İnşaat sonrası Temizlik Şirketi – İstanbul inşaat Temizliği

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı İstanbul’da kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. Entegre group inşaat sonrası temizliğini 2 ana kategoriye ayırmaktadır. İnşaat sonrası kaba temizlik; bu bölümde inşaatın bitme aşamasında boya badana yapılmadan önce tüm alanın tüm kaba pisliği atılır.

Temizliği yapılmamış inşaat

Temizliği yapılmamış inşaat

Büyük inşaatlarda otel, alışveriş merkezi, çoklu konut gibi çok metrajlı alanlarda işlerin yetiştirilmesi için inşaat firmaları yetkilileri konuya hâkim olunabilsin diye ve çok sayıda personel birkaç tane inşaat sonrası temizlik şirketi ile birlikte çalışırlar. Belirli bir güce sahip inşaat sonrası temizlik şirketleri taşeron olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından inşaat temizliği tecrübesi olan firmaları kullanmaktadırlar. Bu durum inşaat firmalarının daha çok işine gelmektedir. Kurumlar birçok firmayla muhatap olmak yerine tek kuruluşla muhatap olarak zaman kazanmaktadırlar.

İnşaat sonrası ince temizlik; kaba temizlikte kullanılan malzemelerin hemen hemen hiç biri kullanılmaz daha detaylı ve kaliteli işçilik gerektirdiği için hem kullanılan temizlik malzemesi hem kimyasallar daha seçici olmalıdır. Kuruluşlar inşaat sonrası temizlik firması seçerlerken referanslarına ve kullandığı malzemelere özellikle dikkat etmelidirler. Varsa sürekli temizlik hizmeti verdiği projeler ziyaret edilir. Sizde inşaat sonrası temizlik şirketi arayışlarınızda Entegregroup temizlik şirketini tercih ederek özenerek seçtiğiniz ve yaptırdığınız konutunuzu güvenle kullanınız.

İnşaat temizliğinin kontrol edilmesi ve oluşabilecek aksaklıkların gözden geçirilmesi işlemidir. Burada kullanılacak temizlik personeli konusunda uzman olmalıdır. İnşaat sonrası temizliği kontrol ederken tüm alan kontrol edilir çünkü inşaat temizliğinde toz tüm alanlara işlediği için gözden kaçan noktalar olabilmektedir. Gerekli kontrolleri yapan personel ve yönetici müşterimize alanda gezdirir onayı alınan müşterimize konuyla ilgili hizmet onay formuna imzası alınır.

Dünyada En büyük metropol şehirlerinden biri olan İstanbul’da küçük büyük bir çok temizlik şirketi hizmet vermektedir. Gün geçtikçe yatay ve dikey binalar daha modern hale geldikçe kurumların temizlik şirketi ihtiyaçları artmaktadır. Bu sebepledir ki daha önce temizlik şirketinde görev almış personeller herhangi bir sebeple işten ayrılan temizlik personelleri daha iyi iş alma umuduyla temizlik şirketi kurmaktadırlar. İstanbul temizlik şirketi ihtiyaçlarını hizmet konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan bu kişilerden alarak gidermeye çalışmaktadır.

Gerekli keşif ve maliyetlendirme sahip olmayanlar, kurumlara gelişi güzel fiyat vererek bu işi gerçekten profesyonel olarak yapan temizlik şirketleri ni baltalamaktadırlar. Entegre group Hizmet yönetimi olarak bizler İstanbul temizlik şirketi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Özellikle sağlık alanların da hizmet veren Entegregroup İstanbul’un temizlik şirketi talepleri için internette tüm arama motorlarında özellikle Google ve bing gibi kendini kanıtlamış kullanıcı sayısı fazla olan web sitelerinde kullanıcıyı bilinçlendirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu amaçladır ki özellikle Google de Ön İstanbul temizlik şirketi, temizlik şirketi İstanbul gibi kullanıcıların aradığı kelimelerde ön sıralarda yer alarak doğru müşteriye doğru temizlik şirketi ve doğru hizmet vermeye çalışıyoruz. Temizlik hizmeti yapan her personel doğru ürünü, doğru yüzeyde doğru miktarda ve doğru yöntemle kullanarak hem temizliği yapılan yüzeylere zarar vermemiş olurlar.

Entegregroup derki; Temizlik aynı zamanda mal değerini korumaktır. Temizliğin çok önemli bir hale geldiği günümüzde artık Temizlik işlerinde profesyonel hizmet veren, İnşaat Temizliği, yapan, Temizlik Firması, aranır olmuştur. Sektörde kaliteli ve profesyonel çözüm sunan inşaat Temizlik Şirketimiz bu alanda sektörde seçkinliğini korumaktadır. İnşaat Sonrası Beton kaba harç ve benzeri zor işlemler özel kimyasal temizlik ürünleri ve son Teknolojik Temizlik ekipmanları kullanılarak Temizlik yapılmaktadır.

Evinizde yâda işyeri‘nizde tadilat yaptınız veya yeni bir binaya ilk defa taşınacaksınız en önemli en ağır temizlik işlemi budur yani inşaat sonrası temizlik. camlarınız, pencereleriniz, harç ve kir, pas içinde etiket bant alçı artıkları fayanslarınız alçı derz artıkları ile kaplanmış bir halde granit ve mermerlerinize boyalar akmış mutfak ve wc leriniz’in dezenfekte edilmesi gerekiyor, ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin.

Entegre group temizlik şirketi siz değerli müşterilerimize bu konuda ‘da uzman kadrosu ile tüm İstanbul Anadolu yakası & Avrupa yakası, da hizmet vermektedir.  İnşaat temizliği konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz Entegre group temizlik şirketi olarak sizlere bu hizmeti sunarken en iyi ve en kaliteli uygun fiyat seçenekleri alternatif olarak sunulmaktadır.

inşaat temizliği işi bir mekanın ilk defa temizlik yapılması gereken inşaat atıkları seramiklerin üzerindeki derz kalıntıları ve pimapenlerin üzerindeki etiketlerin alınması tam anlamı ile geniş kapsamlı ve detaylı temizlik aşamasıdır. Entegre group inşaat temizliği ev temizliği, ofis temizliği, hastane ,cam iç ve dış cephe temizliği ,yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirmektedir. Site ve plazaların inşaat sonrası ve devamlı temizlik işlerinin yanında eğer arzu ederseniz düzenli sözleşmeli temizlik işlerinizi de yapabiliriz.

Entegre group Temizik Şirketi her türlü kaba ve ince inşaat temizlikleri yapmaktadır. İnşaat şantiye alanlarının temizliğini korumak için vasıfsız personel temini sağlamaktadır.

Özellikle İstanbul temizlik şirketi ihtiyaçlarınız için iletişim bölümünden temizlik uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

“İnşaat sonrası Temizlik Şirketi – İstanbul inşaat Temizliği” için 99 yanıt

 1. harunn dedi ki:

  İnşaat sonrası hizmetlerde günü birlik sadece personel sağlıyormusunuz? Mail adresinize mailde gönderdim dönüş bekliyorum.

 2. Özlem dedi ki:

  Merhaba,
  Küçükyalı-Aydınevler 90 m2 3.kat boş daireyi (inşaat sonrası temizlik ) 23.03.2013 Cumartesi günü için temizlik malzemeleri sizden olmak koşulu ile fiyat teklifini mail adresime gönderebilir misiniz?

 3. yakup dedi ki:

  imerhabalar ben akup istanbul pendik kurtköyde oturuyorum anadolu yakasında pendiğe yakın inşaat sonrası kaba temizlik için eleman arıyormusunuz.arıyosanız mail gönderirmisiniz.

 4. SELİM ÜNVER dedi ki:

  Merhaba, Bakırköy zeytinlik mah.ömer naci sokaktaki 5 katlı ve her katı 100 m2 işyeri için (inşaat sonrası temizlik ) temizlik malzemeleri sizden olmak koşulu ile fiyat teklifini mail adresime gönderebilir misiniz?

 5. ali dedi ki:

  Tuzlada 115 m2 sıfır eve taşınacağım. fiyatını mail atarsanız sevinirim.

 6. emine dedi ki:

  30 dairelik bir ınsaat temizlik yapılacak.daire bası ne kadar fiyatı.temizlik malzemeleri sizden mi bizden mi

 7. Kemal Balay dedi ki:

  Merhaba bahçeşehirde 140 m2’lik bir dairem var inşaat sonrası temizlik yapılacak temizlik malzemeleri sizden olmak şartıyla bir fiyat verebilirmisiniz vede mail adresime gönderirmisiniz şimdiden teşekkürler…

 8. emre dedi ki:

  110 m kare ınsaat sonre sı temızlık nekadar olur

 9. Alperen Semih ERbaş dedi ki:

  merhaba,

  Maltepede 1000 m2 giyim mağazası inşaat sonrası (malzeme size ait) ince temizlik fiyatı gönderebilir misiniz?
  Yapılabilecek uygulamalar detaylı olacak şekilde.

  İyi çalışmlar dilerim

 10. Leyyla dedi ki:

  Merhabalar, Pendik Marmara eğitim ve araştırma hastanesinin oraya yakın, 3+1 daireye (100metrekare) 25.02.2017

 11. Leyyla dedi ki:

  Merhabalar, Pendik Marmara eğitim ve araştırma hastanesinin oraya yakın, 3+1 daireye (100metrekare) 25.02.2017 Tarihine fiyat alabilir miyim?

 12. Ilyas konez dedi ki:

  90 m2 onceki kiraci tasinmis simdi ben kiralam istiorum. 5 cam 3 oda 1 mutfak ve tuvalet banyo temizlik ucreti ne kadar olur. Mail yolu ile belirtirseniz sevinirim

 13. kadir dedi ki:

  120 m kare 5 blok her blok 84 daireden olusuyor kac tl yaparsınız

  • admin dedi ki:

   Kadir bey kayıtlarımıza göre tarafınıza mail ile bilgi verilmiş. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. iyi çalışmalar.

 14. kelami dedi ki:

  İnşaat sonrası temizlikde çalışmak isteyen bayan larız günlüğümüz yemek ssk dahil ne verirsiniz

  • admin dedi ki:

   Kelami bey iletişim sayfamızdan Cv bilgilerinizi göndermişseniz tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 15. Esra dedi ki:

  Merhaba, 150 m2 beylikdüzünde bulunan dairem tadilat görmüştür. Ev eşyasız inşaat temizliği yapılacaktır. 4 adet 250cm dolap 8adet 120×110 cm pencere vardır. Evin komple duvarlarıda silinecektir.

  • admin dedi ki:

   Esra hanım Beylikdüzünde hizmetimiz mevcuttur. Umarız aldığınız hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 16. Esma Genç dedi ki:

  3+1 dairenin inşaat sonrasi temizligi fiyatı nedir

  • admin dedi ki:

   Merhaba Esma Hanım. Kapsamlı bilgilendirme tarafınıza mail ile iletilmiş. Umarız hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 17. ersin dedi ki:

  merhaba istanbul sefaköy 80m2 yeni yapılan boş daire temizlenecek 2 oda 1 salon bilgi verirseniz sevinirim
  iyi çalışmalar

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ersin Bey;
   Sefaköy/İstanbul için hizmetimiz mevcuttur. İnşaat sonrası boş dairemi bu bilgiye de ihtiyacımız vardı. Umarız almış olduğunuz hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 18. murat dedi ki:

  merhaba 70 m2 2+1 yeni evi temizletmek istiyorum inşaat sonrası temizlik olacak ev sultangazi yunus emre mahallesinde fiyat alabilir miyim

  • admin dedi ki:

   Murat Bey Merhaba. Firmamızca verilen hizmetten umarız memnun kalmışsınızdır. Sonraki işlemlerde telefon ile daha seri iletişime geçebilirsiniz.

 19. Serap Atalay dedi ki:

  Merhaba,

  100 m2 kadar bir mağazada bugün için kaba inşaat temizliği yapılması gerekmekte yer erernköy minübüs cad üzerinde 2 kişi için fiyat rica

  • admin dedi ki:

   Merhaba Serap hanım; Tarafınıza mail atılmış telefon numarası ile hızlı fiyat ve randevü yapılabilmesi için bildirim yapılmıştır.

 20. Fırat KAPUCU dedi ki:

  İyi günler İstanbul Arnavutköy Bollucada bulunan inşaatımız için temizlik yaptırmak istiyoruz toplam zeminden 6 kat- 1 adet ters dubleks, 2 adet 2+1 brüt 85m2 daire, 2 adet ara kat brüt 95m2, 2 adet dubleks bürüt 140m2 daireden oluşan, inşaatımız için inşaat sonrası temizlik hizmeti camlar merdiven boşlukları dahil fiyat nedir ortalama kaç gün içeresinde temizlenir .
  kolay gelsin

 21. ehad kuka dedi ki:

  merhaba,
  bostancıda 85 m2 inşaat sonrası kaba temizliği yapılmış ince temizlik isteyen içinde eşyasız boş daire için fiyat teklifi rica ediyorum.

 22. Ferda dedi ki:

  Merhaba 25 veya 30 kişilik bay ve bayan dan oluşan ekibimle inşaat sonrasi temizlige ihtiyacı olan şantiyelerin temizliğine talibiz .istanbul avrupa yakasi ikamet ediyoruz kendi personelimiz taşıma imkanımız var itibat için 05370258279 ferda garan ulaşa bilirsiniz

 23. Deniz dedi ki:

  Gölcük Değirmendere de yeni bina ev temizliği yaptırmak istiyorum. Eşyasız durumda moloz yok.3+1 iki banyolu dubleks ev. Temizlik malzemesi elektrikli süpürge hiç bir şey YOk. Fiyat bilgisi alabilir miyim?

 24. Solmaz TEKİN dedi ki:

  Merhaba, nette 86,21 m2 3+1 yeni evi temizletmek istiyorum. İnşaat sonrası temizlik olacak ev Bostancı da fiyat bilgisi alabilir miyim.

 25. Büşra dedi ki:

  İstanbul bağcılarda inşaat sonrası temizlik yaptırmak istiyorum 90metre ev duvarlar dahil heryer silinmesi gerekli ücret öğrenebilirmiyim? ?

 26. Tuğba çağlayan dedi ki:

  İstanbul Tuzla’da 2500 m2lik binada tadilat sonrası ince temizlik yapılacak. Camlar, yerler, 20 tuvalet ve 15 banyo için malzemeler sizden olacak şekilde fiyat verir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Tuğba Hanım. Vermiş olduğunuz alan büyük bir alan. Detaylı bilgiye ihtiyacımız bulunuyor. Kapsamlı fiyatlandırmamız için telefon ile dönerek fiyat alabilir misiniz? Dönüşünüzü beklemekteyiz.

 27. Zeynep erdem dedi ki:

  Merhaba 250 metre ilk bir alanda 4+1 yeni taşınacağım evde inşaat sonrası temizlik yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi alabilir miyim? Teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Zeynep hanım; inşaat sonrası temizliği için detayları tarafınıza mail ile iletiyoruz. Daha hızlı yanıt ve fiyat bilgisi için iletişim sayfamızda ki telefondan da ulaşabilirsiniz. DÖöüşünüzü bekliyoruz.

 28. Azad ibrahim dedi ki:

  Ben adanada oturuyorum adanada sirketiniz varsa buyrun arayin bekliyorum

 29. Emrah Gültekim dedi ki:

  merhaba.
  3+1 küçük bir ev için temizlik fiyatı öğrenmek istiyorum. Net 90 m2’den daha küçük. Sıfır ev. İnşaat artığı bulunmuyor. Ancak evde hiç temizlik yapılmadı.
  Küçük bir ebevyn banyosu ve 2 küçük balkon da var.
  benim beklentilerim:
  Camlar (içten ve dıştan), mutfak dolapları, mutfak, banyo ve küçük bir ebeveyn banyosu, duvarları ile birlikte temizlenmeli.
  Ankastre ocak, fırın ve davlumbaz mevcut. Bunlar, kesinlikle çizilmeden temizlenmeli.
  Mutfak ve banyo armatürleri asla aşındırıcı malzeme ile temizlenmemeli, çizilmemeli, kararmamalı.
  İç kapılar ve dış kapı temizlenmeli.
  Ev, istanbul kartal’da.

  teşekkürler.

  iyi çlışmalar.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Emrah Bey. Ev Temizliğimiz saat bazlı olarak fiyatlandırılmakta fiyat listemizde gördüğünüz şekilde. Tarafınıza mail ile dönüş sağlamıştık. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. Sonraki işlemlerde daha hızlı bilgilendirme ve direk randevü almak için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 30. NALAN dedi ki:

  Merhaba. Anadolu yakası Maltepe ‘de 3+1 90 m2 bir evin inşaat sonrası temizliği için fiyat bilgisi rica ediyorum. İyi calismalar…

  • admin dedi ki:

   Merhaba Nalan hanım. Tarafınıza mail ile dönüş sağlamış ev temizliği hakkında detaylı bilgi iletmiştik. Umarız alınan hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 31. Mehmet dedi ki:

  Merhaba
  3+1 95 m2 ev için inşaat sonrası temizlik fiyatı alabilir miyim?
  Ev Ataşehirde

  • admin dedi ki:

   Merhabalar formumuzla veya iletişim mailimizle telefon numaranızı bırakabilirseniz hızlıca dönüş sağlayabilirdik. Umarız telefon ile bilgi almışsınızdır. İyi çalışmalar.

 32. Uğur dedi ki:

  Merhaba ben eşim ile birlikte beylikdüzü bölgesinde kaba ve ince temizlik farketmez .sizlerle çalışmak istiyoruz . bize dönüş yapabilirmisiniz

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Uğur bey. İş başvuruları için iletişim mailimize CV’nizi iletebilirsiniz eşinizle beraber. Dönüşünüzü bekliyoruz.

 33. oguzkan dedi ki:

  1+1 inşaatı bitimiş ve oturulmak üzere hazır olan daire temizliği için fiyat teklifi gönderilebilir mi?
  yer kadıköy fikirtepe

  • admin dedi ki:

   Merhaba Oğuzkan Bey; geç bir dönüş oldu fakat telefonda görüşülmüştü diye hatırlıyoruz. Umarız alınan inşaat temizliği işinden memnun kalmışsınızdır. Diğer işlerinizi de yapabilmek ümidiyle.

 34. cengiz karaş dedi ki:

  merhaba, boya badana sonrası bos 3+1 fiyat verirmisiniz. ev beyoğlu kazancı yokuşunda, beklentim banyo balkon mutfak dolapları angarya odası rafları camlar içten ve dıştan temızliği.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Cengiz bey. Tarafınıza kayıtlarımıza göre mail ile dönerek personel gönderimi sağlamışız. Umarız memnun kalmışsınızdır. Yeni işlerinizde de bizi tercih etmeniz ümidiyle.

 35. Nazife demirci dedi ki:

  Merhaba
  Ev inşaatten yeni çıktı 110 m2 3+1 inşaat sonrası ince detaylı temizlik için fiyat gönderirseniz mail adresime sevinirim
  Teşekkürler

 36. Özlem dedi ki:

  100 metrekare şu an tadilatta olan dükkan için tadilat bitiminde temizlik ihtiyacımız olacak daha önce ekmek fırını imiş şu an yıkım var içeride boya badana fayans işi var tek cephe vitrin bir cephe baş hizası üstü cam var alüminyum doğrama . Profesyonel temizlik istiyorum fiyat verebilir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Özlem hanım. İnşaat sonrası temizlik için mail adresinize kapsamlı bilgi ilettik. Dönüşünüzü beklemekteyiz.

 37. Elif dedi ki:

  Merhabalar. İnşaat sonrası temizlik ne kadar? Temizlik malzemeleri bana ait olunca fiyat ne oluyor? Adres Esenyurt, Beylikdüzü.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Elif hanım. İnşaat sonrası malzemeler size ait olarak fiyatlandırmamızı mail adresinize gönderdik. Detaylı bilgiyi telefon ile de verebiliriz. Telefon ile görüştükmü emin olamadık mailinize geçte olsa döndük.

 38. burcu zengin dedi ki:

  3+1 , 110 m2 inşaatı yeni bitmiş evim için ince detay, titiz çalışmalı inşaat temizliği istiyorum, fiyat bilgisi rica ediyorum.

  • admin dedi ki:

   Burcu hanım merhabalar. Titiz ve detaylı olarak yapılacak inşaat temizliği için hizmet almamışsanız telefon ile dönüşünüzü beklemekteyiz. Verdiğiniz mail adresinize genel bir bilgilendirme gönderdik şuan. Görüşmek üzere.

 39. Sevgi kaşıkçı dedi ki:

  Merhaba,
  Maltepede olan dairemiz için fiyat alabilirmiyim.
  85 metrekare, 3 oda bir salon, mutfak, banyo ve balkon
  inşaat sonrası detaylı temizlik düşünüyoruz.

  • admin dedi ki:

   Sevgi hanım merhabalar. Tüm detaylar için telefon ile ulaşmanız gerekiyor. Detaylara ihtiyacımız var. Dönüşünüzü beklemekteyiz telefon ile.

 40. AYFER MAÇ dedi ki:

  AVM içinde bulunan 39m2 magazamızı tadilat sonrası temizliğini yaptırmak istiyoruz. Fiyat ve detaylar konusunda bilgi vermenizi rica ederim.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. Fiyatlarımız için iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan hızlıca fiyat bilgisi alabilirsiniz. Gecikme için üzgünüz. Yorumunuz gözümüzden kaçmış. İyi çalışmalar.

 41. hilal ayter dedi ki:

  Merhaba, Maslak1453’de 140 m2 dubleks daire (buyuk terasli) insaat sonrasi temizligi icin fiyat rica ediyorum.
  Tesekkurler.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Hilal hanım. İnşaat sonrası temizliği için tarafınıza mail ile dönüldü. Dilerseniz daha hızlı ve kapsamlı fiyat için iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan ulaşarak hem randevünüzü alabilir, hemde verilecek hizmetle ilgili aklınızdaki tüm sorulara anlık yanıt alabilirsiniz.

 42. serap dedi ki:

  2+1 odalı 65-70 m2 yeni bitmiş sıfır eve taşınacağım temizlik için fiyat öğrenebilir miyim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Serap hanım. Temizlik için fiyatımız sitemizde gördüğünüz gibi ev temizliği için sabittir.

 43. Mim Ahmet dedi ki:

  85 m2 oturumlu 4 katlı bir villa mız var tadilat sonrası temizlik için teklif rica edebilirmiyiz.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ahmet bey. Kayıtlarımıza göre telefonla bilgi verilmiş görünüyor. Umarız yorumunuz gözümüzden kaçmamıştır. 🙁

 44. rabia başoğlu dedi ki:

  Merhabalar, 3+1 inşaat sonrası boş daireyi temizletmek istiyorum fiyat verir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Rabia Hanım. Tarafınıza mail ile bildirim yapılmış. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 45. Tolga hüzmeli dedi ki:

  Merhabalar 90 metrekare ev için tadilat sonrası temizlik fiyatınız nedir.Belirtmiş olduğum emaille cevap verirseniz sevinirim teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Tolga Bey. Ekip arkadaşlarımız tadilat sonrası temizlik için tarafınıza az önce mail ile gerekli detayları gönderdiler.

 46. Elif dedi ki:

  Merhaba 150 m2 dublex inşaat sonrasi evi ne kadara temizliyorsunuz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Elif hanım. Ekibimiz mail adresine bilgilendirme gönderdi. Fakat daha hızlı iletişim ve bilgilendirme için iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.

 47. Elif Gürkan dedi ki:

  Merhaba, Acarkentte 3 katlı evde tadilat yaptık, tüm temizlikler yapıldı, ancak doğramalarda boya artıkları gibi çıkaramadığımız lekeler var, detaylı bu tip bir temizlik için fiyat rica ediyorum

  • admin dedi ki:

   Merhaba Elif hanım. Öncelikle umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. Geç dönüşümüz için özür dileriz. Yorumunuzu burada onaylamak gözümüzden kaçmış.

 48. Beyhan Seher Aydın dedi ki:

  Merhaba, Göztepe’de 2 oda 1 salon 67m2 dairenin inşaat temizliği yapılacak. Malzeme sizden. Fiyat teklifi rica ediyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. Tarafınıza kayıtlarımıza göre maille teklif iletilmiş. Diğer kullanıcılarımız için en hızlı fiyatlandırmayı iletişim sayfamızdaki telefonlarla alabilirsiniz.

 49. Gonca Kızılkaya dedi ki:

  Merhabalar;
  Göztepe mah. Göksu evlerinde yaklaşık 300 mertekare villa için (içi boş durumda) tadilat temizliği ihtiyacım var. Ücret konusunda bilgilendirme yapabilir misiniz. Teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Gonca hanım. Tarafınıza mail ile dönülmüş. Umarız verilen Villa temizliği hizmetinden memnun kalmışsınızdır.

 50. Sude dedi ki:

  Merhaba cekmekoyde 150 metrekare dublex dairem inşaat sonrası temizlik olacak detayli bilgilendirme ve fiyat rica ediyorum

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Sude hanım. Tarafınıza dönüş yapılarak kayıtlarımıza göre hizmet verilmiş. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 51. ipek dedi ki:

  İyi günler,

  Yeni taşınacağımız evimiz için, inşaat sonrası ince temizlik fiyatı almak istiyoruz.
  Daire merdivenköy mah.inde, ev 3+1 85 m² dir.

  • admin dedi ki:

   Merhaba İpek hanım. Konu hakkında tarafınıza ekip arkadaşlarımız mail ile dönmüşler fakat dönüş alınamamış. Teşekkürler.

 52. yeliz dedi ki:

  Merhaba, evimizdeki 2 banyo yenilendi ve tüm ıslak zemin fayansları değişti. Ayrıca sıva ve boya işlemleri yapıldı. Bu işlemler evdeki eşyalar orta alanlara toplanıp üstleri örtülerek yapıldı, yani ev eşyalı. Buna göre teklif rica ediyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Yeliz hanım. Yorumunuz gözümüzden kaçmış özür dileriz. ANlık fiyat bilgisi ve bilgilendirme için iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan anlık ulaşılabilir. Detayları mail adresinize ilettik.

 53. aysema dedi ki:

  2+1 dairemin boya ve fayans yapımından sonra temizlik fiyatı nedir? Kaç kişi geliyor?

  • admin dedi ki:

   Merhaba. Fiyat detaylarımız anlık iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan veirlmektedir. Geç dönüş için üzgünüz.

 54. Meral Gögcin dedi ki:

  Inşaat temizligi yapmak istiyorum

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. İletişim sayfamızdan CV nizi ve deneyimlerinizi iletebilirseniz ekip arkadaşlarımız ihtiyaç halinde tarafınıza ulaşacaklardır Meral Hanım.

 55. Aslı Özkan dedi ki:

  Kadıköy Göztepe’de 200 m2 eve taşınacağım. İnşaat sonrası detaylı temizliğe ihtiyacım var, fiyat verebilir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Aslı hanım. Ekip arkadaşlarımız mail adresinize dönüş sağlamışlar. Burada yorumunuza geç döndüğümüz için özür dileriz. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır.

 56. Murat YILMAZ dedi ki:

  Merhaba. 150m2 dublex evimin inşaat sonrası temizliği için fiyat bilgisi alabilir miyim? Odaların duvarları da dahil her yer silinecek. Teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Murat Bey. Mail adresinize detaylar iletilmiş. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. Mail gönderimi sonrasında tarafınızdan bir dönüş alınamamış ama telefon ile görüşülerek tarafınıza randevu verildi mi emin değiliz.

 57. YUSUF USLU dedi ki:

  Sancaktepe, Yenidoğan’da bulunan dairemiz için inşaat sonrası temizlik fiyatı talep etmekteyiz.
  Ev şu anda boştur. Detaylı temizlik istenmektedir.

 58. ŞULE ONSEKİZ UYUR dedi ki:

  Merhabalar,

  250 m2 yeni yapılan ofisimize inşaat sonrası temizlik düşünmekteyiz daha detaylı bilgi için benimle iletişime geçebilir misiniz?

  Saygılar

  • admin dedi ki:

   Merhaba Şule hanım. Geç dönüş için üzgünüz. Tarafınıza ekip arkadaşlarımız ertesi gün mail ile dönmüşler buraya yazmayı gözden kaçırmışız. İyi çalışmalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir