Ofis Temizliği Şirketi – İşyeri Temizlik Şirketleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Ofis Temizlik Şirketi Entegre Group ve bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, size en temiz mekânları sunarak uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik hizmeti konusunda ofis temizlik elemanlarının deneyim kazanması, firmanın eğitime verdiği önem ve tertipli çalışmalar, elbette ki size pozitif şekilde yansıyacaktır. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve ofisler, gerçekten temizliği ve tertibiyle dikkat çekmeli. Düzenli olarak yapılacak periyodik bakımların, hem eleman sağlığı açısından hem de düzenli bir mekân oluşturma açısından pozitif yansımalarını görmek gerek.

temiz ofis

Temizliği yapılmış ofis

Elemanların işini benimsemesi, kullanılan malzemelerin kaliteli olması, elbette ki tüm personele sağlıklı ve düzenli bir ortamda çalışma fırsatı veriyor. Aradan geçen yıllarla birlikte ekiplerinin deneyim kazanması, başta ofis temizliği olmak üzere pek çok konuda size en üst düzeyde geri dönüşü mümkün hale getiriyor. Hiç şüphe yok ki kendi branşında ülkemizin en çok hizmet veren 3 şirketinden biri olması da aslında Entegre Group’ un kaliteli hizmete verdiği değeri ortaya koyuyor. Sağlık ve ferah mekânların iş yerleri açısından önemi herkes tarafından bilinirken, hem mekânın kalitesi hem de personelin sağlığı, gerçekten büyük önem taşıyor.

Ofis ortamında saatlerini geçiren insanların, en güvenli hijyenik şekilde çalışabilmesi için, elbette ki temizlik ve hijyen kuralları en ön planda tutulmalı. Bunu tüm elemanları çalışma sistemi ve uygulama ürün ve malzemeleriyle destekleyen Entegre Group, gerçekten aradığınız kaliteli hizmetin doğru adresi. En kaliteli hizmeti en uygun şartlarda ayağınıza getirecek sistem, yılların deneyimini ve birikimini size en uygun fiyatlarda gerçekten işini düzgün yapan kadrosuyla sunmaktadır. İçinizi ferahlatacak, aynı zamanda temiz ortamıyla sağlığınızı en iyi şekilde etkileyecek çözümler, firmanın çalışma politikaları içerisinde ve standart hizmet sunumları arasında yer alıyor. Böylelikle karşılıklı memnuniyet ve uygun koşullar çok daha temiz bir ortamda çalışmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Ofis temizliği çalışma saatleri:

Profesyonel olarak ofis temizliği işlemini sürdürmek adına, elbette ki günlük işlemler esnasında, çalışma saatlerine uyum konusu büyük önem taşıyor. Ofis içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğunu öngördüğümüzde ofis temizlik işleminin elbette ki ortak kullanım alanları olan tüvalet ve koridorlar hariç çalışanlarınız ofiste yokken tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler temizlenmeli, ertesi sabah iş başı saatinde tertemiz ferah bir ofis de işbaşı yapmalılar. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gün içi temizlik personeli veya çay servisi yapacak ikram personeli gereksinimlerini de karşılıyoruz. Böylelikle düzenli ve periyodik olarak ofis temizliği hakkındaki çalışmaların eksiksiz bir şekilde devam etmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra personelimiz sizin çalışma saatlerinize uygun olarak ta çalışabilmektedir. 09.00-17.30 saatleri standart saat uygulamalarımız olup, vardiyalı olarak veya size uygun saatler de de hizmet vermekteyiz.

Temizliği yapılmış olan ofis resmi

Temizliği yapılmış olan ofis resmi

Ofis temizliği fiyatları:

Verilen emek ve buna karşı alınacak ücret karşılaştırıldığı zaman, aslında bütün Ofis Temizlik Şirketleri çalışma yol ve yöntemlerini de ön planda tutmak gerek. Bu konuda oldukça iddialı olan Ofis Temizlik Şirketi Entegre Group, İstanbul genelinde bu hizmeti en uygun fiyatlarla ve şartlarla veren şirketlerin başında geliyor. Aslında iş ve hizmet anlamındaki memnuniyetiniz, zaman içerisinde bunu çok daha iyi ortaya koyacak. Elbette ki daha düşük rakamlar sunup, zaman içerisinde memnun olmayacağınız hizmetleri ayağınıza getirecek çok sayıda Ofis Temizlik Firması bulmak mümkün. Eğer işiniz kaliteli olsun ve sağlık koşulları çalıştığınız alanda sizi motive etsin istiyorsanız, elbette ki uygun fiyatlı seçeneklerle birlikte, size en uygun Ofis Temizlik Firmaları, hizmetini talep edeceğiniz kuruluşları temsil edecek. Ofis Temizlik Şirketi Entegre Group, hem uygun ofis temizliği fiyatı hem de kaliteli hizmetleri ile size bu konuda yanınızda olmaya devam edecek.

Ofis temizliğini nasıl yapıyoruz?

Temizlik kuralları ve hijyen standartlarına uygun olarak yapılan çalışmaları, hem çalışma mekânlarının hem de burada çalışan insanların sağlığını düşünmeyi zorunlu kılıyor. Her gün periyodik olarak gerçekleşen temizlik işlemlerinde, çöplerin toplanması kokuyu ortadan kaldıracak çözümlerle beraber temizlenmesi, büyük önem taşıyor. Bu tür işlemleri yapan personelin özellikle yanan sigara ve benzeri atıkları ortadan kaldırmadan, temizliğe başlamayacağını çok iyi bilmelisiniz. Çöp kutuları, pek çok alanda temizliğin önemli unsurlarından biri olurken, düzenli olarak değiştirilmesi ve poşet kullanılması, her zaman bir zorunluluk. Elbette ki bütün mekânlarda toz birikimi son derece doğal bir sorun olarak karşımıza çıkarken, 50 cm ve 2 m arasındaki, raf, modüler eşyalar ve ofis malzemelerinin düzenli olarak tozunun alınması da temizlik işlemleri içerisinde çok önemli bir yer tutuyor. Çok sık kullanılan telefonların, özellikle dezenfektan kimyasal ürünler ile temizlenmesi, sağlık açısından da büyük önem taşıyor. Tek bir evrak ve onun önemini çok iyi bilen uzman ekiplerimiz, özellikle çalışma masası temizliğinde hiçbir eşyaya dokunmama ve yerini değiştirmeme konusuna gerçekten büyük özen gösteriyor. Periyodik olarak yapılan bakımlarda ise özellikle alt ve üst kısımlarda kalan, toz birikmeye müsait bölgelerin temizlenmesi de gerçekten çok önemli bir yer tutuyor.

Temizliği tamamlanmış ofis resmi

Temizliği tamamlanmış ofis resmi

İnsanların ofis ortamında tertip ve düzen konusuna verdiği önem konusu da profesyonel ekibimizin çalışma standartları arasında çok önemli bir yer tutuyor. Elbette ki temizlik elemanlarının işe başladığı andan itibaren eldiven kullanmanın da önemli bir zaruret olduğunu belirtmek gerek. Ofis çalışanlarının belki de en çok kullandıkları eşya hiç şüphe yok ki çalışma masalarıdır. Zaman içerisinde biriken, toz ve kir, hem görünümü çok itici hale getiriyor, hem de sağlık açısından tehdit oluşturuyor. Ofis temizliği programımızda masa temizliğine verilen önem, gerçekten ofisin bütünlük anlamındaki temizliğini çok daha olumlu noktaya taşıyor. Yerlerin döşemesi de temizlikle uyum halinde bir yapı gösterirken, paspas, deterjanlı şekilde dezenfektasyon ve düzenli periyodik bakım, zeminlerin temizliğinde gerçekten çok önemli bir yer tutuyor. Ekibimiz işinde son derece uzman bir yaklaşım gösterirken, yaptığı bütün işlerden sonra oto kontrol sistemini devreye sokup, en azından yapılan işin değerlendirmesini yapmak adına, son kontrole gerçekten büyük önem vermekteler.

Ofislerde temizlik uygulamamız hakkında daha kapsamlı bilgi için Ofis temizliği nasıl yapılır? başlıklı yazımızda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler

 • Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir.
 • Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
 • Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
 • Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
 • Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
 • Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi.

İstanbul’da ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Şirketimizin merkezi İstanbul da bulunduğu için müşterilerimizin İstanbul il sınırları içinde ofis temizlik şirketleri talepleri karşılanmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Ofis Temizlik Şirketleri Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul Gayrettepe’de bulunan Genel merkezimiz; Levent, Zincirlikuyu, Beşiktaş, Kâğıthane, Maslak, Şişli, Mecidiyeköy, Etiler, Sarıyer, Nişantaşı, Taksim, ofis temizlik şirketleri taleplerinize cevap veriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Ofis Temizliği Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir de bulunan temizlik şirketi şubemiz; Ümraniye, Bostancı, Kozyatağı, Kadıköy, Göztepe ve diğer ilçelerin temizlik firması ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İnşaat sonrası ofis temizliği hizmeti de sunuyoruz!

Devam eden ofis temizlik hizmetinin yanı sıra diyelim yeni ofis kiraladınız tadilat işlemleriniz bittikten sonra ofise yerleşmeden önce Profesyonel bir ofis temizlik şirketi tarafından detaylı temizlik yaptırmanız gerektiğinde Entegre temizlik En iyi temizlik personelleri ve kaliteli deterjanları ile hizmete hazırdır.

Gün içi daimi sözleşmeli ofis temizliği sunuyoruz

Ofis çalışan sayısının fazla veya ziyaretçi trafiğinin yoğun olduğu ofislerde Gün içi temizlik ihtiyaçlarınızın karşılanması için bünyelerinde çaycı personel ve temizlik personeli bulundurmaktadırlar. Entegregroup üniformasıyla hizmet veren çalışanlarımız, tuvalet temizliği, koridor temizliği, toplantı odası temizliği ve giriş kapı paspaslarının temizliği gibi çok daha çabuk kirlenen alanlara müdahale ederler.
Temizlik yöneticilerimizin düzenli aralıklarla kontrol ettiği personellerimize yeni işbaşı yapan temizlik personellerimize oryantasyon (alıştırma) eğitimlerini vermektedirler. Oryantasyon eğitimleri esnasında proje gereklerine uygun hizmet eğitimleri ve müşteri ilişkileri eğitimleri verilir. Müşterilerimizle temizliğin genel işleyişi hakkında toplantılar yapılarak hem ihtiyaçlar tespit edilir hem de yapılan temizlik işlemleri hakkında bilgiler sunum verilir.

Part-time ofis temizliği hizmeti veriyoruz

Ofis çalışanlarının rahatsız edilmemesi adına akşamları müşterilerimizin çalışmadığı saatlerde masa temizliği, çöplerin toplanması, zeminlerin temizlenmesi, wc’lerin detaylı temizliği yapılmaktadır. Part-time ofis temizliği hizmeti verdiğimiz müşterilerimize pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe akşamları 18:00-20:00 saatleri arasında genel temizlik hafta sonu cumartesi veya Pazar günü detay temizlik hizmeti verilmektedir.

Müşteriye özel hizmet veren Ofis Temizlik Şirketiyiz

Temizlik personelleri kendi bünyesinde bulunan veya belirli aralıklarla ofis kirlendikçe temizlik şirketi ihtiyacı olan müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda bir gün önceden bilgi vererek şuan için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası lokasyonlarına ofis temizlik hizmeti alabilmektedirler.
Ofis temizliği hizmetlerinde dünya standartlarında hizmet veren temizlik şirketimiz belirlenen zaman aralıklarıyla ofislerinizin temizliğini hijyen kurallarına uygun olarak yapar.

Ofis temizlik şirketi olarak Entegre Group çalışan personellerine aşağıdaki eğitimleri vermektedir.

 1. Çöp poşetinin ıslak ve delikse mutlaka değiştirilmesi ( Bu uygulamada eldiven takılması gerekiyor, işlem bittiğinde eldiven çöpe atılır.)
 2. Kapıdan başlanılarak hiçbir alanın temizliği atlanılmadan diz ve boy hizasında bulunan tüm alanların tozunun alınması ve temizlenmesi. ( Bu işleme başlanılmadan önce eldiven takılması gerekmektedir.)
 3. Telefon temizliğinde kullanılan ve başka hiçbir alanın temizliğinde kullanmadığımız beyaz temizlik bezi ile telefon temizliği yapılır.(2 adımda kullandığımız eldiven hala elimizde takılı)
 4. Masa temizliği yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken evrakların yerlerinin değiştirilmemesi, masa üzeri çok yoğun ise evrakların birbirine karışma ihtimali var ise temizlik yapılamayarak kullanıcıya (Masa üzerinde bulunan evrakların birbirine karışma ihtimaline karşı temizlik yapılmamıştır.) not bırakılmalıdır.
 5. Zemin temizliğinde halı kaplı alanlar elektrikli süpürge yardımıyla temizlenmeli eğer zemin farklı sert zeminle kaplıysa zemine uygun kimyasalla ve temizleme yöntemi kullanılmalıdır.
 6. Yapılan temizlik işleminin kontrol edilmesi, cam, elektrik, su gibi güvenlik zafiyeti oluşturabilecek unsurların kontrol edilmesi ve kapı kollarının silinerek çıkılması.

Temizliğini yaptığımız ofis resimlerinden örnekler:

“Ofis Temizliği Şirketi – İşyeri Temizlik Şirketleri” için 62 yanıt

 1. emre çakildak dedi ki:

  Ofis temizliği yaptırmak istiyoruz. Haftada 5 gün akşamları 18:00-20:00 saatleri arası temizlenecektir. Ofisimiz Gayrettepe’de Lütfen iletişime geçiniz.

  • hatice dedi ki:

   Bende temizlik işi ariorum

   • admin dedi ki:

    Hatice hanım firmamıza iş başvurusunda bulunmak için üst menümüzden Formlar/İş Başvuru Formu kısmından başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • admin dedi ki:

   Tarafınıza dönüş yapılmıştı Emre bey. Aldığınız hizmeti yine bu sayfamızda değerlendirir nitelikteki yorumunuzu bekliyoruz. 🙂

 2. Meltem dedi ki:

  Ofis temizliğini sürekli olarak verebiliyormusunuz? Konu hakkında kapsamlı bir bilgilendirme maili bekliyorum.

  • admin dedi ki:

   Sürekli ve daimi olarakta ofis temizlik personeli hizmetimiz mevcuttur. Konu hakkında kapsamlı bilgi içeren mailimiz tarafınıza gönderildi Meltem Hanım.

 3. Mahmut dedi ki:

  Öyle bir yazı vermişsiniz ki kendi ofisimizi kendimiz temizledik desek yeridir. Ama yinede 400 metrekare bir ofisin haftalık temizliği hakkında fiyat olarak bilgilendirme istiyorum. Mail ile dönerseniz çok sevinirim.

  • admin dedi ki:

   Ofis temizliği hakkındaki yazımızı beğendiğinize sevindik. 400 metrekare ofis hakkında daha kapsamlı bilgi ihtiyacımız nedeni ile tarafınıza gerekli bilgileri içeren bir mail gönderdik Mahmut Bey.

 4. Fatih Kara dedi ki:

  İstediğimiz şey öğleleri yemek dağıtımı yapabilecek ve ofisimizin genel temizliğinden sorumlu olacak birisi. Bu konuda hizmet almak istiyoruz.

  • admin dedi ki:

   Fatih bey belirttiğiniz alanlarda Ofis Temizliği Personeli sağlayabilmemiz mümkün. Az önce bu konuda tarafınıza bir bilgilendirme maili gönderdik.

 5. Merve Sağlam dedi ki:

  Ofisimiz için temizlik hizmeti aldık. Her şey için çok teşekkürler Entegre Group. (Özellikle Yaşar beye teşekkürü bir borç biliriz.)

  • admin dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz. Almış olduğunuz ofis temizliği hizmetinden memnun kaldığınıza çok sevindik. Yaşar Bey’ de selamlarını ve teşekkürlerini iletiyor.

 6. Hakan Altan dedi ki:

  350 metrekarelik 2 katlı yani toplamda 700 metrekarelik ofisimiz için fiyat teklifinizi mailimize iletebilir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey. Ofis alanınızın temizliği için fiyat teklifimizi şu an hazırlıyoruz. 15 dakika içinde mail ile iletmiş olacağız. Dilerseniz iletişim sayfamızda ki telefonlarımız ile de ulaşabilirsiniz. (Mail sonrası detaylı bilgilendirme için Telefon numaralarımızdan ulaşabilirseniz süreci hızlandırabiliriz).

 7. akif sarı dedi ki:

  Merhaba
  Leventteki plaza katı ofisimiz için gün içi çay servisi yapacak personel arıyoruz. Ayrıca akşamları ofis temizliğimizi de istiyoruz. Detaylı fiyat teklifi ve sözleşme taslağınızı mail atarmısınız.
  Akif..

  • admin dedi ki:

   Merhaba Akif Bey. Levent için ofis temizliği veya temizlik personeli ihtiyaçlarınıza anında yanıt verebilmekteyiz. Genel ofis temizlik personeli fiyatlandırmamız tarafınıza iletildi.

 8. Hüseyin dedi ki:

  Merhabalar,
  Müdürlüğümüze bağlı İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ortalama 130 M2 toplam 13 adet ofislerimizin haftada 1 gün düzenli temizlik hizmeti almak istiyoruz. Fiyat bilgisi geçmenizi rica ederim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hüseyin Bey;
   Ofis temizliği genel fiyatlandırmamızı tarafınıza ilettik. Anadolu yakası ve Avrupa yakası için Ofis temizlik hizmeti veya daimi temizlik personeli sağlayabiliyoruz. Detayları ilettiğimiz mailde de belirttik. Dönüşünüzü bekliyoruz. İyi çalışmalar.

 9. Sevi Kalaycı dedi ki:

  Merhabalar
  Ofisimizin halılarını temizlemek istiyoruz.
  Keşif yapılıp fiyat vermenizi istiyorum

  • admin dedi ki:

   Ofis temizlik şirketi olarak sizlere ofislerde halı temizliği konusunda hizmetler sunuyoruz. Ofisiniz ile ilgili daha fazla detaya ihtiyacımız var. Bu nedenle tarafınıza bu konuda bir mail ilettik. Dilerseniz telefon ile de daha hızlı şekilde bilgi verebiliriz. İletişim sayfamız: https://www.entegregroup.com/iletisim/

 10. Hakan dedi ki:

  Merhabalar, İstanbul avrupa ve anadolu yakasında bulunan şubelerimizin temizliğine ihtiyacımız var, düzenli hizmet verecek kurumsal bir temizlik şirketine ihtiyacımız var.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında temizlik hizmetlerimiz hakkında genel bilgilendirme içeren bir mail gönderdik mail adresinize. Konu hakkında kapsamlı bilgi için iletişim sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

 11. Haluk dedi ki:

  Ofisimizin camlarını ayda bir defa düzenli temizleyecek temizlik firmasına ihtiyaç var keşif yapılıp fiyat vermenizi rica ediyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Haluk bey. Ofis temizliği keşifi için adres bilgilerinizi alabilmek için mail adresinize dönüş sağladık. Lokasyon bilgilerini bekliyoruz.

 12. mesut dedi ki:

  merhaba,
  levent bölgesine ofis temizliği ihtiyacım var bu bölgeye hizmetiniz varmı ?

 13. haktan dedi ki:

  mecidiyeköydeki 300 metrekarelik ofisimizin inşaat sonrası temizliğini yaptırmak ve halılarını yıkatmak istiyorum

  • admin dedi ki:

   Haktan bey ofis temizliğinizde belirttiğiniz hizmetleri sunmaktayız. Detaylar için mail gönderdik.

 14. Hatice kurt dedi ki:

  İzmir bornova civarına hizmetiniz varmı acaba bahçeşehir kolejinde ofis temizliği ve düzeninde çalıştım üç yıl inşallah izmirde vardır hizmetiniz teşekkürler.

 15. Muzeyyen dedi ki:

  Telekominikasyon dan emekliyim hayat şartları malum, bu nedenle çalışmak isterim.

 16. Esat Dasci dedi ki:

  Merhaba, 200 m2 ofis temizligi icin aksam saatlerinde gunde 1-2 saat temizlik icin ucretinizi bildirirmisiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Esat Bey; tarafınıza ofis temizliği ile ilgili mail olarak bildirim yapılmıştır. Detaylar için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 17. Yaşar dedi ki:

  İstanbul şişli bölgesindeki ofisimiz için çay servis personeli ihtiyacımız vardır

 18. Ayşe dedi ki:

  45m2 ofis, eşyasız, 4. kat, 1 kereliğine mahsus tadilat sonrası genel temizlik yapılacak. Ücret bildirebilir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım. Ofis temizliği fiyatlandırmamız için sizden daha detaylı bilgi almamız gerekiyor. Bu nedenle iletişim sayfamızda yer alan telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 19. Gülay dedi ki:

  Başvuru yapmak istiyorum fakat yapamadım yardımcı olur musunuz?

 20. canan dedi ki:

  160 metrekarelik boş bir ofisi taşınmak için temizletmek istiyoruz.
  fiyat teklifinizi gönderir misiniz.
  teşekkürler…

 21. serife cansiz dedi ki:

  Bende aksam ofis temizliğine gitmek istiyorum gun içinde calisiyorum ama yetmediği için akşamlarında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 22. Gülcan dedi ki:

  Merhaba,ben part time ofis temizliği işi arıyorum,avrupa yakasında

 23. Özgür GÜREL dedi ki:

  merhaba. ben şirketimizin iç ve dış temizliği ile ilgili bilgi almak istiyorum. iç temizlik yapıyorsunuz anladıgım kadarıyla bir de dış temizlik yaptırmak istiyoruz. bu konuda yardımcı olur musunuz. ne kadar sürede yapılabilir. gerekli bilgileri mail olarak gönderebilir misiniz.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Özgür Bey; Tarafınıza kayıtlarımıza göre mail ile bilgi verilmiş. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 24. BÜŞRA dedi ki:

  180 metrekarelik ofisi temizletmek istiyoruz.
  fiyat teklifinizi gönderir misiniz.
  teşekkürler…

 25. Nermin dedi ki:

  Ofis temizliği yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Nermin hanım. İletişim sayfamızdaki mail adresimize güncel CV’nizi iletebilirseniz ekip arkadaşlarımız eğitim sürecimiz ve iş detayları hakkında ihtiyaç halinde bilgi verecektir.

 26. Leyla hüner dedi ki:

  Merhaba Nişantaşı’nda tahmini 100 metrekare klinik temizliği için fiyat öğrenebilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. Gecikme için üzgünüz. Yorumunuz gözümüzden kaçmış. Diğer sayfamızı inceleyen ziyaretçilerimiz için açıklama yapıyoruz. Hızlı dönüş için iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan anlık fiyat bilgisi ve randevü bilgilerimizi anlık paylaşmaktayız.

 27. Elif dedi ki:

  Akşam 17.30 ila 19.30 arası ofis temizliği yapmak istiyorum 2 arkadaşız dönüş yaparsanız sevinirim.Teşekkürler..

  • admin dedi ki:

   Merhaba Elif hanım. İletişim sayfamızdaki mail adresimizden CV nizi iletirseniz ekip arkadaşlarımız en kısa sürede döneceklerdir.

 28. melek dedi ki:

  Merhaba,

  Ataşehir brandium residans kısmındaki 40 m2 1,5+1 ofisimiz için 2 haftada bir olmak üzere temizlik hizmeti almak istiyoruz fiyat bilgisi paylaşmanızı rica ederim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Melek hanım. Tarafınıza mail ile bildirim yapmıştık fakat gönderilen mail hata vererek tarafımıza geri dönmüştü. İletişim telefonunuza ulaşamadığımızdan bilgi verememiştik tarafınıza. Durum için üzgünüz. Eğer hizmet almamışsanız fiyat teklifimizi iletmek isteriz.

 29. Ayşe dedi ki:

  Merhaba. Bende çok iyi bir kadınım ter temiz iş yaparım

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım. İlginize teşekkürler. İletişim sayfamızdaki mailimize iş deneyiminiz hakkında bilgi verebilirseniz geri dönüş uygun ise sağlanacaktır.

 30. Miray dedi ki:

  Merhaba,
  Taksim’de bulunan ofisimiz için 15 günde bir temizlik için fiyat teklifi almak istiyorum. Ajansımız yaklaşık 250 m2.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. İletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan anlık olarak çok daha hızlı bilgi ve fiyatlandırma sağlamaktayız. Tarafınıza mail ile dönüş yapılmış. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 31. YELİZ dedi ki:

  Ümraniyede bulunan ofisimiz için haftalık temizlik hizmeti almak istiyoruz.

 32. Ece dedi ki:

  Merhabalar 250 m2 spor salonu hafta da 2 temizlik için bilgi alabilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba. Ekip arkadaşlarımız geç farketmiş fakat mailinize 48 saat sonrası dönüş sağlamışlar. Durum için üzgünüz.

 33. Şahin dedi ki:

  Merhaba
  Ataşehir’de 150m2 4+1 ofis için haftada 2 temizlik teklifi alabilir miyim?
  Teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Merhaba Şahin Bey. Tarafınıza teklifimiz mail ile iletilmiş fakat dönüş alınamamış. Anlık olarak bilgi ve fiyatlandırmayı iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan ulaşarak Ekip Arkadaşlarımızdan hızlı şekilde alabilmektesiniz. (Diğer ziyaretçilerimiz için belirtmek istedik.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir