirmek istiyorum fiyat alabilir miyim ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Merve hanım. Fiyat bilgisini mailinize ekip arkadaşlarımız iletmiş. Bu alandan geç dönüş için özür dileriz.

 8. Kürşad Üşümez dedi ki:

  Merhaba coronaviruse karşı ev dezenfeksiyonu yapıyor musunuz? Max 70-75 ev için ücreti ne kadardır bide pazar günleri calışıyor musunuz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Kürşad bey. Evet yapıyoruz fakat yorumunuzu geç farkettik. Böyle durumlar yaşamamak için diğer sayfa ziyaretçilerimiz direk iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan randevü ve fiyat bilgisi alabilirler.

 9. Dilek dedi ki:

  Evimi dezenfekte ettirmek istiyorum fiyat nedir?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Dilek hanım. Geç dönüşümüz için üzgünüz yorumunuz gözümüzden kaçmış. Anlık fiyat bilgisini iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan vererek rezervasyon işlemi yapılabilmesi mümkün. Konuyu okuyacak diğer ziyaretçilerimiz için açıklama gereği hissettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir