Ev Temizlik Şirketi – Daire Temizlik Şirketleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Entegre Group ile sizlerde uygun fiyatlar ile kaliteli ev temizliği, villa temizliği, daire temizliği hizmetleri alabilirsiniz. Alt bölümde hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiler sunulmuştur. Prosedürlere takılmadan kapsamlı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren Entegre Group; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Hakkında bilgiyi hakkımızda sayfamızdan da edinebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan ev temizliği veya diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Ev Temizlik Şirketi Çalışma saatleri

Tam gün ev temizlik hizmeti çalışma saatleri;

 • Tüm gün tam zamanlı ev temizlik çalışma saatimiz : 09:00-17:00 saatleri arasındadır.
 • Trafiğin durumuna göre geç kalan personellerimiz, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yaparlar.

Ev temizliği fiyatları:

Fiyatlarımız diğer ev temizliği hizmeti veren firmalara göre göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak Firmamız tarafından eğitimlidir.

Güncel Fiyatlarımız Tüm İllerde Sabittir.

Hızlı fiyat ve randevü için hemen iletişim sayfamızdan iletişim kurunuz.

Ev, Ofis ve işyerleri için 2021 Yılı güncel temizlik fiyatları

Fiyatlarımız yapılacak işin türüne ve eleman sayısına göre değişiklik göstermektedir.

 • Çalışma saatleri içerisinde sizin istediğiniz işler yapılmaktadır.
 • Temizlik personellerimizin yasal evrakları şirketimizde mevcuttur.
 • Ütü ve yemek yapma ücretleri yukarıdaki temizlik fiyatları ile aynıdır.
 • Fiyatlarımız İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir illerimizde aynıdır.
 • Fiyatlarımız temizliği yapılacak dairenin büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre değişmemektedir.
 • Aşağıda anlatılan ev temizliği yöntemleri size ön bilgi verilmesi amacıyla anlatılmıştır.
 • Malzemesiz Tam Gün temizlik işlemlerinde yemek müşterimize aittir.
 • 1 kişilik malzemeli ev temizliği işlemlerinde elektrik süpürgesi getirememekteyiz.
 • Temizlik hizmetlerinde kullanılan temizlik ürünleri ve ekipmanları evin ihtiyaçları göz önüne alınarak getirilmektedir.

Temizlikte neler yapıyoruz?:

 • Sizin istediğiniz alanları temizliyoruz.
 • Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.
 • Sigortalı çalışan kadrosuyla hizmet veriyoruz.
 • Çalışma saatleri 09:00-17:00

Temizlik fiyatımız 1 bayan kişinin gün boyu temizlik hizmetinizi yapmasını kapsamaktadır. Fiyatımız malzeme bizden ve malzeme bizden olmamak üzere 2 farklı şekildedir. Yaygın hizmet ağımız ve deneyimli personelimiz ile talep edilen miktarda temizlik personeli sağlanabilmektedir.

Ev temizliği

Temizlik yaparken kullanılan bezlere bile dikkat ediyoruz!

Ev temizliği yaparken çalışanınız lavaboyu sildiği bez ile yemek masasını mı siliyor.

Klozet sildiği bez ile kapı kollarını temizleyebilir. !…

Temizlik bezleri farklı zamanlarda yıkanmış ve hepsi farklı poşetlerde paketlenmiş bezler kullanıyoruz.

Kullandığımız bezler kadar temizlik kovaları da aynı renklerde olmalıdır.

Ev temizlik firması hizmeti neleri kapsıyor?

Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Alt bölümden temizlik aşamalarımızı inceleyebilirsiniz. Bu arada evde temizlik bir egzersiz niteliğindedir. Evde egzersiz için sizde kendi temizliğinizi zamanınız elveriyorsa kendiniz sağlığınız ve spor için yapabilirsiniz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Ev temizlik fiyatları piyasa standartlarına göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak Entegre Group tarafından eğitimlidir.

Şirketimiz piyasada temizlikçi kadın olarak adlandırdığımız işçileri gerekli iş güvenliği ve mesleki eğitimleri vererek firmamız bünyesinde daha profesyonel hizmet vermelerini sağlamaktadır.

Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınların çalışma saatleri sabah işbaşı 09:00 ile akşam iş çıkışı paydos saati 17:00’dur. Resmi çalışma saati olan günlük ortalama 7,5 saat çalışan personellerimiz istirahat saatleri öğlen yemeği ve dinlenme molası dahil 1 Saat istirahat kullanabileceklerdir.

Çalışma saatleri içinde sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle mükelleftirler.

1. Ev temizliği Aşaması:

 • Ev temizliğine gelen personellerimiz içeri girerken ayakkabılarını çıkarıp poşetler, daha sonra evde giyilmek üzere yanlarında getirdikleri iş terliklerini giyerler.
 • Müşteri ile birlikte ev gezilerek yapılacak temizlik işlemiyle ilgili bilgi alınır.
 • Varsa özel talepler not alınır.
 • Personellerimiz müşterimizin göstermiş olduğu alanda temizlik işlemi için malzemeleri hazırlarlar.

2. Ev temizliği Aşaması:

Cam temizliği;
Temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.

Mutfak temizliği;
Temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Bu arada unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getirir. ( aşırı yıpranmış ve korozyona uğramış bataryalar eski haline gelmeyeceğini hepimiz zaten biliyoruz. ) Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

Banyo temizliği;
Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.
Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.

Ev genel toz alımı ve zemin temizliği;
Cam temizliğini bitiren temizlik personeli diğer personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

Koltuk ve halı temizliği;
Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret almıyoruz.
Duvar silimi;
Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterimizin isteğine göre koltuk,halı, duvar temizliği gibi işlemler yaptırabilirsiniz.

Alt bölümden verilen ev temizliği hizmetimiz hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ev temizliği hususunda profesyonel olan ekibimiz ile iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

=======================================================================

Ev temizlik hizmeti; inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği gibi aşamalara ayrılır. Alt bölümde ev temizliği çeşitleri hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ev Temizlik Şirketi seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Ev Temizlik Şirketleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlar Şirket fiyat politikası, temizlik hizmetini gerçekleştiren firma personelinin titizliği ve temizlik kalitesi, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi farklı maddelerde değerlendirilebilir. Entegre Group Ev Temizlik Şirketi sizlere hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı Temizlik Hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Ev temizliği çeşitleri:

Ağaç ve çimler - Doğayı koruyarak temizlikİnşaat veya tadilat sonrası ev temizliği; yeni kiralanan evlerde veya periyodik aralıklarla evinde tadilat veya bakım yapan müşterilerimizin evlerinde verilen hizmettir. Eviniz ne düzeyde kirli olursa olsun inşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetlerini uzman ekibimizle profesyonel şekilde vermekteyiz.

Eşyalı ev temizliği; Ev temizliği hizmeti veren şirketimiz de sigortalı personeller hizmet vermektedir. Boş ev temizliğinde de aynı sistem uygulanmaktadır. Sistem her ne olursa olsun kullanılan malzemelerin doğaya dost temizlik malzemelerinden oluşmasına dikkat edilmekte, anlaşmalı olduğumuz dünya devi temizlik ürünleri (Henkel vs.) tercih edilmektedir.

Dikkat! Temizlik hizmetinde kullanılan bezler kesinlikle dezenfekte edilmiş olmalıdır. Tuvaletlerin temizliğinde kullanılan bezler kesinlikle başka alanlarda kullanılmamalıdır keza mutfakta kullanılan temizlik bezi de tuvalette kullanılmamalıdır. Ev temizliği hizmetlerimizde bu kurallara harfiyen uyulmakta, kişisel hijyene çalışanlarımız harfiyen uymaktadır. Tüm personellerimiz Entegre Group tarafından bu hususlarda eğitime tabi tutulmaktadır.

Ev temizliğini nasıl yapıyoruz?

Gönderilen temizlik personeli çerçeveleri ve pencereleri temizler ve mutfak temizliği işlemine geçilir. Mutfak ve cam temizliği bittikten sonra bir personel banyo temizliği yaparken diğer temizlik personelimizde evde halı veya koltuk temizliği yapmaktadır. Daha sonra elindeki temizlik işlerini bitiren personeller detaylı toz alımı, kapı silimi, balkon temizliği gibi alanları birlikte tamamlayarak evi terk ederler.

Hemen ev temizliği hakkında fiyat ve bilgi alın!

Entegre Group sizlere bilgi ve fiyat vermek için bir telefon kadar uzağınızda. Bizi arayıp fiyat alarak verilen hizmeti diğer firmalar ile kıyaslayabilirsiniz. Bu konuda çekinmenize gerek yok. Her gün onlarca kişi arayarak telefon ile fiyat bilgisi almaktadır. Yani bizim işimiz ev temizliği. Sorularını sıkılmadan tüm detaylara yer vererek yanıtlıyoruz. Biz en ucuz fiyata ev temizliği yaptığımızı iddaa etmiyoruz. İşimizi severek yapıyor, en kaliteli ve titiz temizliği sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Neden Entegre Group?

 • Çalışan personellerin şirket bünyesinde devamlı çalışan sigortalı personellerden oluşması.
 • Müşterilere karşı daima güler yüzlü olacak profesyonel ev temizlik personeli çalıştırılması.
 • Müşteriler her zaman farklı fiyatlar ile karşılaşmaması, yapılan işin ayrıntısının dikkatli not edilmesi ve piyasa şartlarında rekabet edilebilir fiyatlar da olması.
 • Ev temizlik hizmeti veren personellerin kendi hijyenlerine çok dikkat ediyor olması. Müşterinin evinde veya iş yerinde sigara ve alkol kullanmaması, uyuşturucu maddelerin etkisi altında olmaması.
 • İş bitiminde yapılan hizmet hakkında genel bir anket hazırlanması ve daha sonraki hizmet taleplerini anlamak için saklanması.

İletişim Bilgileri:

SANTRAL : 0(850) 441 3437
AVRUPA YAKASI : 0(212) 807 0907
ANADOLU YAKASI : 0(216) 807 0907

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Genel Müdürlük : Talatpaşa Mah., Keskingil Cad., Sultan Sk., No:5 Kağıthane,İstanbul

Anadolu Yakası Bölgesi: Şerifali Mah., Bayraktar Blv., Adil Sk. No: 45 Ümraniye,İstanbul

Ankara Bölgesi : Kutlu Mahallesi, 483/1 Sokak, No:1 Mamak, Ankara

İzmir Bölgesi : Vatan Mahallesi, 9105/3. Sokak, No:3, Karabağlar, İzmir

Bursa Bölgesi : Ulus Mahallesi, İtimat Sokak, No:38 Yıldırım, Bursa

 

 • En kaliteli ve titiz temizlik için uzman ekibimizden fiyat teklifinizi alın!
 • Eğer sizde titizseniz; halıların altına itilen tozları, duvarların kenarlarında alınmamış tozları, camların kenarlarında ve köşelerinde bırakılmış temizlenmemiş alanları görmek istemiyorsanız, ne olduğu belli olmayan temizlik ürünleri kullanılarak yapılmış temizlik hizmeti almak istemiyorsanız hemen bize ulaşıp Profesyonel Ev Temizlik Şirketimiz ile çalışmanın memnuniyetini yaşayın. Biz sizin titizliğinizde gözünüz arkada kalmadan temizliğinizi severek yapmaya hazırız.
 • Kaliteli ve profesyonel bir ekipten ev temizliği hizmeti almak için üst bölümde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşıp çok hızlı şekilde fiyat teklifi alabilir, hızlı şekilde evinize uzman personelimizin sevk edilmesini sağlayabilirsiniz. Ev temizliği yanısıra firmamız villa temizliği gibi hizmetlerde vermektedir. Kısaca eğer aradığınız, ev, villa temizliği ise, inşaat temizliği veya tadilat sonrası temizlik ise doğru adrestesiniz.
 • 2017 Yılında Müşterilerimize Sunduğumuz Ek Hizmetler:
 • Profesyonel Villa ve Ev temizliği alanında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizden gelen ısrarlı teklifler neticesinde Böcek ilaçlama, Boya badana, Evden eve taşıma gibi hizmetleri de sunmaya başladık.
 • Böcek ilaçlama;
 • Müşterilemizin ev, iş yeri ve ofis alanlarının temizliklerini yaptıktan sonra, haşerelere karşı önlem amacıyla sıvı ve jel ilaçlama hizmeti de veriyoruz. Profesyonel böcek ilaçlama konusunda belirli periyotlar ile hizmet almak isteyen müşterilerimiz içinde hizmet vermekteyiz.
 • Evden eve taşıma ;
 • Evini değiştirmek isteyen, müşterilerimizin eşyalarını el sürdürmeden paketliyor eşyalara zarar vermeden taşıyor ve aynı şekilde sizin istediğiniz gibi yerleştiriyoruz.
 • Boya badana ;
 • Bünyemizde barındırdığımız boya badana konusunda usta ekibimiz, evinizin boyanması konusunda gerekli sorumluluğu üstlenmektedir.
 • Daire içi dekorasyon hizmeti vermemekteyiz.
 • Evini veya işyerini değiştirmek isteyen müşterilemize işinde uzman taşıma ekibiyle hizmet veren şirketimiz, taşınma öncesi Evinizi boyuyor, temizliğini yapıyor, haşerelere karşı ilaçlıyor, Eşyalarınızı taşıyor, evin düzenlenmesinde yardım ediyoruz.
 • Sizde evinizde ilgili hizmetler için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
 • Entegre Group: Doğal Temizlik Şirketi

“Ev Temizlik Şirketi – Daire Temizlik Şirketleri” için 506 yanıt

 1. Ayşegül Alkara dedi ki:

  Ev temizliği fiyatlarınız ne kadar? 135 metrekarelik daire için.

 2. nermin coşkun dedi ki:

  ev temızlıgı 100 m2;2 oda bır salon; 6 amerakan kapı sılıncek,mutfak dolapları buzdolabı sılınecek; koltuklar halılar sılıncek; banyo tuvalet fayansları sılınecek(cok buyuk degıller) supurme sılme toz alma ıslemı

 3. Tugce Altın dedi ki:

  130 m2 ev icin fıyatınızı ogrenebilirmiyim?

 4. esma dedi ki:

  ev temizliği fiyatı nedir?güneşli de oturuyorum.80 m2 ev büyüklüğü

 5. İnci dedi ki:

  100 m2 bos ev temizligi icin fiyat almak istiyorum. Ozellikle mutfak detayli temizlenecek.

 6. özlem lale sezgin dedi ki:

  avcılarda 150 metrekare oturulan eşyalı bir evin temizlil ücreti nedir ?

  • Yasin Kayıkcı dedi ki:

   Merhaba,2+1 boş ev temizliği yapılacak 120 metrekare

   • admin dedi ki:

    Merhaba Yasin bey. Ev temizliği fiyatlarımız sitemizde görüldüğü gibi sabittir. Daha hızlı erişim için iletişim sayfamızdaki telefonlardan diğer ziyaretçilerimiz ulaşabilir. Tarafınıza verilen hizmetten umarız memnun kalmışsınızdır.

 7. büşra dedi ki:

  190 metrekarelik bi daire için fiyatınız nedir acaba?

 8. özge dedi ki:

  80 m2 beşiktaş ev temizlik?

  • Aynur Bakaç dedi ki:

   Merhaba 105 metre kare evim Kağıthane’de banyo fayansları ve dolapları mutfak istemiyorum dolap tepeleri salon koltuk perdeleri ve genel süpürülüp silinecek ücret rica ediyorum

 9. admin dedi ki:

  Tüm kullanıcılarımıza mail ile dönülmüştür. Teşekkürler.

 10. emine dedi ki:

  80 m2 boş ev temizlği esenyurtta fiyatı nedir acil cvp vekliyorum

 11. gülden dedi ki:

  90 m2 ev için detaylı temizilik istiyorum heme dönüş yapabilir misniz? üsküdar için

 12. Hayal Öztürk dedi ki:

  GOP 100 m2 eşyalı eve ayda 1 kere için ve Ümraniye de boş yeni girilecek 80 m2 ev için fiyat lütfen

 13. cem dedi ki:

  Herkes fiyat soruyor ortalama cvp verseniz yada fiyat listeniz olsa tatmin edici olur bizim gibi temizlik şirketi arayanlara…. rakip cok var

  • admin dedi ki:

   Önerinizi dikkate alacağız. Daha hızlı fiyat için telefonla dilediğinizde iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

 14. tuğsan dedi ki:

  65 m2 boş dairem var evi yeni aldım ev sıfır genel temizlik için fiyat istiyorum nekadar acaba
  camlar kapılar mutfak fayans banyo 2 oda yüzey temiziği camları kapıları filan ne tutar gebzede ev

  • admin dedi ki:

   Tarafınıza dönüş yapılmıştır.

  • Sevgi dedi ki:

   Cekme koy iki oda salon mutvak ,detayli temizlik tuller inecek mutfak dolaplari icdis genel temizlik diyelim fiyat almak istiyorum..iki saatlik utu isi icin ayrica yapiyosaniz fiyat alabilirmiyim

 15. Faruk KESKİN dedi ki:

  Merhaba
  220 metrekare eşyalı dublex daire için fiyat alabilirmiyim

 16. ahu dedi ki:

  120 metrekare eşyalı evi temizletmek istiyorum. Fiyat öğrenebilir miyim?

 17. Gülşah dedi ki:

  147 metrekare ve eşyamı ev için rutin temizlik fiyatı nedir

 18. gulcan dedi ki:

  120 metrekare esyali evi temizletmek istiyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim…

 19. Gülay Erdoğan dedi ki:

  95 metrekare ev temizliği için fiyat alabilirmiyim? Adres Çağlayan Mah./ Kağıthane

 20. okan dedi ki:

  110 metrekare 2+1 eşyalı dairemin temizliği için fiyat vermenizi rica ederim. İyi çalışmalar.

 21. Esin önsül dedi ki:

  Boş ev temizliğinde ıslak zeminlerde temizlik makinesi mi kullanıyorsunuz? 150 m2 boş ev için fiyat alabilir miyim?

 22. ayşe dedi ki:

  bakırköyde 2+1 110 m2 yeni taşınılacak tadilat yapılmış ev için fiyat alabilirmiyim

 23. nurdan dedi ki:

  ev temizligi fiyat tablonuzu e-mail olarak gonderirseniz sevinirim..

 24. Okan dedi ki:

  Erenköy’de 70 m2 eşyalı daire için fiyat teklifinizi alabilir miyim?

 25. özlem dedi ki:

  merhaba 110m2 evi kaç lira temizliyorsunuz,malzeme sizdenmi,kredi kartı kullanılıyormu,detaylı olarak elemanınız geldiğinde nereleri temizliyor,temizlik işini biliyormu elemanlerıız ve elemanınız iyi temizlemezse ne yapıyorsunuz.kolay gelsin…

 26. mehmet dedi ki:

  70 m2 için fiyat nedir ?

 27. yücel çakır dedi ki:

  Site güzel ve açıklayıcı.Temizlik şirketleri arasında en iyi hizmet veren firmalardan biri bence

 28. Murat Tez dedi ki:

  Bakırköy’de 70 m2 evim var.
  Eşyalı ama kırılacak bol eşyalı.
  Her yer organik ağaçtan
  yani her şeye dikkat edilecek şekilde ne kadara mal olur?

 29. helin dedi ki:

  100m2 için fiyatlarınız nedir

 30. KAAN dedi ki:

  120 metre kare eşyalı bi ev temizliği ne kadardır fiyat alabilir miyim?

 31. ayaz dedi ki:

  80 m2 2+1 daire için temizlik ne kadardır? ütü dahil fiyatı da ayriyeten alabilir miyim? Fiyatta ve hizmette memnun kalırsam düzenli olarak iki haftada bir hizmet alacağım. ayrıca temizlikte neler yaptığınız ve fiyata nelerin dahil olduğunu da belirtirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

  • Nazli dedi ki:

   Merhaba lar ben ev temizlikleri ne gidiyorum ütü silme süpürme toz evin tüm işini itina ile yapa bilirim 10 yıl bir ailenin yanında çalışıyorum referans verebilirim dönüş yapar saniz sevinirim teşekkürler

   • admin dedi ki:

    Merhabalar Nazlı hanım iletişim sayfamızdan mail ile CV nizi ve detayları iletirseniz ekibimiz dönüş sağlayacaktır.

 32. büşra dedi ki:

  90 m2 ev ,balkon yok,2 oda bir salon 1 banyo.temizlik ücreti ne kadardır bir de h.sonu gelinebiliniyor mu?Teşekkürler

 33. belginb dedi ki:

  60metrekare evim var, 2+1 camlar,banyo,kapılar,mutfak koltuk silimi detaylı temizlik olacak ,evim küçük olduğu için belirtmek istedim. Fiyat bekliyorum.

 34. sevda dedi ki:

  130 metre kare dairenin ücreti nekadardır daha önce yaptım ev temizliği tecrübem var titizim bu konuda

 35. Bayram dedi ki:

  2+1 esyali yaklaşık 100 metrekarelik ters dubleks daire icin fiyat alabilir miyim?Acil!

 36. Ebrar Svnc dedi ki:

  100metrekare 2+1 esyalı ev temizlik fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim günesli

 37. basak karakaya dedi ki:

  90 m2lik ev temizlik fiyatini ogrenebilirmiyim?

 38. hilmi karcı dedi ki:

  eşim rahatsız 140 m2 3+1 dolap ve vitrin içi koltuk silimleri dahil ev temizlik fiyatı nedir?

 39. Z.KARABULUT dedi ki:

  110 metre kare 3+1 eşyalı daire..* camlar iç dış *kapılar *tüm zemin *mutfak dolapları iç dış+buzdolabı+fırın+setüstü+havalandırıcı*banyo yukarıdan aşağı tüm fayans+duşakabin iç dış * koltuk takımı* sandalyeler*aydınlatma gereçleri ücretini öğrenebilir miyim?
  bir de 4 satte bitirme garantisi var mı?
  temizlik malzemeleri sizden mi, fiyata dahil mi?
  memnun kalırsam düzenli olarak çağırmayı düşünüyorum.

 40. Büşra dedi ki:

  3+1 150m2 ev bir odası boş genel temizlik için fiyat nedir

 41. funda dedi ki:

  190 m2 ev kaca temizleniyor 2 senedir kullanilmiyor esyali

 42. HÜSEYİN AKSOY dedi ki:

  Merhaba,
  Bağcılar Güneştepe Tramway durağına yakın. 3+1 105 m2 sıfır evin (hiç kullanılmamış 1 yıldır boş) temizliği yapılacak. Fiyat hakkında bilgi verebilirmisiniz.

 43. hasan dedi ki:

  100 metre kare eşyalı ev temizliği kaç lira tutar

 44. Cem dedi ki:

  Merhaba, 135 m2 lik 3+1 boş daireyi temizletmek istiyorum. Fiyat teklifi verebilirmisiniz. Ümraniye esenşehir Mah. Ekşioğlu sitesinde daire.

 45. Gülcan dedi ki:

  120 metrekare ev, sıfır yeni. 3+1 bağcılar. Fiyat nedir?

 46. hülya yılmaz dedi ki:

  120 metrekare 3+1 sıfır daire inşaat sonrası temizlik için fiyat nedir? yer bağcılar merkez

 47. ecem dedi ki:

  1+1 60 m2 kozyatağı .Fiyat alabilir miyim

 48. ferah dedi ki:

  120 metre3+1 eşyalı camlar silinecek mutfak komple fayanslar silinecek kapılar silinecek bir koltuk takımı silinecek yani komple temizlik fiyat almak istiyorum

 49. birgul dedi ki:

  110 m2 daire bos durumda sadece camlar banyo mutfak temizliğini nw kadara yapiyorsunuz

 50. hakan dedi ki:

  ümraniyede 95m2 2+1 daire temizlenecektir.daire yeni olup wc banyo odalar ve cam silinecektir. fiyat teklifi alabilirmiyim.

 51. Hatice dedi ki:

  Kolay gelsin. 3 oda 1 salon evde yukarıda açıkladığınız(aşamalı) genel temizlik fiyat teklifinizi rica ederim. Teşekkürler

 52. nalan dedi ki:

  90m2 2+1 eşyalı standart ev temizliği için fiyat alablir miyim lütfen.

 53. Rabia dedi ki:

  Merhaba 100mt 2 evi nekadara temızlersınız yer kağıthane

 54. Cigdem dedi ki:

  80 m2 ev temizlik fiyati nedir

 55. znrsr dedi ki:

  Merhaba.80 m2 esyali oturulur durumdaki evimi temizletmek istiyorum.ev küçük olup koltuklarin yikanmasi ozellikli tercihimdir fiyat almak istiyorum

 56. ethem dedi ki:

  Merhaba,
  1+1 70 m2 esyali ev temizligi yarin(06.09.2014) te temizlik yaptirmak istiyorum. Bilgi icin bana doner misiniz? Iletisim telefonunuz bulunmuyor. Yer umraniye inklap mahallesi

 57. ahmed dedi ki:

  Esenyurtta sıfır esyasiz dublex 3+2 2 banyo,mutfak fiyat teklifinizi mail ile gönderirseniz sevinirim.

 58. bbe dedi ki:

  110 m2, iki katlı, 3+1, 2 banyolu ev çin fiyat bilgisi alabilir miyim ?

 59. serdar dedi ki:

  170 metre kare eşyalı evin temizliği ne kadar bilgi verirseniz sevinirim

 60. sevcan akkuş dedi ki:

  merhabalar 2+1 evim için temizlik elemanı almak istiyorum ama tek kişi olarak düşünmüştüm fakat tek kişide geldiğinde camları koltukları sildirebiliyormuyum ve birde fiyat bilgisi verebilirmisiniz

  teşekkürler

 61. Gürol ERkal dedi ki:

  Merhabalar, 90mt2 (aktif alan 72mt2) evimiz için fiyat alabilir miyiz? (Şişli, Feriköy)
  Teşekkürler

 62. nilüfer dedi ki:

  bayrampaşa da 135 m2 eşyalı evim için 27/09/14 tarihinde olacak şekilde temizlik fiyat bilgisi almak istiyorum.

 63. Cangül Dinçer dedi ki:

  Merhaba,
  evim 140 m2 ancak pek eşyası yok. ilaçlama yapıldığından güvenilir bir yere temizletmek istiyorum. ayrıca minderli şekilde köşe koltuğumun ve perdelerin yıkanmasını, 2 tane 4m2 halımın bir 5 küçük yolluğumun yıkanmasını istiyorum. fiyatınız yaklaşık olarak nedir?

 64. melda dedi ki:

  100 metre kare eşyalı evin temizliği ne kadar?

 65. hatice dedi ki:

  çatı dubleksi 4 odalı 2 banyolu evin temizlik fiyatını öğrebilirmiyim

 66. ssss dedi ki:

  100 m2 evim var camlar kapılar toz alınması mutfak buzdolabı temizliği fiyat bilgisi verirmisiniz

 67. kaya dedi ki:

  220 m2 altunizade daire için teklif alabilir miyim?

 68. Harun dedi ki:

  çatı dubleksi 3 odalı 2 banyolu evin temizlik fiyatını öğrebilirmiyim. Avcılar / Cihangir mh. hizmetiniz varmıdır?

 69. Gülşen sakarya dedi ki:

  85 m2 ev için fiyat alabilir miyim?

 70. rabia tekindemir dedi ki:

  110 metre kare evimde genel temizlik yaptirmak istiyorum fiyat ogrenebilirmiyim,
  Memnun kalirsam ayda bir kere 2 veya 3 temizlik yaptiracagim,

 71. yasemin dedi ki:

  merhaba;
  bayrampaşa da 135 m2 boş evim için temizlik fiyat bilgisi almak istiyorum.

 72. tuğçe dedi ki:

  Merhaba
  Bayrampasadaki 90 m2 ev icin temizlik fiyati nedir?

 73. zohan dedi ki:

  90 m2 ev temizligi fiyatınız nedir acil lutfen

 74. Ayla dedi ki:

  Merhaba Bahçelievler 3+1 100 m2 eşyalı ev temizliği için fiyat almak istiyorum

 75. yunus emir dedi ki:

  merhaba 3+1 yaklaşık 120-130 m2 evim şişlide temizlik yaptırmak istiyorum.
  fiyat bilgisi alabilir miyim ii günler

 76. Fatih dedi ki:

  70 m2 Mecidiyeköy’de full temizlik ne kadar acil ltfn

 77. didem dedi ki:

  İyi günler 100 metrekare bie ev için duvar ve cam temizliği özellikli temizlik fiyatı alabilirmiyim ? 2+1 daire

 78. Emre dedi ki:

  Kumburgaz Selimpaşa merkezde giriş kat 2+1 100 m2 daire eşyalı 5 kapı mutfak dolabı 1 gardolap bir köşe takımı 2 çekyat cam çerçeve eve bi güzel temizlik yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 79. EMİNE ÖZEN dedi ki:

  Yeni taşınacağımız dairenin inşaatı henüz bitmiştir. 80 m2 2+1 dairedir, yer avcılar. Fiyat alabilir miyim.

 80. yeter tuğba dedi ki:

  merhaba ; esenlerde 80 m2 olan evim için fiyat bilgisi almak istiyorum

 81. gonul dedi ki:

  165 metrekare ev temizligi ne kadar öğrenebilir miyim?

 82. Cigdem dedi ki:

  100m2 esyali ev icin fiyat ogrenebilir miyim

 83. fatma dedi ki:

  145 metrekare ev. ayrintili komple temizlik icin fiyat almak Istiyorum

 84. yilmaz dedi ki:

  110mt² esyali evi kaça temizliyorsunuz. Detaylı temizlik için fiyati öğrenebilir miyim?

 85. Şerife dedi ki:

  Yaklaşık 140 metrekare 3 oda salon eşyalı evin temizliğinin fiyatını (2 personelle ve tüm malzeme sizin de belirttiğiniz gibi tarafınızca karşılanarak) öğrenmek istiyorum.

 86. meliha dedi ki:

  90 metrekare 2+1 evimde iç temizlik istiyorum. Ne kadar olur ?

 87. hande dedi ki:

  100 m2 kare 2+1 evi ne kadara temizliyorsunuz?

 88. SERMİN dedi ki:

  Merhaba 130 m2 için ücret alabilirmiyim

 89. beytullah penbegul dedi ki:

  Merhaba 3+1 120 m2 ev icin fiyat bilgisi alabilirmiyim

 90. admin dedi ki:

  Üst bölümde yer alan yorumlara anlık olarak fiyat bilgilerimiz mail ile iletilmiştir. Ev temizlik şirketi ihtiyaçlarınız için en uygun fiyatlarla her zaman yanınızdayız ve yorumlarınızı bekliyoruz.

 91. kubilay dedi ki:

  pazartesi günü için temizliköi arıyorum yardımcı olabilir misiniz??

 92. sibel dedi ki:

  3+1 evim var salon ve bi odam bos sadece yatak odasi ve oturma odasi mutfak tuvalet banyo temizlik foyati ogrenmek istiyorum

 93. yasin dedi ki:

  1+1 evimize temizlik yaptırmak istiyoruz 70 metrekare hemen hemen Küçükçekmece Arel Üniversitesi arkasında fiyat bilgisi alabilir miyiz.

 94. necip düzener dedi ki:

  2+1 75 m2 boş evi ne kadara temizlemektesiniz

 95. Selda Zal dedi ki:

  140m2 boş daire için temizlik yaptırmak istiyorum, çok olmasa da bazı fayanslarda yapışkan izleri temizlenecek, onun dışında zorlayacak birşey yok. malzemeli fiyatı alabilir miyim?

 96. Çiğdem dedi ki:

  Ataşehir için tüm ev temizliği değil de cam silimi, 10 m2 halı vakum temizleme ve tüm mutfak temizliği için fiyat ve en kısa müsait zamanı öğrenmek isterim.

 97. Cevat Onursal dedi ki:

  Merhaba ,
  Beylikdüzü Bizim Kent sitesinde 7. katta 1+1 evimde 4 Nisan 2015 günü genel temizlik yaptırmk istiyorum.Mümkün olup olmayacağını , olursa ücretin kaç lira olacağını belirtirseniz sevinirim.

 98. tuğba dedi ki:

  90 m2 2+1 genel ev temizliği fiyatını alabilir miyim? (kurtköy)

 99. yasin dedi ki:

  Ev 105 m2 eşya yok genel titiz temizlik olucak fiyat teklifi yollarsaniz sevinirim.

 100. agit dedi ki:

  merhaba Ev Çeliktepe emniyet evlerinde 50m2 2+1 heryer silinecek camlar, kapılar, halılar, mutfak dolapları yataklar, koltuklar,
  Malzemeli ve malzemesiz ev temizliği fiyatını istiyorum

 101. nalan dedi ki:

  Merhaba ,

  80 mt2 2 +1 cam ve mutfak dolaplar yer silme toz alma bunları kapsayan temizlik fiyatı nedir?

  • admin dedi ki:

   Standart olarak ev temizliği hizmetimiz yazmış olduklarınızı kapsamaktadır. Tarafınıza 24 Nisan 2015 tarihinde kayıtlarımıza göre mail ile bilgi verilmiş ve ev temizliği hizmetinizde bizi tercih etmişsiniz Nalan hanım. Umarım almış olduğunuz temizlik hizmetinden memnun kalmışsınızdır. Teşekkürler.

 102. Teknur dedi ki:

  Istanbul Kartal da oturuyorum haftada bir yarım gün yardımcıya ihtiyacım var fiyat öğrenebilirmiyim

  • admin dedi ki:

   Kartal Bölgesi için Ev Temizliği fiyatlarımız konusunda tarafınıza 26 Nisan 2015 tarihinde mail ile bilgi verilmiş Teknur hanım. Kayıtlarımıza göre bu şekilde bilgi görüntüledik. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 103. Gözde dedi ki:

  Evim 105 metrakare rutin temizlik dışında mutfak dolaplarının indirilmesini istiyorum. Tek personel talep ediyorum. Ücret nedir?

  • admin dedi ki:

   Merhaba gözde Hanım. Kayıtlarımızı incelediğimizde tarafınıza o tarihte ev temizliği fiyatlarımız hakkında bilgilendirme içeren bir arama yapılarak bilgi verilmiş. Umarım aldığınız ev temizliği hizmetinden memnun kalmışsınızdır. Teşekkürler.

 104. gülşah kaptanoğlu dedi ki:

  merhaba teras dahil 300 m2 dublex bir ev için ev temizliği fiyatı verebilirmisiniz? teşekkürler

 105. Nazlı dedi ki:

  Öncelikle titiz şekilde vermiş olduğunuz ev temizliği hizmeti için teşekkür etmek istiyorum. 12 Mayıs 2015 Salı günü telefon ile görüşüp anlaştığımız şekilde temizlik personeli evime geldi. Oldukça sıcak ve yardımsever insanlar. Aynen yazıda anlatıldığı şekilde basit prosedürlerden sonra temizlik başladı. Günlerce içinden çıkamayacağım işi 2 personel gayet titiz ve tam istediğim şekilde profesyonel şekilde halletti. Bu nedenle Ev Temizlik Şirketi Entegre Group ve çalışanlarına vermiş oldukları hizmetten dolayı sırf teşekkür amaçlı bu yorumu yazıyorum.

 106. MERHABALAR,
  İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA YAKASINDA 2ADET DAİREMİ TEMİZLETMEK İSTİYORUM. EV TEMİZLİĞİ OLARAK BEKLENTİM, ÇALIŞANLARIN SİGORTALI OLMASI, KULLANILAN TEMİZLİK DETERJANLARININ VE EKİPMANLARIN PROFESYONEL EV TEMİZLİĞİ İÇİN UYGUN OLMASI GEREKMEKTEDİR.
  MAİL ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇMENİZİ RİCA EDİYORUM.

 107. nihan dedi ki:

  merhaba, 90m2 evim şu an boş, özellikle yerleşmeden önce mutfak dolaplarının ve banyo dolabımın ve oda kapılarının ve camlarının temizlenmesine ihtiyacım var, yerler çok özenilmese de olur, daha eşya geleceği için diğer seferlerde de bunu halledebiliriz.
  evim halkalıda. fiyat alabilmem mümkün mü?

 108. Sevgi parlak dedi ki:

  20 günde 1 temizlik için de fiyat alabilirmiyim
  diğer teklifinizi değerlendiriyorum
  temizlik hakkında detaylı bilgi verirmsniz evin tüm duvarlarını sildireceğim. evde halı olmayacak siz hediye olarak koltuk takımı yıkadığınızı belirtmişsiniz nasıl bir yıkama oluyor detay verirmisiniz teşekkürler

 109. gurcan enginar dedi ki:

  Telefonda konuştuğumuz gibi, dairenin temizliği 2 haftada bir Salı günleri yapılacak. Fiyat 130 TL +KDV şeklinde olacak. Anahtar alımı ve teslimi … Restoran’dan gerçekleşecek, şirket bilgileri aşağıda mevcut. Sizden de kaydınızı oluşturmak için şirket bilgilerini rica ediyoruz. Bir sorunuz olursa beni arayabilirsiniz.

 110. Birsen Küçüktoy dedi ki:

  80 m’ ev 2 oda bir salon, genel temizlik teklifi gönderir misiniz, Duvar temizliği gerekmiyor.

 111. Ezgi K. dedi ki:

  Merhaba,

  Evim 2+1, toplamda 15 metrekare halı(5 parça hepsi fabrika halısı) ve iki çekyatın temizlenmesi dahil 2 kişilik ekiple vereceğiniz detaylı temizlik hizmeti için fiyat teklifi alabilir miyim? Tüm malzemelerin şirketinizden olması istiyorum. Teşekkürler.

 112. ossama dedi ki:

  3+1…150 M2 için temizlik fiyatı nedir?

 113. Raziye dedi ki:

  Ev temizli hakkında fiyat rica ediyorum mail ile.

 114. rabia dedi ki:

  ev temızlık fıyatı nekadardır tek personel istiıyorum ıstedıgım işlemler
  banyo temızlıgı
  zemın sılınmesı supuırulmesı
  cam sılınmesı
  mutfak dolaplarının iç dış temızlıgı

  İstanbul kapıthane de ıkamet edıyorum

 115. Seyhan dedi ki:

  Gerçekten harika iş çıkarıyorsunuz ve işinizin ehlisiniz. Teşekkürler.

 116. Oguz uçman dedi ki:

  Evora istanbul Tuzla da 2artı1 80 metrekarede 1 kişinin oturduğu evde genel temizlik yaptırmak isitoyrum fiyatlarınız öğrenmek istiyorum Cumartesi yada pazar günlerini tercih ediyorum

 117. emre dedi ki:

  ev temizliği için en fazla kaç eleman yollaya bilirsiniz ve tam detaylı fiyat listenizi istiyorum tşk ler…

 118. çiğdem özveren dedi ki:

  kolay gelsin, 4+1 oturulmakta olan evin üst katındaki odalarda eşya yok. genel bir temizlik istiyorum bilgi verirseniz memnun olurum. ev 4+1 olmakla birlikte odalar küçüktür.

 119. ebru ergül dedi ki:

  75 metrekare 2+1 boş ev duvarlarda silinecek( inşaat temizliği değil) fiyat öğrenebilir miyim?

 120. BAHAR TECİK dedi ki:

  evim 90 mk 2+1 1 banyo ve mutfaktan ibaret fiyat almak istiyorum acil dönerseniz sevinirim iyi çalışmalar

 121. feridun kalyoncu dedi ki:

  1.son derece dağınık ve pis durumdaki 3+1 evimin toparlanması ve temizliğini en erken ne zaman ve ne kadar TL karşılığında yapabilirsiniz? not: evde halı yoktur.yerlerin tamamı parke ile kaplıdır.
  2. 130 m2 dublex boş fakat oldukça kirli bir evin temiliği kaç TL olur? merdiven ve balkon hariç evin tamamı parke kaplıdır.
  3. hayvan bakım ve tedavisi yapılan iş yerimin günlük temilik işlemleri yapılabilir mi? yapılabilirse koşularınız nelerdir.bekleme salonu hariç tüm kısımlar duarlar dahil fayans ile kaplıdır.

  ilgilenmenizi bekler teşekkür ederim.

 122. emel dedi ki:

  ev temizliği mutfak dolapları içi ve dışı banyo tuvalet odalar süpürüp silinecek toz alınacak camlar silinecek halılar temizlenecek 100m2 3+1 ama küçük odalar fiyat almak istiyorum

 123. merve dedi ki:

  120m2 lik evin temizlik fiyatını ögrenmek istiyorum. yardımcı olmanızı rica ederim.

 124. Nurdan dedi ki:

  150 metrekare boş daire için ücret rica ediyorum.

 125. SU dedi ki:

  2+1 eşyasız 85 metrrekare küçük bir ev.inşaatı yeni bitti. eyüpte. temizlik fiyatını öğrenmek istiyorum.

 126. Can ulas dedi ki:

  3+1 110 metrekare bos ev icin fiyat nedir acaba? Semt kucukyali

 127. Çağla Çat dedi ki:

  Merhaba. Zeytinburnunda oturuyorum. 145 m2 evimi temizletmek istiyorum. Bilgilendirebilir misiniz?

 128. Mustafa dedi ki:

  merhaba. 100m2 için fiyat rica edeceğim

 129. Nesetuncay dedi ki:

  Merhaba
  90 metrekare esenlerde olan evim için fiyat almak istiyorum.koltuk ve hali temizliği istemiyorum ancak onun yerine duvar silinmesi mumkunmudur. Özellikle mutfak ve banyo titizlikle temizlenmesini istiyorum
  İyi gunler

 130. Demetvural dedi ki:

  Merhaba, sancaktepede 90 m2 2+1 eşyalı ev için fiyat almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 131. SİBEL dedi ki:

  90 metrekare ataşehirdeki evim için fiyat almak istiyorum.

 132. soner dedi ki:

  merhaba, çekmeköyde inşaat sonrası 2+1 yeni ev için (yaklaşık brüt 65 mtr2) temizlik fiyatı alabilir miyim

 133. HAVVA GÖNÜL IŞIK dedi ki:

  BAHÇEŞEHİR’DE 65M2-1+1 EVİMİN, CAMLAR, MUTFAK DOLAPLARI İÇİ DAHİL OLARAK TEMİZLİĞİ KONUSUNDA EKİP VE FİYAT BİLGİSİ RİCA EDİYORUM.

 134. Emel dedi ki:

  merhabalar, beylikdüzünde 2+1 çift banyolu 100m2 dairem için fiyat almak istiyorum. 27eylülde olması mümkün mü? Camlar iç dış , tavan aydınlatmaları silincek, yerler süpürülüp silinecek, kapılar mutfak dolapları aynalar silinecek, banyo fayansları, kalorifer petekleri temizlenecek, yüzeylerdeki tozlar alınacak. Fırın temizliği yapılacak. Yemek masası sandalyelerinin tozları alınacak. Fiyat bilgisi verirseniz memnun olurum. Teşekkürler

 135. aylin dedi ki:

  110 m2 3+1 eşyalı ev için 2 personel ve malzeme sizden olacak şekilde fiyat alabilirsem sevinirim. Teşekkür ederim.

 136. kardelen kahriman dedi ki:

  90 m2 2+1 mutfak kısmında detaylı temizlik yapılacaktır . fiyat öğrenebilirmiyim ?

 137. Ozan dedi ki:

  Merhabalar,

  Gayrettepedeki yeni taşındığım evim için temizlik hizmeti almak istiyorum. Evde sadece beyaz eşyalar ve salon koltuk takımı bulunmakta. Temizlik ücretlerinin kalem kelem belirtildiği detaylı bir listeniz var ise gönderirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 138. mustafa dedi ki:

  100 m² 3+1 eşyalı ev için fiyat alabilir miyim ? İyi çalışmalar.

 139. kıvılcım dedi ki:

  90 m2 3+1 eşyalı, Kanlıca’da bulunan ev için fiyat alabilir miyim?

 140. zeynep atay dedi ki:

  100 m2 ev 3+1 ayda bir temizlik hizmeti için fiyat alabilir miyim

 141. Zeynep dedi ki:

  90m2 boş ev için temizlik fiyati verebilir misiniz

 142. EBRU dedi ki:

  2 kişilik temzilik ekibiniz olarak 80 M2 için sizden fiyat alabilirmiyim

 143. Pırıl dedi ki:

  Merhaba 110 m2 3+1 1ebevyn 1 de küçük banyomuz var. Her cumartesi düzenli gelebilecek bir temizlik görevlisi arıyoruz. Böyle bir hizmetiniz var mı ve buna ütü dahil olabiliyor mu tek kişi gelmesini arzu ediyoruz. yoksa standart hizmetinizi 2 kişi ile detaylı fiyatlandırın gönderir misiniz. Not: temizlik için gelen personelin köpekten korkmuyor olması gerekiyor. Dost canlısı orta boy bir köpeğimiz var ancak korkuyorsa iş yapmak zor oluyor. O yüzden özellikle bu konu önemli.

  • Ulaş dedi ki:

   İnşaatı yeni bitmiş 80m2 boş dairenin temizliği için fiyat alabilir miyim?

   • admin dedi ki:

    Merhaba Ulaş Bey. İnşaat sonrası temizliği için mail adresinize genel fiyatlandırmamızı ilettik. Detaylı ve hızlı şekilde yanıt alabilmek için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 144. cemil dedi ki:

  80 metre kare 2+1 bir daire temizligi için fiyat rica ediyorum

 145. Ayse seviğ dedi ki:

  Merhaba, Göztepe Soyak’ta 90m2 ev için fiyat gönderir misiniz? Neden sitenizde fiyat yayımlamadığınızı da ayrıca merak ettim doğrusu semt ve m2’ye göre en azından fikir vermesi için bir tablo oluştursanız daha kolay olmaz mı? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 146. Enver dedi ki:

  Merhaba,
  Bahçelievler 130 metre kare ev için klasik temizlik hizmeti(camlar, kapılar, zemin, eşyaların tozu ve koltukların silinmesi) için ücretinizi öğrenebilirmiyim? 15 günde bir hizmet alımı yaparsak fiyat konusunda bir değişiklik olur mu?

 147. filiz dedi ki:

  85 m2 ev mutfak fayans dolap banyo fayans yerler küçük wc fayanslar 3 American kapı 4 pimapen kapı camlar yerler ne kadara temizliyorsunuz?

 148. tugba dedi ki:

  4+1 dubleks 235 m2 hem bos ev temizligi hemde esyali ev temizligi fiyati alabilir miyim?

 149. Yigit dedi ki:

  Geniş sayılır bir Salon, küçük bir giyinme odası ve yatak odası, banyo, mutfak ve 2 balkon mevcut. Bostancı. Fiyat nedir?

 150. nalan dedi ki:

  118 m2 3+1 daire temizliği için fiyat rica ediyorum

 151. fatma dedi ki:

  merhaba pendik 120 m2 eşyalı daire içi fiyat alabilirmiyim … teşekkürler

 152. İknur Altutas dedi ki:

  75 metre kare alan bir kose koltuk bi salon gurubu 3 adet 3 metre kare hali temizlenecek banyo mutfak tuvalette dahil ve erkek calisan yerine iki bayan olmasi mumkun mu .. Fiyati da ogrenebilir miyim

 153. murat orhan dedi ki:

  70 m2 ev için teklif alabilirmiyim?

 154. özlem dedi ki:

  beylikdüzü 100 m2 3+1 daire için fiyatlarınız nedir

 155. Evrim dedi ki:

  Merhaba. 140m2 ev için fiyat teklifi gönderebilir misiniz? Teşekkürler.

 156. L dedi ki:

  Merhabalar, Kadıköy 80 m^2 , 2+1 daire için fiyat alabilir miyim?

 157. Serkan dedi ki:

  Merhaba 150 m2 eşyalı daire için fiyat verirmisiniz lütfen

 158. Yagmur dedi ki:

  80 m2 evim duvarlar 1 koltuk takımı 1 halı mutfak banyo cam kapı mobilya temizliği süpür sil ne kadar tutar

 159. Bengi dedi ki:

  100 m2 3+1boss ev temizligi ne kadar? Tekl if lutfen

 160. Ugur dedi ki:

  İnşaat sonrası 3+1 ev temizliği yapılacaktır.1 banyosu birde küçük tuvaleti vardır.Evin büyüklüğü 110 m2 dir.Kartal cumhuriyet mahallesinde bulunmaktadır.

 161. seyda dedi ki:

  80 m kare ev evde duzenleme ve ayrintili temizlik yapilacak fiyat ne kadar ve istedigim zaman ayni kisiyi cagirabilir miyim 8 subat ptesi icin uygun musunuz fatihteyim

 162. zeynep dedi ki:

  80 m kare evin temizlik ücreti ne kadar dır 2 oda 1 salon 1 banyo mutfak

 163. Cihat dedi ki:

  4artı2dublex boş taşınma öncesi temizlik fiyat alabilirmiyim

 164. yasir dedi ki:

  İyi günler. Evim 3+1 pendikte.boş şu an.camlar yerler fayanslar mutfak dolapları banyo ve wc temizlik gerektiriyor.fiyat bilgisi alabilirmiyim ve ve gün musait oluyor musunuz mesel bu hafta içi temizletmek istiyorum

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. Pendik için Ev temizliği hizmetimiz mevcuttur. Konu hakkında tarafınıza kapsamlı olarak bilgi verildi. Umarım almış olduğunuz hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 165. ayşe dedi ki:

  3 oda 1 salon ev için tek kişi ve malzemesiz temizlik fiyatınız nedir acil dönüş yapabilirseniz memnun olurum

 166. ilknur dedi ki:

  130 m kare ev 3+1 eşyalı ev temizliği malzemeli malzemesiz fiyat alabilir miyim.

 167. Necla dedi ki:

  Ev temizlik fiyatınızı (1 kişi, 2 kişi, malzemeli ve malzemesiz) bildirirseniz sevinirim. Cumartesi veya pazar günü çalışıyor mudunuz? Teşekkürler.

 168. emın dedi ki:

  2+1– 95 m2 eşyalı ev ıcın tek kısı malzemelı ve ıkı kısı malzemesız temızlık fıyatını ogrenebilirmiyim.

 169. Nergis dedi ki:

  2+1 90metrekare 1vc1banyo ayda 1kere cagrmak istoyorum fiyatlarnz nedir acaba

 170. ahmet dedi ki:

  ortaköy de 3+1 evim var yalnız yaşıyorum haftalık ev temizlik fiyatlarınız ne kadar

 171. Hakan dedi ki:

  mecidiyeköyde ev temizlik şirketi arıyorum hizmet ve fiyatlarınız hakkında bilgi alabilirmiyim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey. Mecidiyeköy’de ev temizliği hizmetimiz mevcuttur. Konu hakkında kapsamlı bilgilendirmeyi mail ile ilettik. Dilerseniz hızlı ulaşım için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 172. Fatmanur dedi ki:

  şişli bölgesine ev temizliği konusunda hizmet almak almak için rahatsız ettim.

  • admin dedi ki:

   Fartmanur hanım merhabalar. Şişli bölgesinde ev temizliği hizmeti sunuyoruz. Kapsamlı bilgi mail adresinize iletilmişti. Telefon ile daha kapsamlı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 173. Havva dedi ki:

  2 oda bir salon ayda bir bir bayan fiyat öğrenebilir miyim acaba?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Havva Hanım. Ev temizliği hakkındaki fiyat bilgilendirmemiz mailinize iletildi. İstanbul standartlarında en iyi ve makul fiyatlar ile temizlik hizmetlerini sunuyoruz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan telefon ile de daha hızlı kontak kurabilmek adına dönebilirsiniz.

 174. Fadime dedi ki:

  etiler bölgesi ev temizlik firması olarak hizmet veriyormusunuz ?

  evim 2,1 fiyat alabilirmiyim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Fadime Hanım. Etiler bölgesinde hizmet sunmaktayız. Temizlik konusunda fiyatlandırmamızı mail adresinize ilettik.

 175. Ayşe dedi ki:

  levent te bulunan dubleks dairem için bahar temizliği yaptırmak istiyorum. geçen yıl almıştım çok memnun kalmıştım

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım; İstanbul/Levent bölgesi için ev temizliği hizmetimiz mevcuttur. Bahar temizliği için titizlikle temizliğinizi yapabilmekteyiz. Tarafınıza mail ile dönüldü. Dilerseniz https://www.entegregroup.com/iletisim/ sayfamızdan da bize hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

 176. KÜBRA dedi ki:

  Merhaba,

  Bahar temizliği ile ilgili bana yardımcı olabilecek bir bayan arıyorum.

  Genel ev temizliği mutfak dolap iç dış yatak odası dolap iç dış, cam , çerçeve, koltuk yıkama, genel derin ev temizliği 100m2 ümraniye ne kadar ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Kübra Hanım. Bahar geldi çattı. Derin ev temizliği hizmetimiz mevcuttur. 100 metre kare için daha fazla detay ihtiyacımız mevcut fakat tarafınıza mail ile bildirim yaptık. Daha hızlı iletişim ve fiyatlandırma için dilerseniz bize direk olarak iletişim bölümümüzde yer alan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 177. Sinem yalçın dedi ki:

  120 m2 ev temizliği fiyatı nedir?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sinem Hanım. Güncel ev temizliği fiyatlarımız mailinize iletildi. İyi çalışmalar.

 178. suzan dinç dedi ki:

  Merhaba Avcılar bölgesi 140 metrekare dairem için fiyat alabilir miyim

  • admin dedi ki:

   Suzan Hanım; Avcılar bölgesinde ev temizliği konusunda hizmet sunmaktayız. Daireniz için fiyat teklifimizi mail ile ilettik. Daha hızlı iletişim için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 179. Özkan dedi ki:

  İyi çalışmalar,
  3+1 , 100m2 , metropark halkalı sitesi için eşyasız olarak(camlar ve daire içleri temizlenecek) daire temizliği için fiyat alabilirmiyim.
  Kolay gelsin.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Özkan Bey;
   Eşyasız daire temizliği hizmetini belirttiğiniz bölgede sunmaktayız. Tarafınıza 100 m2 için fiyat teklifimizi ilettik. Daha hızlı işlem için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 180. Nil Akar dedi ki:

  50 m2 ev için fiyatınızı öğrenebilir miyim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Nil Hanım; 50 metre kare için fiyatlarımızı mail adresinize ilettik. Daha hızlı iletişim için iletişim sayfamızdan da bize ulaşabilir, direk temizlik için randevü alabilirsiniz.

 181. Ömer özmen dedi ki:

  Yeni taşınacağımız evi temizletmek istiyorum. 3+1 125 metrekare. Yeni oturum olacak yeni bina. Temizlik fiyatı verir misiniz.

  • admin dedi ki:

   Merhaba. Yeni veya inşaat sonrası ev temizliği konusunda ki fiyatlarımızı tarafınıza ilettik Ömer Bey. İyi çalışmalar.

 182. sinem dedi ki:

  85 m2 2 + 1 detayli ince ev temizligi hizmetiniz hakkinda bilgi alabilir miyim rica etsem

  • admin dedi ki:

   Merhaba dip bucak ince ev temizliği konusunda kapsamlı bir bilgilendirmeyi ve fiyatları mail adresinize ilettik Sinem Hanım. Daha hızlı iletişim kurabilmek için direk iletişim sayfamızda yer alan telefonlarımızdan da bize ulaşabilirsiniz.

 183. merve demir dedi ki:

  3+1 110 m2 ev temizligi hizmetiniz hakkinda bilgi alabilir miyim?

 184. Bahar parlar dedi ki:

  Kolay gelsin evim 3+1 mutfak temizligi faynslarin silinmesi cam kapi yerlerin silinmesi banyo ve tuvalet temizligi bir odanim sadece cami silinicek o odada baska bir islem yapilmiycaktir bide balkonun temizlenmesini istiyorum fiyat almm mumkunmu ve nekadar zaman once haber vermm gerekiyor

 185. Muazzez Soylu dedi ki:

  Iyi günler

  Evim Samandıra da. 100 mt2. 3 oda, 1 salon,
  1 banyo, 3 küçük balkon. Balkonlar boş ve temiz.

  Sürekli temizlikci arayışı içindeyim. 3 haftada bir gelebilir mi?
  Mutfak neredeyse hiç kullanılmıyor. 2 ayda bir dolaplar silinse yeterli olur. buz dolabı ve gardrop da 2 ayda bir silinebilir.
  Halı veya duvar temizliği teklifi her gelişte geçerli mi? Yani her gelişte bir odanın duvarı, bir sonraki gelişte diğer odanın duvarı, bir sonraki geliste bir halı, sonraki geliş koltuk… şeklinde mi oluyor? Dedigim gibi sürekli gelinmesini istiyorum.
  Malzemeler sizden mi
  4 saatte temizliği bitirme garantisi var mı?
  Evde yemek pişirme ve yeme durumumuz olmadığı için soruyorum: görevlilerin kahvaltı ve öğle yemeği talebi olur mu
  Aynı apartmanda talep edenler olacaktır. Bu nedenle fiyatta indirim yapılır mı?

  teşekkür ederim

 186. seda kaya dedi ki:

  Merhaba 2 oda 1 salon 90 m2 evim için temizlik fiyatı alabilir miyim?

 187. gizem dedi ki:

  Merhaba 120 m2 3+1 Evimin banyo mutfak temizliği kapıların temizliği camlar yerlerin temizliği yapılacak ev boş eşyasız fiyat alabilirmiyim koltuk hali temizliği yapılmayacak

 188. Nurşen Altuncı dedi ki:

  merhaba,

  Kozyatağında 65-70 m2 lik evim giriş katındadır. Tek banyo+tuvalet lidir. büyük eşyalarım (vitrin büyük yemek masası vb) bulunmuyor. Yapılmasını istediğim temizliği aşağıda belirtiyorum ne kadar fiyat çıkar?:

  Camlar + parmaklıklar
  Duşakabin + banyo fayansları
  Mutfak dolapların kapakları + fayanslar + fırın içi
  kapılar
  2 adet kanepe
  duvarlar
  kalorifer petekleri

  + genel temizlik+toz alma

  İhtiyacım acil olup, hemen yanıt verebilirseniz sevinirim.

 189. Ebru dedi ki:

  Iyi günler 3 oda 1 salon tasinma oncesi boş ev icin fiyat alabilir miyim?

 190. çağdaş dedi ki:

  130 metrekare 2+1 evim için fiyat alabilir miyim?

 191. ümit dedi ki:

  90 m2 2+1 ev için malzeme hariç temizlik bedelini öğrenmek istiyorum.

 192. GULCİN KAYTAN dedi ki:

  MERHABA ÜMRANİYEDE OTURUYORUM EVİM DUBLEX ALTTA Bİ SALON Bİ ODA USTE 2 ODA OLARAK TEMIZLİK UCRETİNİ ÖGRENEBİLİR MİYİM

 193. tuğba özsoy dedi ki:

  90 metre kare 2+1 ev için 1 kişilik malzemeler sizden olacak şekilde fiyat alabilirmiyim? adres kartal soğanlık

 194. Birol dedi ki:

  70 metrekare evimiz var bahçe kat 5 cam mutfak banyo koltuk takımı ve 4 sandalye fiyat ne olur

 195. Gamze özer dedi ki:

  Merhaba eşyalı 3+1 90mkare evimde 1 adet de banyom var.sizin saydığınız genel temizlik dışında yerlerin de mop ile değil el ile silinmesini istiyorum doğum yapacağım için. fiyat bilgisi alabilir miyim?

 196. mustafa teoman polat dedi ki:

  100m2 bir ev temizletmek istiyorum sizin dedikleriniz tamamen geçerli ve yeterli koltukların altı vs dahil ama bir koltuk takımı vs fiyat istiyorum

 197. Cemre dedi ki:

  120 m2 ev için fiyat

 198. Musa dedi ki:

  Merhaba 90 m2 ev, 3 balkon kapalı camlı silinecek 3 oda 1 hol genel temizlik birde banyo ve mutfak dolabı yüzeysel temizliği. Fiyat almak istiyorum. Ümraniye

  • admin dedi ki:

   Merhaba Musa bey. Ümraniye için Ev Temizliği hizmetimiz ve fiyatlandırmamız hakkında kapsamlı bir bilgi mail adresinize iletildi.

 199. Lale dedi ki:

  75 m2 inşaatı yeni bitmiş 3+1 dairenin temizlik ücretini öğrenebilir miyim? ( Duvar ve cam silme dahil)

  Elektrikli süpürge de getiriyor musunuz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Lale hanım. Tarafınıza daire temizliği ile ilgili kapsamlı bir dönüş sağladık. İyi çalışmalar.

 200. Fatih dedi ki:

  Merhabalar, yaklaşık olarak 4-5 senedir Mecidiyeköy’deki oturduğum bekar evimi temizletmek istiyorum. Ev yaklaşık olarak 100 m2 3+1 daire. Duvarlar hariç kapı,pencere ve genel temizlik gibi tüm işlemlerin yapılması gerekmektedir. Fiyat teklifi alabilir miyim?

 201. Sevgi b dedi ki:

  Merhaba
  Umraniye de 2+1 ev temizligi icin hem 1 hem iki kisi malzemeli ve malzemesiz fiyat alabilir miyim. Koltuk ve hali silmek yerine salonun duvarlarini sildirmek istiyorum.
  Tesekkurler

 202. Melike dedi ki:

  Mrhb 2+1 evimi temizletmek istiyorum. Bahçe katta oturuyorum. Camlarım küçük 7 cam silincek.mutfak dolabım 2 metreye yakın küçük altlı üstlük silincek. Wc ve boya temizlencek. toplam 7 kapı silincek ahşap kapı. Yatak odası mobilya tozu alınacak.oturma grubu silincek. İki mutfak yolluğu bir küçük yolluk silincek.birde fırınlı aygazımın fırınımın içi silinecek ben bir türlü çıkartamadım. Yerler süpürülüp,elle silinmesini istiyorum.balkonum yok.100m2 bir daire pendikte oturuyorum.bütün detay yukarıda yazdıklarımdır…(tüldü perdeydi çamaşır ütüydü bulaşık dı onlar yok)

 203. murat şahin dedi ki:

  2 + 1 evimi temizletmek istiyorum. duvar, kapı, yerler ve cam silinecek, banyo, mutfak dolapları, standart beyaz eşya, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet çekyat. 1 yada 2 kişi malzeme dahil 75 m2 ev.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Murat Bey. Eviniz için fiyat teklifimizi tarafınıza mail ile ilettik. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, telefon ile daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

 204. arife topak dedi ki:

  merhaba 31 ağustosta İstanbul’a dönüyorum, 2+1 65 metrekare evim 2,5 aydır kapalı ve sahile yakın olduğu için rutubet nedeniyle aynı gün temizletmek istiyorum. Salon amerikan mutfak, bi odam boş sayılır ütü ve çamaşır kurutma için kullanıyorum yani eşyam az. Malzeme dahil fiyat ve detay gönderir misiniz

 205. Elif Tersakan dedi ki:

  Merhaba,

  Evin 75 m2
  genel ev temizliğine ek olarak 3 oda için duvar sildirmek istiyorum
  üsküdar bulgurlu’da oturuyorum.
  Fiyat teklifinizi rica ederim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Elif hanım;
   Üsküdar/Bulgurlu için ev temizliği hizmetimiz vardır. Tarafınıza 1 personel yeterli olacaktır. Detaylı fiyat teklifimizi göndermiştik. Daha hızlı iletişim için telefon numaralarımızla ulaşabilirsiniz.

 206. abdullah dedi ki:

  110 m2 yeni kiraladığım boş ev için temizlik ücreti nedir.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Abdullah Bey; Ev inşaat sonrası mı temizlenecek yoksa boş standart ev temizliği mi olacak? Bu şekilde 2 farklı türden fiyat teklifimizi tarafınıza ilettik. Bu tür durumlarda karşılıklı kontağı hızlandırmak için direk iletişim sayfamızdaki telefonlarımızla arayarak çok daha hızlı dönüş alabilirsiniz.

 207. Burçak Çınar dedi ki:

  Merhaba
  Nasıl randevu alıyoruz, hangi gün gelebilir siniz?

 208. Elcin dedi ki:

  100 m2 3+1 ev temizliği yaptırmak istiyorum. Camlar silinecek, 1 takım salon koltuğu silinecek, 6 amerikan kapı ve balkon kapisi silinecek, tum dolaplar dıştan temizlenecek, halı ve duvar temizliği yapılmayacak. Bunun dışında genel banyo mutfak temizliği, toz alınması vs dahil ücret alabilir miyim lütfen? Temizlik malzemeleri dahil ve dahil olmayacak şekilde 2 ücret talep ediyorum. Teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Elçin Hanım. Detayları mail ile tarafınıza ilettik. 2 çeşit ev temizliği ücretimiz hakkında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan da telefon ile ulaşabilirsiniz.

 209. gurkan dedi ki:

  yaklışık 75-90 m2 bir evde yeni tadilat yapıldı ama üzerinde inşaat pisliği yok temiz olarak kiraladık evi ve eşyaları getirdik. camlar ve genel temizlik ve taşıma sırasında kirlenen koltuk gibi eşyalrın temizliği için ayrıca evin br kısmı genel olarak üstten bir temizlendi. önemli olan camlar fiyat nedir acaba

  • admin dedi ki:

   Merhaba Gürkan Bey; evlerde cam temizliği konusunda hizmetimiz detaylı ve tamamı eğitimli personelce yapılmaktadır. Tarafınıza mail ile detay için bilgilendirme yapıldı. Mailden telefonunuzu iletebilir ya da iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan bize ulaşabilirseniz daha hızlı kontak sağlayabiliriz.

 210. Seval dedi ki:

  87m2 ,amerikan mutfakli 2+1 evim icin fiyat alabilir miyim ? Umraniyede oturuyorum.

 211. özlem dedi ki:

  90m2 3oda 1salon.malzemeler sizin şirketten olmak koşulu ile genel ev temizligi cam temizligi banyo mutfak tmtemizligi.fiyat alabilirmiyim.teşekürler.

 212. Esrra dedi ki:

  K.cekmecede 100metrekare ev icin fiyat alabilirmiyim?camlar silinecek,mutfak(buzdolap+dolaplar),toz alinacak,silme+supurme

 213. Esrra dedi ki:

  ayrica ev sahibinin evde bulunamamasi sorun yaratir mi temizlik esnasinda?

 214. Derya dedi ki:

  Merhaba, Kağıthane’de 125 metre kare 2+2 dubleks ev için detaylı temizlik için (malzeme bizden ve sizden) ücret rica ediyorum.

 215. Onur dedi ki:

  Ataşehir örnek mahallesinde 1+1 40 m2 evin temizlik ücreti nedir

 216. eren dedi ki:

  120m2 3+1 detaylı mutfak banyo tuvalet temizliği (tuvalet banyodadır) fayans temizliği camların silinmesi toz alımı yerlerin süpürülüp silinmesi dolap dışı temizliği vs detaylı temizlik yaptırmak istiyoruz. Fiyat alabilir miyiz?
  Şerifali -İstanbul

 217. nalan dedi ki:

  90m2, 2+1 detaylı ev temizliği, halı yok yerine kolları suni deri 3 çekyat ve 1 mutfak duvarı silinecek şekilde malzemeli malzemesiz fiyat verir misiniz? birde benden ön hazırlık olarak beklenen bir şey var mı, içi silinecek mutfak dolabını boşaltmam gibi?

 218. özlem dedi ki:

  Sancaktepe 3+1 boş daire temizliği yapılacak, duvarların silinmesi ve duvarlar silinmeden olmak üzere iki ayrı fiyat verebilir misiniz? İnşaat temizliği değil, kullanılmış ev, 2 banyo, bir küçük wc var, bir gömme gardolap var.

 219. Saime Can dedi ki:

  Merhaba
  130m2 evim. mutfak komple ,banyo komple ,tüm camlar,tüm evi silme süpürme işlemi. koltuk ve halı sizden zaten ole diyorsunuz. 🙂 Bunlar için fiyat istiyorum.
  Hemen dönüş sağlarmısınız? Ona göre sizlere bilgileri vereceğim gelmeniz için.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Saime Hanım. Detayları almak için mail göndermeye çalıştık fakat ulaşmadı adresinizi muhtemelen hatalı yazdınız. Bu nedenle iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşıp bilgi almanızı rica ediyoruz.

 220. Esra dedi ki:

  Evim Halkalı’da 85 metrekare genel ev temizliği olacak mutfak tadilatımız ve duvar kapı boyası yeni bitti oralar temizlenmeyecek fiyat alabilir miyim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Esra hanım. Halkalı bölgesi için ev temizliği hizmetimiz mevcuttur. Tarafınıza mail ile dönülmüştür. Kapsamlı bir bilgi isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşmanızı rica ediyoruz.

 221. simge dedi ki:

  merhaba 110 m2 3 oda bi salon eşyalı ev için genel temizlik (cam,kapı,mutfak dolapları fayanslar vs..) fiyat alabilirmiyim birde güneşli bölgesi için hizmetiniz varmı?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Simge Hanım. Güneşli bölgesi için ev temizliği hizmetimiz vardır. Detaylı fiyatlandırmayı mailinize gönderdik fakat kapsamlı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. (Telefon ile daha hızlı iletişime geçebiliriz.)

 222. gül dedi ki:

  Merhaba, eşyasız boş ev temizliği için fiyat öğrenebilir miyim, boya ve tadilat yapıldı, ancak inşaat artığı yok, evimiz Fatih’te..

  • admin dedi ki:

   Merhaba Gül Hanım;
   Eşyasız ev temizliği için bilgilendirmeyi personelimiz az sonra mailinize iletecek. Kapsamlı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, daha hızlı fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

 223. Sevgi dedi ki:

  Merhaba Kağıthane bölgesinde oturuyorum 2 artı 1 eşyalı ev temizliği halı ve koltuk silinmesinden ayrı olarak 1 kanepe ve 1 halı silimi daha olacak.Ayda bir olmak üzere devam edeceğim Rica etsem bir fiyat verebilirmisiniz

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sevgi hanım; tarafınıza mail ile 29.11.2016 tarihinde dönüş yapılmış fakat buradan bildirim yapmayı unutmuşuz. Umarım aldığınız hizmetten memnun kalmışsınızdır. Entegre Group’u tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 224. Deniz dedi ki:

  Evim 3+1 120metrekare ancak 3 odası temizlenecek diğer odanın sadece camı silinecek, 3 oda ,mutfak ve banyonun temizliği ve bir de koltuk takımı temizlenecek tüm bunlar için fiyat öğrenebilir miyim? Bi de Üsküdar Bulgurlu taraflarında evim oraya da hizmetiniz var mı?

  • admin dedi ki:

   Merhaba. Üsküdar bölgesinin tamamında ev temizliği hizmetimiz mevcuttur. Tarafınıza mail ile dönüldü fakat hızlı iletişim ve ev temizlik randevüsü için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 225. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba biz iki bayan ev temizligi yapıyoruz tercihen
  Hafta sonu cumartesi pazar günü evin büyüklüğüne göre fiyat verilmektedir.

 226. Feride Arbak dedi ki:

  110 m2 bos ev temizligi icin fiyat almak istiyorum.

 227. Nilgün dedi ki:

  Merhaba ; evimin sadece Camlarını sildirmek istiyorum 5 (dış cam 3 balkon içi camların 2 tanesi çift kanatlı diğerleri tek kanatlı Avrupa yakası Kağıthane de oturuyorum fiyat bilgisi verebilir misiniz

 228. Güray Özer dedi ki:

  Pendik Yeşilbağlar Mahallesinde yeni taşınılacak, 90m2 sıfır boş dairenin taşınmadan önceki detaylı ve kapsamlı temizliği yapılacak, pencereler içten açılıyor, camlar iç-dış silinecek, gardrop ve mutfak dolapları iç-dış silinecek, camlarda ve fayanslarda boya lekesi vs yok, genelde tozlu ve hafif lekeli, banyodaki fayanslar, duşakabin vs evin detaylı ve kapsamlı temizliği yapılacak. Malzemeler dahil ve hariç olarak fiyat bilgisi alabilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Güray Bey tarafınıza kapsamlı mail ile bilgi verilmişti. Umarım alınan hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 229. GİZEM SAVAŞ dedi ki:

  Merhabalar. Yeni taşınacağım boş ev (80 m2) için temizlik fiyatı alabilir miyim? (inşaat değildir, daha önce oturulmuş dairedir.)

  • admin dedi ki:

   Gizem hanım umarım verilmiş hizmetten memnun kalmışsınızdır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 230. emel dedi ki:

  Merhaba
  100 m2 evim var 2 oda 1 salon,1 banyo 1 küçük tuvalet ve banyo fiyat alabilirmiyim.
  birde banyo ve tuvalet fayansları temizlik işlemine dahilmidir.Teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Emel hanım. Tarafınıza kapsamlı bilgi mail ile iletilmiş olarak görünüyor. Umrız alınan hizmetten memnunsunuzdur. Diğer işlerde çalışmak ümidiyle.

 231. Ece dedi ki:

  2+1 ev temizligi camlar dahil ne kadar fiyat ogrenebilir miyim 1 hali ve 1 koltuk dahil mi teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Tarafınıza mail ile bilgi verilmişti Ece hanım. Umarım almış olduğunuz hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 232. Jale dedi ki:

  120 metrekare. Halkalı Atakent mah. Eşyalı. 2 kedi ve 1 köpek var. Ekipman ile olursa fiyat ne kadar

  • admin dedi ki:

   Merhaba Jale hanım. Tarafınıza mail ile bilgi atıldı. Detayla bilgi için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 233. Alev Ünal dedi ki:

  Kartal – Yunus Mahallesinde, 65 m2 1+1 Residence daire için;
  2 kanepe + 1 tekli koltuk temizliği
  toplam 2 odadaki camların iç dış temizlenmesi
  amerikan mutfak temizleme
  banyo temizleme fayanslar dahil
  parke yerlerin temizlenmesi
  kapıların temizlenmesi
  toz alımı

  Fiyat rica ediyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Alev Hanım. Umarım almış olduğunuz daire temizliği için memnun kalmışsınızdır. İyi çalışmalar.

 234. Pınar dedi ki:

  2+1. 85 m2 boş ev temizliği için fiyat öğrenebilirmiyim. Kapılar ve mutfak dolapları silinecek, banyo ve camlarda silinmeli.Ataşehirde evimiz. Teşekkürler

 235. BURÇİN dedi ki:

  28 Nisan tarihinde yaptırmayı istediğimiz boş ev temizliği için aşağıdakileri göz önünde bulundurarak fiyat vermenizi rica ederim.

  Kaç oda? (salon hariç) 3
  Kaç banyo? 2
  3 oda bir salon, 2 banyo, 1 lavabo, 2 balkon(kapalı camlı) mutfak dolaplarının ve tüm kapıların temizliği yapılacak. Ev boş olarak eşyasız temizlenecek. Ev 160 m2 ve Bostancı’dadır.
  Ekipmanlı ve ekipmansız fiyat rica ederim.

 236. Ayşe dedi ki:

  90 m2, eşyalı, 2+1 ev, giriş katı, balkonlar var. 1 köpek mevcut. Fiyat teklifi rica ediyorum

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım. 90 m2 ev için fiyatlandırmamızı tarafınıza ilettik. Daha detaylı ve hızlı iletişim için iletişim sayfamızdan telefonla ulaşabilirsiniz.

 237. ayşegül dedi ki:

  130 mt kare 4 +1 ev temizligi için fiyat verirmisiniz

 238. elif dedi ki:

  merhaba 2+1 90 m2 eşyalı camlar silinmeyecek bunun dışında detaylı temizlik fiyat nedir.

  • admin dedi ki:

   Elif hanım merhaba. Kapsamlı eşyalı ev temizliği fiyatlandırmamız mail adresinize iletildi. Dilerseniz kapsamlı ve hızlı iletişim için iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

 239. nuray güler dedi ki:

  85 m2 küçük kapalı balkonlu yüksek girişte bir evim var. 2 oda bir salon. Camlarım ve balkonumun temizliği. yerlerde halı olmayacak. yerler silinecek. tozlar alınacak. duvarlar ve kapılar silinecek. wc ve banyo temizliği yapılacak. Mutfak dolaplarım silienecek. köşe koltuğum var silinecek. Fiyat alabilirmiyim?

  • admin dedi ki:

   Nuray hanım 85m2 eviniz için kapsamlı fiyatlandırmamızı mailinize ilettik. Daha hızlı iletişim için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

 240. Mihriban dedi ki:

  Merhaba 3+1 110 m2 için fiyat öğrenebilir miyim ? (Camlar ,kapılar,mutfak,banyo, ev genel toz alımı, zemin temizliği birde halı temizliği istemiyorum onun yerine 1 koltuk takımı ,1 küçük köşe koltuk ve berjer)

  • admin dedi ki:

   Merhaba Mihriban Hanım;
   3+1 eviniz için detaylı temizlik fiyatlandırmamızı tarafınıza ilettik. Yorumlara dönüşümüz zaman zaman gecikebiliyor. Hızlı ve anında dönüş için iletişim sayfamızdan ulaşarak daha hızlı fiyat ve bilgi alınabiliyor.

 241. Tuba dedi ki:

  Boş ev temizlik fiyatı 2+1 85 m2.

  • admin dedi ki:

   Merhaba. İnşaat sonrası veya normal ev için kapsamlı fiyatlandırmamız tarafınıza iletişmiş Tuba hanım. Umarım almış olduğunuz hizmette memnun olmuşsunuzdur.

 242. Seda E. dedi ki:

  Merhaba, 2+1 105 metrekare boş ev temizliği için fiyat bilgisi almak istiyorum. Mutfakta fırın, davlumbaz, ocak ve dolap içleri de temizlenecektir.
  Teşekkürler,

 243. Filiz dedi ki:

  95 m2 ev temizligi fiyati nedir ?

  • admin dedi ki:

   Filiz hanım detaylara ihtiyacımız var iletişim sayfamızdan tarafımıza telefon ile ulaşabilirmisiniz şeklinde mail göndermiştik. Dönüş alamadık. Umarım almış olduğunuz hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 244. ECE AKKAYA dedi ki:

  merhaba,
  Evim 4 oda 2 wc ve balkon ile teras çatı dublextir. evimde 3 adet küçük ırk köpek vardır. cam ve balkon silinecektir. Teras yıkanacaktır. Mutfak, banyo ve yerlerin, eşyaların tozu alınacak,süpürülecek ve silinecektir.
  fiyat teklifi alabilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Ece hanım teklifimizi maille ilettik. Hızlı ve sorunsuz iletişim, hızlı randevü için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 245. Sacide küçükbaş dedi ki:

  85m2 daire temizlik fiyatı nedir 2 kişilik personel yemek ve temizlik malzemeleri size ait olarak

  • admin dedi ki:

   Merhaba detaylı ve hızlı dönüş için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz Sacide hanım. Detaylar mail olarak iletildi.

 246. Sadettin dedi ki:

  Merhaba,
  120 mt boş 3+1 2 banyo temizlik fiyatı verirmisiniz lutfen.

  • admin dedi ki:

   Sadettin Bey Merhaba;
   120 m2 için detayları mail ile ilettik. Bulunduğunuz Bölge gibi detayları da bilmemiz gerekli. Tarafınıza mail ile dönüş sağlamıştık. Umarız aldığınız hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 247. Neşe dedi ki:

  merhaba,

  3+1 daire için 15 günde bir düzenli temizlik yaptırmak istiyoruz yer üsküdar/libadiye fiyat verebilirmisiniz.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Neşe Hanım; Üsküdarda düzenli temizlik hizmetimiz mevcuttur. Bu konuda tarafınıza mail gönderdik fakat daha hızlı dönüş ve işlem için iletişim sayfamızdaki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 248. Seda Samur dedi ki:

  Merhaba;
  Sadece ütü hizmeti verebiliyor musunuz ? Mümkünse fiyat talep etmekteyim.
  Bunun haricinde 70-75 metrekare 2+1 daire için tüm ve yarım gün olmak üzere fiyat bilgisi rica ederim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Seda Hanım. Ütü ve temizlik için detayları öğrenmemiz gerekiyor fakat genel fiyatlarımızı mailinize ilettik.

 249. Kübra dedi ki:

  Merhaba. Ben detaylı ev temizliği hakkında bilgi almak istiyorum. Malzeme sizden olacak. Ev 3+1 küçük bir ev. 100 metrekare. Şuan boş durumda. Sıfır bir daire. İnşaat pisi pek yok. Süpürür silmenin dışında, Duvarlar, camlar dolaplar mutfak dolapları vs iç ve dış silinmesi gerekiyor. İki adet 3 metrekare banyosu var. Bahçeşehirde.Memnun kalırsam her hafta almayı düşünüyorum

  • admin dedi ki:

   Kübra hanım Merhabalar. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki telefonlardan tarafımıza ulaşabilirmisiniz? Mail ile ulaşmayı denedik fakat mail kutunuz aktif değil zannımızca.

 250. Semih dedi ki:

  merhaba, inşaat sonrası temizlik için fiyat alabilir miyim? ev 2+1 net 63 metrekare, bostancı’da, temizlik tarihi 17 haziran veya sonrası olacak

 251. tolga dedi ki:

  Merhaba ofis temizlik ücretleriniz nedir ayrıca 1 ofis yada 20 ofis ücret olarak aynımı ?

 252. Hediye Özdede dedi ki:

  Benim ev temizliği ofis temizliği okul temizliği inşaat sonrası temizlik üzerine üç buçuk yıllık tecrubem var ve şu anda acil iş arıyorum ilgilenirseniz çok memnun olurum
  Yapmak istediğim tek şey gideyim temizligimi son derece titiz bir şekilde yapiyim ve paramı alıp geleyim istediğim tek şey bu

 253. ERTUĞRUL KIRIM dedi ki:

  Merhaba

  Beylikdüzünde yeni taşınacağım 110 mt2 2+1 eve taşınmadan boş haldeyken temizlik yaptırmak istiyorum heryer temizlenecektir fiyat teklifinizi bekliyorum

  • admin dedi ki:

   Ertuğrul Bey Merhabalar; Randevü ve hızlı fiyatlandırma için firmamız iletişim sayfasında ki telefonlardan ulaşabilir, daha hızlı şekilde fiyat ve randevü alabilirsiniz. Tarafınıza mail ile dönülmüş ilgili tarihte fakat dönüş alınamamıştır.

 254. Nihal dedi ki:

  Merhaba 130 metrekare boş ev için temizlik fiyatı nedir acaba

  • admin dedi ki:

   Merhaba Nihal Hanım; Daha fazla detaya ihtiyacımız olduğu mail ile tarafınıza iletilmiş ve ilgili iş firmamızca yapılmıştır. Umarız almış olduğunuz hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 255. Gülşah dedi ki:

  Bahçelievler de 135 metre kare ev temizlik ücreti nedir?

  • admin dedi ki:

   Gülşah hanım tarafınıza mail ile 13 Temmuz’da bilgilendirme yapılmış, randevü verilmiştir. Alınan hizmetten umarız memnun kalmışsınızdır.

 256. Özge dedi ki:

  Merhaba 100 metrekare eşyalı ev temizliği yapılacak
  Fiyat alabilirmiyim. Adresim kartal

  • admin dedi ki:

   Özge hanım Kartal Bölgesinde yer alan eviniz için mail adresinize bildirim 16 Temmuz Günü gönderilmiş fakat tarafınızdan dönüş alınamamıştır. Diğer temizlik işlemlerinde daha hızlı fiyat ve bilgi için telefon ile tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 257. ayşegül dedi ki:

  merhabalar 3+1 95 m2 evime düzenli olarak bir temzilikçi arayısındayım. titiz detaycı olması tercihim malzeme ekipmanları dahil fiyat öğrenebilirmiyim?

  • admin dedi ki:

   Ayşegül hanım tüm ekibimiz Temizlik alanında eğitimlidir. Tarafınıza geç dönüşümüz için özür dileriz. Yorum yoğun olarak geldiği için arada kaçmış fakat daha hızlı iletişim için sonraki hizmet ihtiyaçlarınızda tarafımıza telefon ile dönüş yaparsanız anında bilgilendirme yapılacaktır.

 258. Akpınar dedi ki:

  4+1 eşyalı dubleks daire için genel ev temizliği fiyat öğrenebilir miyim ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba. Tarafınıza bilgilendirme personelimizce 23 Temmuz günü yapılmıştır. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 259. görkem dedi ki:

  1+1 70m2 beşiktaş eşyalı ev temizliğiyle ilgili bilgi alabilir miyim?

 260. Demet demirkol dedi ki:

  Merhaba 2+1 100 m2 eşyalı detaylı ev temizliği (halılar camlar koltuklar dahil ) fiyat alabilirmiyim

 261. Mahmut dedi ki:

  Pendıkte 2+1daırwmın temızlıyı için olgun bır bayan eleman ihtıyacı vardır . 5307001928

 262. Muhammed dedi ki:

  İyi günler
  Tadilat yapılmış bir eve taşınacağım çok kirli durumda pimapenler baya kirli kapılar zemin kısacası
  Komple detaylı güzel bir temizlik yapılması lazım
  2+1 ev Pendik Kurtköy’de
  Ayrıca temizlik sonrası ilaçlama da yaptırmak istiyorum
  Birde Büyükçekmece’den taşınacağım eşyalarım komple kolili kırılacak olanlar vs gğzelce sarılı sadece koltuklar beyaz eşya günüşlükler vs onlar güzelce patpatlanacaklar
  2+1 1.kat asansörlü bir yerden Pendik Kurtköy’e yine 1.kata taşınacağım fiyat ne olur bu işlemlerimde acaba

 263. Defne dedi ki:

  150 m2 boş ev temizliği fiyatı alabilir miyim camlar kapılar mutfak dolapları ebeveyn banyosu dahil iki banyo 3 oda bir salon

 264. Melek carazanoğlu dedi ki:

  2+1 95metrekare daire eşyalı malzeme dahil fiyat nedir

 265. Selcuk dedi ki:

  Celiktepede 85 m2 ev az esyali zemin temizligi , mutfak- banyo temizligi yapilacak fiyat alabilirmiyim ?

 266. Hacer dedi ki:

  Avcılarda 150 m2 evimiz var genel temizlik ( banyo camlar yerler ) ne kadara gelir fiyat alabilirmiyim?

 267. Hacer öztürk dedi ki:

  Avcılarda 150 m2 evimiz var genel temizlik ( banyo, camlar, yerler) ne kadara gelir fiyat olarak?

 268. Gülşah dedi ki:

  Merhaba ev temizliği yaptırmak istiyorum bilgi alabilirmiyim fiyat

 269. Sumeyye dedi ki:

  3+1 85mertekare ev icin temizlik fiyati ne kadar acaba ?

 270. Doğa ulus dedi ki:

  Profesyonellik 0 başka bir temizlik şirketi bulmanızı tavsiye ederim

 271. Ugur dedi ki:

  Selamlar 2+1 100 mt daire cam silme yapilcak fiyat alabilirmiyim iyi calismalar .

 272. Cansu dedi ki:

  Bağcılar/Güneşli’de 2+1 100 metrekare detaylı ev temizliği ücretini öğrenebilir miyim? Kaç personel gönderiyorsunuz? Kaç saat kalıyorlar? Bir de istediğimiz her işi yapıyorlar mı? (Yani duvar silimi, mutfak dolaplarının içi dışı vs..) Son olarak temizlik ürünlerini siz mi gönderiyorsunuz? Şimdiden teşekkürler..

 273. Rumeysa dedi ki:

  Merhabalar
  Taşınma öncesi 3+1 110 metrekare evim için temizlik hizmeti almak istiyordum. Bir banyo bulunmakta. Mutfak dolaplarının iç dış silinmesini istiyorum. Pencere, kapı ve koridordaki dolapların da iç dış silinmesini istiyorum. Onun dışında evde eşya yok ev boş durumda. Acaba ne kadar ücret ödemem gerekir?

 274. Dmc dedi ki:

  Merhaba, ben az önce sizden hizmet almak üzere ilgili yerlerle görüştüm ancak evle ilgili detaylı bilgi verip fiyat bilgisi istemedim. 8 saatlik temizlik hizmetinin fiyatı ve alınacak hizmet sabit sanıyordum. Burada fiyat bilgisi isteyen mesajları görünce sormak istedim fiyt sabit değil mi? İkincisi tek kişi 8 saatlik hizmete neler dahil bana iletirseniz yarın gelecek görevliyle anlaşarak gidelim.

 275. Serpil dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul pendik, 130m2 ev 3+1, 2 banyo, camlar dolap içleri salon ve banyoların duvarları dahil temizlenecek ve standart temizlik olacak, fiyat verir misiniz?

 276. Sibel dedi ki:

  Merhaba,110 m2 ,3+1 evimiz için evin her yeri silinip supurulecek,toz alinacak,kapılar,camlar,dolap içleri ,banyo fayansları da dahil temizlenecek, temizlik malzemeleride dahil fiyat alabilir miyim?

 277. Eylül dedi ki:

  İstanbul Sultangazi bölgesine hizmet veriyor musunuz?

 278. Esma dedi ki:

  Merhaba. 130 m2 evimiz icin haftasonu komple (mutfak, salon ,cocuk odasi , yatak odasi, otrma odasi , banyo , tuvalet, camlar ve koridor) malzemeli toplam temizlik fiyati almak istiyorum.

 279. idil dedi ki:

  merhaba,
  haftalık ya da 2 haftada bir olmak üzere 1 yve/veya 2 personel ile 3+1 köpekli ev için fiyat bilgisi alabilir miyim?
  malzemeleri ben sağlayacağım.
  iyi çalışmalar

 280. Ayşe dedi ki:

  Merhaba, Avcılar ilçesinde ikamet ediyorum. 2 haftada 1, 4 saatlik temizlik hizmeti almak istiyorum. Her seferinde aynı arkadaşın gelmesini istiyorum ki hem gelen arkadaş evin rutinine, hem biz gelen arkadaşa alışık olalım. Mümkün müdür? Mümkünse fiyat nedir? Teşekkürler.

 281. taner dedi ki:

  iyi günler gebze mutlukentte 120 metrekare daire temizliği ücreti nekadar acaba camlar silinmeyecek….

 282. Özge dedi ki:

  Merhaba 2+1 eşyalı mersin akkent te dairemde ev temizliği yaptırmak istiyorum. Genel temizlik yaptırmak istiyorum cam,kapı,pencere,perdeler,koltuklar,banyo…

 283. Murat Acar dedi ki:

  Merhaba,
  Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı, 5.000.00 $ ile 10.000.000 $ arasında değişen krediyi sunuyoruz,% 100 garantili, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik. Biz de (Euro, Pound, TL ve Dolar) Tüm kredilere uygulanan faiz oranı (% 2) bize geri dönmek isterseniz.

  E-posta: ([email protected])

  Teşekkürler.

 284. Serap dedi ki:

  Merhaba,
  140 m2 3+1 ev temizliği için fiyat alabilir miyim? Halı temizliği olmayacak. Koltuklar, mutfak ve banyo temizliğinin detaylı yapılmasını istiyorum. 3 kapalı balkon var. Kadıköy Sahrayıcedit’te oturuyorum.

 285. sinan dedi ki:

  Merhaba,
  çeliktepedeki 3+1 150m2 evimizin temizliği için teklif rica ediyorum.
  camların içeriden dışarıdan temizlenmesi ve mutfak temizliği istiyoruz, geri kalan kısımları kendimiz hallederiz.
  iyi çalışmalar

 286. Taner dedi ki:

  2+1 90 m2 çekmeköydeki evim için fiyat bilgisi alabilir miyim. İyi çalışmalar.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Taner bey. Ev temizliği fiyatlarımız sitemizde görünen şekilde sabittir. Randevü için tarafımıza iletişim sayfamızdaki mailden veya telefondan ulaşabilirsiniz.

 287. Çağlar dedi ki:

  Antalyada haftada iki ya da üç gün yarım gün temizlik yemek ve ütü için sabit bir eleman sağlayabilir misiniz bilgilendrme için dönüş yapmanızı rica ediyorum

  • admin dedi ki:

   Merhaba Çağlar bey. Daha hızlı iletişim ve detaylar için telefon ile iletişim sayfamızdan dönmenizi rica ediyoruz.

 288. Ayşen dedi ki:

  İyi gunler eşyalı ev temizliğini ne kadara yapıyorsunuz evin metrekaresine göre ucretiniz değişiyor mu benim evim 110 metre kare yada detaylı olunca da değişiyor mu

 289. Hayrullah dedi ki:

  Merhaba 3+1 ev temizliği yaptırmak istiyorum. Yer avcılarda. Fiyat nedir detaylar için mail ile bilgi alabilir miyim?

 290. Nimet dedi ki:

  Merhaba; Evim 14.Katta 3+1 Ebeveyin Banyolu,balkonlu. Malzeme sizden ile malzeme benden fiyatlarını öğrenebilirmiyim.

 291. Nagehan dedi ki:

  Merhaba,
  130 m2 dubleks evimin tam gün ve yarım gün temizliği için fiyat alabilir miyim? Yeri Ünalanda

  • admin dedi ki:

   Nagehan hanım merhaba. Ev temizliği fiyatlarımız sitemizde verilmiştir. Geç dönüş yapıyoruz fakat diğer okuyanların yararlanması için sizede yazıyoruz. Dublex veya triplex olmasına göre, semte göre fiyatlarımız değişmez. Tüm müşterilerimize ve tüm ev temizliği işlemlerine sabittir.

 292. N. Can dedi ki:

  3+1 daire eşyalı temizlik ücretini öğrenebilirmiyim; malzeme benden olursa veya sizden fark ne oluyor

  • admin dedi ki:

   Merhaba. Yazıda üst kısımda 4 saatlik ve 8 saatlik temizlik fiyatlarımız mevcut Can Bey. Fiyatlandırmamız tüm ev temizliği işlerinde sabittir.

 293. seda dedi ki:

  70 m2 boş ev camlar ve yerler temizlenecek sadece fiyat alabilir miyim .

 294. Hüseyin karahan dedi ki:

  Merhaba 4+1 180mtrkare libadiye caddesinde
  26 kasım pazar günü çalışabilirmisiniz fiyat bilgisi ?
  Begenirsek devamlı anlaşırız

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey. Detayları tarafınıza mail ile iletmiştik. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 295. Sena dedi ki:

  size mail yolu ile ulaştım dönüş yapabilirseniz sevinirim…

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sena hanım. Tarafınıza dönüş yapıldı mail ile. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 296. Fatma Karagök dedi ki:

  Eşyalı evi temizleyecek tam gün birini istiyorum ev 2+1 ve dip bucak temizlenecek koltuklar silinecek falan bana bi dönüş yapabilir misiniz

  • admin dedi ki:

   Merhaba Fatma hanım. Halen oturulmakta olan bir ev mi? Bu tarz detaylar için tarafınıza mail ile bilgi talebi vermiştik. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. İyi günler.

 297. Sibel dedi ki:

  Merhabalar
  Evimi ayda 2 defa detay temizlik yaptırmak istiyorum.
  Temizlik ve Ütü olacak içeriği. bilgilendirmenizi talep ediyorum.
  İyi günler

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sibel Hanım. Detaylı bilgilendirme tarafınıza verilmişti. İlgi ve alakanız için teşekkürler. Umarız alacak olduğunuz hşizmetten memnun kalırsınız.

 298. Melike dedi ki:

  Merhaba, 85m2 ev için temizlik fiyatı nedir? Koltuk ve halı silme işlemi olamayacak. Camlar, mutfak ve dolapları, banyo duşa kabin ve banyo fayansları silinip genel toz alınacaktır.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Melike Hanım. Ev temizliği fiyatımız liste halinde sunulmuştur ve sabittir. Telefon ile anlık daha net bilgi alabilirsiniz. Yine de aynı açıklamayı mail olarakta tarafınıza iletiyoruz.

 299. Handan İslamageç dedi ki:

  Sayın yetkili
  Evim 80 m2 3+1 camlar dahil gündelik temizlik fiyatı rica ediyorum

  • admin dedi ki:

   Merhaba Handan Hanım; Fiyatlandırmayı net ve kesin olarak almak ve randevünüzü alabilmek için telefon ile iletişim sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz. Yinede mail ile tarafınıza bilgilendirme mailimizi iletiyoruz. İyi çalışmalar.

 300. Handan İslamageç dedi ki:

  Daha önce yazdığım maile ilave bilgi
  Hale’n oturulan bir ev olup 2015 yapımı yeni evdir

 301. nida seçilmiş dedi ki:

  Merhaba,

  2+1 80 m2 evim Ütü, koltuk ve cam silme dahil olmak üzere ücret bilgisi paylaşabilir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Nida hanım. Tarafınıza bilgi verilmişti. Umarız aldığınız ev temizliği hizmetinden memnun kalmışsınızdır.

 302. Ayşegül Acar dedi ki:

  Yalova’da hizmet veriyor musunuz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ayşegül Hanım. Semt ve bölgeye göre değişebiliyor. Bunun için lütfen iletişim sayfamızdan tarafımıza ulaşınız. Mail ile size ulaşamadık. Muhtemelen mailinizi hatalı vermişsiniz.

 303. Naz T. dedi ki:

  Merhaba, Atasehir kayisdagi’na hizmet veriyor musunuz? 2 oda 1 salon 80 m2 bi ev icin ucret ne kadardir? hem yarim gun hem tam gun fiyat ogrenebilir miyim? Detayli dip kose temizlik, cam temizligi vs istiyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Naz hanım. Yorum alanında yorumunuzu şu an farkettik. Anlık daha detaylı ve hızlı iletişim için iletişim sayfamızdaki telefonumuzdan ulaşabilirseniz kapsamlı bilgi için seviniriz.

 304. Gizem dedi ki:

  Merhabalar, 2+1 90m2 (yatak odası hariç) her yer mutfak dolapları iç dış , banyo ve tuvalet , halıların temizlenmesi ve koltukların silinmesi tam gün fiyat öğrenebilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Gizem hanım; tarafınıza dönüş sağlamıştık. Umarız ev temizliği hizmetinden memnun kalmışsınızdır. Tekrar görüşmek üzere.

 305. Bora dedi ki:

  130 m2 , 3+1 boş ev temizliği fiyatınız nedir. Özellikle buharlı makineyle derz temizliği istiyorum..

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Bora Bey. Ev temizliği fiyatlarımız sabittir. Sitemizde tabloda gördüğünüz şekildedir. Daha hızlı dönüş yapabilmeyi isterdik. Umarız almış olduğunuz hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 306. Elif dedi ki:

  Merhaba
  110 metrekare bir ev için fiyatiniz nedir ? Ev boş taşınmadan önce temizlik yapılacak.

 307. Gokce dedi ki:

  Merhaba
  Kartal lokasyonunda , 1+1 , açık mutfak ve salon birleşik, eşyalı olan ev için dip temel temizlik, koltuk ve cam temizliği fiyatı alabilir miyim

  Opsiyonel olarak badana boya fiyatını da alabilir miyim ?

  • admin dedi ki:

   Gökçe hanım merhaba. Ev temizliği fiyatımız sabittir. Diğer istekleriniz için telefon ile kapsamlı bilgi verebiliriz. Mail ile bilgi vermeyi denedik fakat mail bize geri döndü. Muhtemelen hatalı bir mail ilettiniz. İyi çalışmalar.

 308. Özlem dedi ki:

  Merhaba
  80/metrekare bir ev için fiyatiniz nedir ? Ev boş taşınmadan önce temizlik yapılacak.

  • admin dedi ki:

   Özlem hanım merhabalar. Fiyatlandırmamız ev için sabittir ve sitemizde yer alan fiyatlar geçerlidir. Tarafınıza da site fiyatlarımız üstünden hizmet verilmiş kayıtlarımıza göre. Umarız memnun kalmışsınızdır.

 309. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba,
  Yeni yapılan sitede 3+1 daireye kiracı olarak gireceğim. İnşaat sonrası kaba kiri temizlik firması tarafından yapılmış; ancak bekleme ve dairenin gösterilmesi sonrasında toz ve kirlenme mevcut. 3+1, 2 banyo, cam ve panjur temizliği gerekecek. Fiyat konusunda bilgi rica ediyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ayşegül hanım. Tarafımıza iletişim numaramızdan ularak net fiyat ve randevü alımı sağlayabilirsiniz. Sitemiz üstünde de normal ev temizliği ise fiyatlandırmamız mevcut. Dönüşünüzü beklemekteyiz.

 310. Okan dedi ki:

  İstanbul Kadıköy ilçesine hizmetini bulunmakta mıdır? Eğer bulunmakta ise 110 m2 bir kişi tam gün temizlik ücreti ne kadar?

  Teşekkür ederim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Okan Bey. Kadıköy için ev temizliği hizmetimiz mevcuttur. Fiyatlandırma kısmımızda tüm ücret bilgilerimiz yer almaktadır. Daha detaylı bilgi ve randevü için iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. (Tarafınıza mail ile 15 Ağustos 16.30 da bilgi verilmiş. Yorumunuzu onaylamayı unutmuşuz. Umarız verilen hizmetten memnunsunuzdur.) Yorumunuz

 311. Hasan dedi ki:

  Merhaba,
  80 m2 ev 2+1 Amerikan mutfak genel temizlik +duvar silme fiyatını öğrenebilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hasan bey. Fiyatlarımız ev temizliği için sabittir. TÜm fiyatlandırmamız sitemizde mevcuttur.

 312. ceyhun dedi ki:

  100m2 ev. Mutfak dolaplari ve buzdolabi temizligi de olacak. Fiyati ogrenebilir miyim? Lokasyon olarak besiktas

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ceyhun Bey; Beşiktaş’ta ev temizliği fiyatlarımız sabit olup sitemizdeki fiyatlar geçerlidir. Geç bir dönüş oldu ama tarafınıza da bu bilgi mail ile iletilmiş kayıtlarımıza göre.

 313. Harun dedi ki:

  Merhaba. İzmir içinde ev temizliği hizmetiniz için iletişim sayfanızdan mail adresinize mail gönderdim. Hızlıca kontrol ederek dönebilir misiniz? Kolay gelsin.

 314. ceylan dedi ki:

  merhaba, 95 M2 2+1 Camlar,duvarlar,kapılar,mutfak dolapları, buzdolabı, kıyafet dolabı ve banyo temizliği yapılacak. konum Eyüp fiyat bilgisi alabilir miyim? halılar koltuklar temizlenmeyecektir.
  teşekkürler,

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ceylan hanım. Fiyatlarımız sabit bu sayfamızda üstte yer alan fiyatlardır ve günceldir. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 315. Sadi dedi ki:

  Merhaba. 4+2 156 m2 dubleks dairemin inşaatı yeni bitti. Dairede kaba pislik yok. Taşınmadan önce daireyi temizletmek istiyorum. Fiyat verirseniz memnun olurum.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Sadi Bey. Ev temizliği fiyatlarımız standart olup üst bölümde kapsamlı olarak liste bazlı verilmiştir. Daha detaylı sorularınız için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 316. Harun dedi ki:

  Mrb 75 m2 evim.için mutfak dolap iç dış fırın aspiratör duvar silinecek kapı yok
  Bütün kapılar silinecek yer silme toz alma gümüşlük var
  Koltuk silme bütün camlar silinip balkon yıkanicak
  Banyo duvar dahil her yeri dip köşe temizlenecek
  Oda oda detaylı her yer çekilip temizlenecek
  Tül perde asılacak
  Fiyat verirmısınız tesekkurler

  • admin dedi ki:

   Merhaba Harun bey. Tarafımıza telefon ile dönmüştünüz diye hatırlıyoruz. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. İleride diğer kullanıcılarımız daha hızlı aksiyon ve bilgilendirme için iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan ulaşabilir.

 317. selman şen dedi ki:

  Merhaba, 60m2 evim var 2+1 yüksek giriş fakat küçük. ayda bir defa genel temizlik yaptırmak istiyorum. banyo temizliği cam mutfak dolapları genel eşyaların silinip tozu alınması yerlerin silinmesi süpürülmesi ve 20parça max ütü yapılması genelin dışında tek 20 parca ütü vardır sanırım bunun icin bir fiyatınız var mı dönüş yaparsanız sevinirim.

 318. Yalçın dedi ki:

  Merhaba, Maltepe yaklaşık 80 m2, sıfır daire ve eşya yok, giriş yapılmadan temzilenmesi gerekiyor, fiyat verirmisiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Yalçın bey. Fiyatlar sitemizde yer aldığı şekilde sabittir. Sanırız kayıtlarımıza baktığımızda telefon ile de ulaşmışsınız. Verilen hizmetten memnun kalırsınız umarız.

 319. Ayşe Çakır dedi ki:

  Mrb 65 m2 evim için mutfak iç dış duvar silinecek
  Bütün kapılar silinecek yer silme toz alma
  2 adet çekyat silme bütün camların silinmesi ve silerken camın dış tarafına çıkmaması koşulu ile.
  Banyo duvar dahil her yeri dip köşe temizlenecek
  Oda oda detaylı her yer çekilip temizlenecek
  Tül perde asılacak
  Fiyat verir misiniz tesekkurler.
  Gelen arkadaşın kimliği ile birlikte SGK dökümü getirmesini rica ediyorum. 12 Haz.2019 Çarşamba günü için.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım. Tarafınıza mail ile bilgi verilmiş. Umarız verilen ev temizliği hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 320. İrem dedi ki:

  merhaba. 2 + 1, yeni kiralanan ev temizliği için ihtiyacım var. 98m’2 Anadolu Yakası. malzemeler de sizden olacak şekilde ücretlendirme nedir acaba? teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar İrem Hanım. Tarafınıza mail ile bilgi verilmişti. Fiyatlandırmamız ev temizliğinde sayfamızda yer aldığı gibi sabittir. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 321. YASİN dedi ki:

  Merhaba;Listenizi inceledim 2018 fiyatları yazıyor ama 2+1 85m2 eşyasız inşaatı yeni bitmiş evimi temizletmek istiyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Yasin Hanım. Normalde 2019 ama oradaki 2018 gözümüzden kaçmış ve düzenledik. Çok daha hızlı hizmet için rezervasyon formumuzu direk doldurabilir (üst menüde yer alıyor) veya iletişim sayfamızdan telefonla anlık dönüş alabilirsiniz. Teşekkür ederiz ilginiz için.

 322. Zeynep dedi ki:

  merhaba 80 metrekare ev için ücret bilgisi iletebilir misiniz? boş ev olacak. kiracı yeni çıktı. özellikle mutfak dolapları iç dış, banyo dolapları duşa kabin ve tuvaletler ile fayansların temizliği çok önemli. kapılar camlar vs. geri kalan yerler de temizlenecek. temizlik ürünleri dahil ve hariç olarak fiyat almak istiyorum. bir de zamanım kısıtlı en erken hangi tarih olacağına dair bilgi iletir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Zeynep hanım. Tarafınıza mail ile bildirim yapıldı. Fiyatlarımız sayfamızda da görüldüğü şekilde sabittir. Mail ile dönüşlerimiz gecikebiliyor. Bu nedenle yanıtımızı görürseniz hızlı işlem için telefonunuzu beklemekteyiz. (İletişim sayfamızda yer alıyor tüm numaralarımız.)

 323. halide edip dedi ki:

  merhaba 1+1 evim, genel rutin temizlik harici , dolap içleri ,buzdolabi temizliği , yaklaşık 60 parçadan oluşan ütü , L küçük bir adet koltuk silinmesi , c- duvarların silinmesi , zemin kat olması sebebiyle ferforjelerin silinmesi, bahçe de bulunan zeminin yıkanması kapsamında ki temizlik ücretini öğrenmek istiyorum
  Toplam cam sayısı salon bahçeye açılan 3 parçalı yüksek cam, bir adet 2 parçalı cam , Mutfak iki parçalı küçük cam, banyo havalandırma camı küçük, yatak odası 2 parçalı bir büyük bir küçük cam,
  Kapı – 4 amerikan kapı – bir adet ev giriş kapısı
  Evde çok fazla eşya bulunmamaktadır.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. Fiyatlarımız ev temizliği konusunda sabittir. Tüm detaylı fiyatlandırmayı sayfamızda görebilmektesiniz. Tarafınıza mail ile dönüş sağlanarak telefon numaranız talep edilmiş. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 324. merve dedi ki:

  Sitenizi çok beğendim seneye taşındığımda kesinlikle sizinle çalışacağım (inş):)

 325. Saliha özkan dedi ki:

  Deneyeceğim

 326. Yeşim S. dedi ki:

  SANCAKTEPE 3+1 130m2 ev kedi ve köpek var. Fiyat alabilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Yeşim hanım. Ekip arkadaşlarımız Sancaktepe ev temizliği için tarafınıza mail ile dönüş sağlamıştır.

 327. arzu dedi ki:

  Selamlar. Bağcılar Fevzi Çakma’ta oturuyorum. Düzenli temizlik için fiyatınız birde tek seferlik fiyatınız nedir? Son olarak memnun kalınmadığı taktirde nasıl çözüm buluyorsunuz? Teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Selamlar Arzu Hanım. Aslında yazımızda ne denli titiz çalıştığımızın detaylarını bulabilirsiniz. Yazılan yazıdaki maddelerin tamamını uygulamaya gayret ediyoruz. Ekip personelimizi bu şekilde eğiterek müşterilerimizin memnuniyeti ön planda olarak hizmet vermeye gayret ediyoruz. Dilerseniz hizmet almamışsanız telefon numaramızdan ulaşırsanız daha detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

 328. büşra dedi ki:

  60 m2 boş daire için fiyatınızı öğrenebilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Büşra hanım. Tarafınıza boş ev temizliği için mail ile dönülmüş. Kayıtlarımıza göre 24 saatte sağlanan dönüşe istinaden sizden herhangi bir geri dönüş alamamışız. Umarız farklı ev temizliği hizmetlerinde Firmamızı tercih edersiniz.

 329. Leman dedi ki:

  Merhaba . Küflü bulaşıklar var onların yıkanması ( fiyatı ayrı söyleyin ) .
  3 halı yıkanması ( fiyatı ayrı söyleyin ) kendi geniş balkonum var rahatlıkla yapılabilir .
  Mutfak ve banyo temizliği fiyatı ( ayrı ayrı fiyatları söyleyin ) . Fiyatlar ile ilgili bilgiyi mailime yollamanızı rica ederim .

  • admin dedi ki:

   Merhaba. İlgili bilgi tarafınıza mail ile iletildi. Hızlı dönüş için telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.

 330. Sümeyra dedi ki:

  90 m2 2+1 daire temizligi fiyatını ögrenebilirmiyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sümeyye hanım. Tarafınıza mail ile bilgi verilmiş. Daha hızlı destek için iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan da diğer ziyaretçilerimiz ulaşabilir. Anlık fiyat ve bilgiyi en hızlı telefon numaralarımızdan verebiliyoruz.

 331. Nebile dedi ki:

  Merhaba,
  100m2’lik evimiz için standart temizlik istiyoruz. Halı koltuk silinmeyecek, tüm ev ve camlar temizlenecek.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Nebile hanım. Tarafınıza mail ile bilgi ilettik. En hızlı dönüş ve fiyat için telefonla diğer ziyaretçilerimiz bilgi alabilmektedir. Yorum alanına dönüş yapmamız bazen sürebiliyor.

 332. Füsun koc dedi ki:

  Merhaba 75 M2 bir daire yeni boya badana ve ufak tadilatlar yapıldı halı yok komple ev temizliği istiyorum. Fiyat alabilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Füsun hanım. Öncelikle geç dönüşümüz için özür dileriz. Yorumunuz gözümüzden kaçmış. Yine de gelecekte hizmet alabileceğinizi düşünerek talep ettiğiniz fiyatlandırmayı mail adresinize ilettik.

 333. sinem dedi ki:

  Merhabalar, evim 80 metrekare 2+1 halı ve koltuklar dışında tüm işler için iki haftada bir gelebilecek birine ihtiyacım var mesai saatleriniz ve ücretiniz ile ilgili bilgi rica ediyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sinem hanım. Ekip arkadaşlarımız tarafınıza mail ile periyodik ev temizliği için dönüş sağlamışlar.

 334. Firdevs dedi ki:

  Merhabalar,
  Güngören e hizmetiniz var mı acaba ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Firdevs hanım. Diğer ziyaretçilerimizi bilgilendirmek için yazıyoruz geçte olsa. Evet mevcuttur Güngören’de temizlik hizmetimiz.

 335. Hülya dedi ki:

  70 m2 eşyasız ev için temizlik fiyatınız nedir ve en erken ne zaman başlayabilirsiniz? Yer Şişli. Malzemeli ve malzemesiz olmak üzere iki fiyatı da verirseniz sevinirim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hülya hanım. Tarafınıza ilgili zaman aralığında mail ile bilgi verilmiş fakat dönüş alamamışız. Buraya geç yazdık. Gözden kaçmış. Özür dileriz.

 336. Deniz Karaalioğlu dedi ki:

  Merhaba 50 M2 Üsküdar’da yeni aldığımız boş ev için köşe bucak cam, kapı, dolap içi vb tüm alanların temizliğini yaptırmak istiyoruz. Sadece bir odası parkeli diğer tüm odalar fayans özellikle banyo tuvaletin dezenfekte edilmesini istiyoruz. Küçücük mutfak tezgahı bir adet mutfak dolabı var tamamen bomboş ev için fiyat iletir misiniz ayrıca henüz su aboneliği başlamadi için alternatif önerir misiniz saygılarımla

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. Detayları tarafınıza geçte olsa ekip arkadaşlarımız iletmiş. Daha hızlı iletişim için anlık iletişim sayfamızdan telefon ile anlık fiyat ve rezervasyon yapılabilmektedir.

 337. Sıla dedi ki:

  Merhaba,
  3+1 yaklaşık 90 m2 bir ev için duvar ve koltuk silimi de dahil fiyat bilgisi rica ediyorum. Not: evde kedi var.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sıla hanım. En net bilgiyi tarafınıza ekip arkadaşlarımız telefon ile verecektir. Ekibimiz kayıtlarımıza göre tarafınıza dönmüş ama teyit edemiyoruz. Yorumunuz gözden kaçmış ve mail bir kaç gün gecikmelide olsa tarafınıza atılmış kayıtlara göre. Bu durum için özür dileriz.

 338. Nuriye Alkan dedi ki:

  Ev temizliğine ihtiyacim var çalışmak için.

  • admin dedi ki:

   Nuriye hanım Merhaba. İletişim sayfamızdaki mailimize CV ve deneyiminizi iletirseniz arkadaşlarımız ihtiyaç halinde sizlere ulaşacaklardır.

 339. ismail matpan dedi ki:

  150 m2 3+1 beylikduzu ne kadar ucret ?

 340. Burak dedi ki:

  iyi günler 100-110 metre kare civarında bir daireye hem dezenfekte hemde tam gün temizlik hizmeti fiyatı ne kadardır öğrenebilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Burak bey. Tarafınıza mail ile bilgi verilmiş fakat tarafımıza dönüş alınamamış. Umarız almış olduğunuz hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 341. FATİH CANKATAR dedi ki:

  merhaba 3+1 yeni ev için (115 m2) fiyatınız nedir acaba ?

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Fatih bey. Temizlik fiyatlandırmamız anlık iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan verilmektedir. Anlık randevü talebi ve kapsamlı bilgi için iletişim sayfamızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Geç dönüş için üzgünüz. Umarız almış olduğunuz hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 342. Şükran dedi ki:

  İstanbul Çapa’da 75 m2 camlar mutfak banyo 4 kapı boş daire temizliği fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Şükran hanım. Tarafınıza ekip arkadaşlarımız bilgi mail ile bilgi vermişler. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 343. gülşah dedi ki:

  merhaba,

  yaklaşık 120-130 m2 İstanbul- Bahçelievlerde ki dairemiz için fiyat rica ederim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Gülşah hanım. İletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşarak anlık fiyat ve randevü alabilmektesiniz. Geç dönüş için üzgünüz.

 344. FERİDE YÜCEL dedi ki:

  3+1 DUBLEKS DAİRE TEMZİLİK FİYATI ALABİLİRMİYİM?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Feride hanım. Ekip arkadaşlarımız tarafınıza mail ile bilgi vermişler. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 345. Hale dedi ki:

  Ev temizlik hizmetiniz Pendik için mevcut mu?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hale hanım. Tarafınıza ait mail adresine dönüş yapmış arkadaşlarımız. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 346. Gözde Yılmaz dedi ki:

  Bakırköy de 3+1 120m2’lik evimin temizliği yapılacak ilk seferlik genel temizlik ve mutfak dolabı silme gibi birkaç işlem istiyorum. Detaylı bir bilgi alabilir miyim ödeme nasıl yapılıyor kendi malzemelerinizle mi geliyorsunuz gibi

  • admin dedi ki:

   Merhaba Gözde Hanım. Yorumunuzdaki mail adresine yorumunuzun birkaç saat sonrası kayıtlarımızı incelediğimizde dönüş sağlanmış fakat geri yanıt alamamışız. Bu nedenle en hızlı işlem için diğer ziyaretçilerimiz direk iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızla fiyat bilgisi oluşturarak randevülerini oluşturabilirler. (Diğer site ziyaretçilerimize faydalı olabilmesi adına açıklama yapma gereği hissettik. Bazen mailler tarafınızda gereksiz posta kısmı gibi alanlara düşebiliyor. Yada sizin mailiniz bizde düşebiliyor. Anlık gecikmelere mahal vermemek adına iletişim sayfamızdan anlık ulaşarak teyit ederek işlem yapmanız çok daha hızlı olacaktır değerli ziyaretçilerimiz.)

 347. Meral dedi ki:

  Merhaba 3+1 daire tam gün temizlik fiyatı alabilir miyim? Kaç gün önceden randevu alınmaktadır?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Meral Hanım. Tarafınıza ilettiğiniz mail adresi üstünden bilgi ve fiyat paylaşılmış fakat diğer ziyaretçilerimizinde bilgi edinmesi için yazıyoruz burayada. 1 hafta öncesinden rezervasyon oluşturulabilir. Belirli dönemlerde yoğunluk oluyor bu durumlarıda göz önünde bulunurursa site ziyaretçilerimiz kendi menfaatlerine olacaktır. Bunun dışında yoğunluk yoksa 1 kaç gün öncesi arayarak hızlıca randevü oluşturulabilir.

 348. Barlas Oskay dedi ki:

  Merhaba. Kağıthane Çeliktepe tarafında oturmaktayım. 1+1 ev için temizlik fiyat teklifi almak istiyorum

  • admin dedi ki:

   Merhaba Barlas Bey. Kayıtlarımızı incelediğimizde ekip arkadaşlarımız 4 Ağustos 2022 tarihinde tarafınıza mail ile dönüş yapmışlar. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. Sitemizde yorumunuza yanıtı geç girebildik. Durum için üzgünüz.

 349. Ayşenur dedi ki:

  Merhaba Kartal’da bulunan yeni taşınacağım 2+1 90 mt2 dairem için badana sonrası detaylı ve ince temizlik için fiyat alabilir miyim. Ev boş eşya yok fakat ince işçilik istiyorum

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ayşenur hanım. Tarafınıza 18.11.2022 tarihinde mail ile dönüş sağlanmış fakat yanıt alınamamıştır. Burada yorumunuz gözümüzden kaçmış. Geç dönüş için üzgünüz.

 350. merve yavuz dedi ki:

  merhaba 2+1 ev temizliği balkonlar ve balkon kapılarıda temizliğe dahil fiyat alabilir miyim yer istanbul sultangazi

  • admin dedi ki:

   Merhaba Merve hanım. Bu alandan geç dönüş için üzgünüz. Ekip arkadaşlarımız tarafına aynı gün mail ile dönüş sağlamışlar. Dönüş alınamamış.

  • Tuba Akın dedi ki:

   Merhaba…
   3+1 daire ( Pendik ) tam gün dip bucak temizlik için fiyat alabilirmiyim

   • admin dedi ki:

    Merhaba Tuba Hanım. Geç dönüş için uygunuz. Yorum alanlarına bazen geç dönülebiliyor. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 351. Ahmet dedi ki:

  4.Levent 3+1 145 m2 kiracının çıktığı boş daire için detaylı temizlik fiyatı alabilir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey. Yorumu ilettiğiniz gün ekip arkadaşlarımız tarafınıza mail ile detaylı bilgi vermişler. Umarız alınan hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 352. Serkan dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul Pendikte 3+1 130m2 ev için fiyat bilgisi alablir miyim?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Serkan Bey. Ekip arkadaşlarımız tarafınıza mail ile dönüş sağlamışlar fakat dönüş alamamışlar. Geçte olsa bilgi vermek istedik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir