Gizlilik Politikası

Entegregroup.com Gizlilik Politikası

  • Entegre Group Temizlik Şirketi sitesinde yer alan İş Başvuru Formu, İletişim Formu, Hizmet Talep Formu gibi formlar aracılığıyla bildirilen kişisel bilgileri korumayı, 3. taraf ya da kurumlarla paylaşmamayı taahhüt eder. İletişim için vermiş olduğunuz telefon numarası, e-posta adreslerinin güvenliği ve ikamet bilgilerinizin güvenliği yine aynı şekilde Entegre Group tarafından güvence altındadır.
  • Entegre Group kullanıcıları ve ziyaretçi davranışlarını, site içindeki hareketlerini, tıklamalarını incelemek için yazılım olarak Google Analytcs servisini kullanmadıktadır. Analytcs Hizmet Şartlarına şuradan, hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradan faydalanabilirsiniz. Ziyaretçi istatistiklerini ölçmek ve analiz etmek için kullanılan istatistik servisi ve sitemiz (Çerez-Cookie) ile teknik bilgileri analiz etmek amacıyla kullanım gerçekleştirebilir.
  • Entegre Group Temizlik Firması Yasal Olmayan ziyaretçi hareketlerinin raporlanmasında ve incelenmesinde ip adresinizi kayıt altına alabilir.