Fabrika Temizliği Şirketi – İstanbul Fabrika Temizlik Firması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Entegre group temizlik şirketi gıda sanayi fabrikaları, otomotiv sektörü, ağır sanayi fabrika temizliği yapılırken müşteriden gelen talep doğrultusunda temizlik hizmetlerini sürdürmektedir.Fabrika alanlarında sürekli temizlik hizmetlerinin yanı sıra periyodik cam temizliği, zeminlerin yıkanması, temizlik hizmetini kendi bünyesinde barındıran fabrikalarda ofis temizliği üretim alanları temizliği gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Fabrika camları temizliği; fabrikalarda yılın belirli zamanlarında dış cephe ve iç alan cam temizliği yapılır. Belirli periyotlarda cam temizletmeyen fabrikalarda ağır boya ve diğer etkenlerden dolayı özellikle cam çerçevelerinde ve camlarda aşırı kirlenmeler olmaktadır.

Bu durum hem insanların sağlığı hem de çirkin bir görüntü oluşturduğu içi temizlik şirketleri aracılığıyla yapılmaktadır. Özellikle üretim alanlarının temizlenmesi şirketimiz tarafından yürütülmektedir.
Fabrika zeminleri temizliği; üretim alanlarının zeminlerinde yağ ve diğer etkenlerden dolayı aşırı şekilde kirlenmeler oluşmaktadır.

Sürekli temizlik hizmeti almayan ve yıkama makineleri konusunda tecrübesiz olan fabrika personeliyle temizletmekten ziyade şirketimizle yapılacak anlaşma ile temizlik işini biz üstleniyoruz size sadece kendi işinizle uğraşmak kalıyor.
Üretim alanları temizliği; Üretim yapan fabrikalarda üretim alanlarının kaba temizliği üretim yapan personel tarafından yapılmaktadır.

Fabrikada üretim alanlarının ince temizliği çalışma temposunun az olduğu zamanlarda belirli zamanlarda şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu sayede üretimi engellenmeyerek temiz bir ortam sunulan üretim personelleri daha çok motive olarak daha iyi performans sağlamaktadırlar.

Gıda üretim fabrikası temizliği

Gıda farbrikaları temizliği diğer düm fabrika temizlik işlerinden apayrı bir iştir, buraların çok daha hijyenik ve steril olması gerekir burada üretim yapılan tüm ürünler bizzat kendimizin beslenmesi amacıyla üretilir. kullanılan temizlik malzemeleri TSE standartlarında olmalı, Fabrika temizliği işinde çalışan personeller belirli bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmalıdır keza başlarındaki görevli yönetici kişilerin de çok tecrübeli olması gerekiyor. Çalışan personellerin kişisel hijyenlerinin düzenli kontrol ediliyor olması yapılan temizlik işinde hijyenin üst seviyede olması demektir. Temizlik işleminde kullanılan bez ve diğer materyallerin de bir o kadar düzenli bakımı yapılmış olmalıdır. Belirli aralıklarla temizlik işleminden ziyade Gıda fabrikası veya üretim alanlarında hijyenin 24 saat sağlanıyor olması gerekiyor. Entegre group temizlik şirketi tüm hizmet ihtiyaçlarında profesyonel hizmet alabileceğiniz bu konuda uzman personel ve yönetici kadrosuna sahiptir. Düzenli fabrika hijyeninizi sağlar ve size kendi işinize odaklanma fırsatı sağlarız.

Ağır sanayi fabrikası temizliği

Ağır sanayi fabrikaları denilince akla otomotiv parçaları üreten fabrikalar, çelik fabrikaları, demir döküm fabrikaları gibi hijyen sağlamanın neredeyse imkansız olduğu her daim toz ve kirlenmenin olduğu bölümlerdir. bu tür yerlerde personel kullanım alanlarının düzenli temizliği sağlanmalı, fabrika ortak alanlarında oluşan kaba çöplerin toplanmalı ve bu işlem üretim olduğu sürece devam etmelidir. Detay temizlik işlemi kirlenme durumuna göre periyodik temizlik planı oluşturularak yapılmalıdır. Ağır sanayi fabrika temizliği konusunda tecrübeli şirketimizden hizmet alarak tüm bu temizlik işlemlerinin planlanması ve işlevsel hale getirilmesi konusunda tecrübelidir.

Endüstriyel fabrika temizliği

Endüstriyel fabrika denilince akla ilk kimyasal üretilen, elektrik- elektronik aksamların üretildiği veya kimyasallarla işlem yapılan fabrikalardır. temizlik işleminin devam edilmesi gereken alanlardır. Her daim ortak alanlar kirlenir devamlı kaba çöp dediğimiz kablolar, kartonlar ambalaj atıkları çıkar düzenli toplanmadığında çalışma alanını daraltır. atıkların ayrıştırılması ve geri dönüşüme verilmesi gerekir. Ortak alanlar dediğimiz personel tuvaletleri, dinlenme alanları ve yemek yedikleri restorantların temizliğinin hiç aksatılmadan yapılması gerekiyor. Fabrika yöneticisi bilinçli bir temizlik şirketi ile çalışmadığı sürece tüm bu alanların temizliği devamlı sorun haline gelir. Satınalma ve diğer işlerin kontrolü her daim aksamaya başlar. Tecrübeli bir temizlik şirketi ile çalışmak için Entegre group temizlik şirketini tercih eden fabrikalar işinde tecrübeli yöneticilerimiz ile bir defa yapacakları temizlik planı doğrultusunda haftada 1 defa ve ayda 1-2 defa zaman ayırarak yapılan işlemi kontrol etmeleri yeterli olacaktır. Hem temizlik anlamında hemde binada oluşan arıza ve aksaklıkların düzenli rapor edilmesi konusunda temizlik personellerimize gerekli eğitimi verdiğmiz için her daim hizmete hazır bir fabrika bulacaksınız.

Fabrika temizliğinde iş güvenliği

Anlattığımız tüm bu fabrika temizliği işlemlerinde gerekli iş güvenliği eğitimi almamış personeller ile çalışmak ciddi kaza risklerini de beraberinde getirecektir. Temizlik personeli işe başlamadan hatta fabrika alanına giriş yaparken belirli iş güvenliği eğitimi verilir ve fabrika iş güvenliği kurallarına uygun kıyafetler verilir. Fabrika camları temizliği gibi yüksek alanların temizlenmesinden tutun tüm ince işlerin yapılmasından önce gerekli eğitimler verilir. Gerekli doktor raporları ve portör muayeneleri yaptırılır. Temizlik eğitimden önce iş güvenliği eğitimi gelir çünkü bizim için önce sağlık sonra iş gelir.

İnşaat sonrası fabrika temizliği

Entegre group Temizlik şirketi inşaatı yeni tamamlanmış her türlü fabrikanın üretim bölümleri ve işlerin yönetildiği ofis bölümlerinin inşaat temizliği işlemlerini işinde uzman ekibiyle tamamlar üretime hazır hale getirir. Kullanılan temizlik kimyasalları ve ekipmanlarıyla ürünlerinize zarar vermeden temizleriz. Şirketimiz ev temizliği  gibi hizmetler de sunmaktadır.

Siz de Fabrika temizliği ve diğer hizmet gereksinimleriniz konusunda uzman bir şirket ile çalışmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

“Fabrika Temizliği Şirketi – İstanbul Fabrika Temizlik Firması” için 8 yanıt

 1. crazy-temizlikci dedi ki:

  Fabrika temizliği için personel alıyormusunuz. Sektörde 5 yıl çalıştım. İş başvuru formunuzla gönderdim ama 4 gündür dönüş olmadı da.

  • hacci dedi ki:

   Döneceklerdir. 1 kaç haftada personel ihtiyacı varsa dönerler.

  • admin dedi ki:

   Tarafınıza dönüş yapılmıştır. Personel ihtiyaçlarımıza göre cvniz arşive ekleniyor ve ihtiyaç halinde bilgilendiriliyorsunuz.

 2. Hatice dedi ki:

  Bende başvuru yaptım bakalım ne olacak sonuç.

  • admin dedi ki:

   Temizlik Personeli ihtiyacımız bulunmaktadır. Başvurunuza yanıt verilmiştir Hatice Hanım.

 3. Hüseyin öğüt dedi ki:

  İş arıyorum emekliyim 5 yıl iss de Marmara birlikte çalıştım

  • admin dedi ki:

   Hüseyin bey iletişim sayfamızdan CV’nizi iletebilir veya direk telefon numaralarımızdan ulaşarak iş imkanlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir