Dış Cephe Cam Temizliği Şirketleri – İstanbul Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Entegregroup temizlik şirketi iç alan temizliğinin yanında dış cephe cam ve çerçeve temizliği hizmeti vermektedir. Cam temizliği işinde çalışacak personellerimiz yüksek alanda çalışabilir raporu almış profesyonel cam temizlik personellerinden oluşmaktadır. Dış cephe cam temizliği temizlenecek binanın pozisyonuna göre aşağıdaki şekillerde temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

Entegre group dış cephe cam temizleme işlemlerinde kullanılan kimyasal ve ekipmanları 1. Sınıf kullanmaktayız. Yüzeye uygun kimyasallar ile yüzeyin bozulmasına müsaade etmiyoruz.

Asma iskele ile dış cephe cam temizliği;

Dış cephe cam ve çerçeve temizliği yapılacak binanın çatısına monte edilen asma iskeleye bağlanan sepet içine personel binerek çelik halatlar yardımıyla binanın dışına sarkarak temizlik işlemlerini gerçekleştirirler. İş güvenliği tedbirleri gereği dış cephe cam temizliği yapan personel mutlaka emniyet kemeri kullanmak zorundadır. Emniyet kemersiz kesinlikle cam temizleme işlemine izin vermemekteyiz. Herhangi bir iş kazasına karşı alınan bu önlemde dış cephe cam silen personeli tutan halatlar binanın çatısında sağlam bir yere bağlanır. Bu sayede dış cephe cam temizliği esnasında rüzgar nedeniyle sallanan sepetten dengesini kaybedip düşse bile personel herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmaz. Entegre group dış cephe cam temizliği hizmetinizi özenle yerine getirir.

Sepetli vinç yardımıyla dış cephe cam temizliği;

Dış cephe cam  temizliği yapılacak plaza veya binanın cam yüzeyinin olduğu zeminde platformun gezebileceği alana platform kurulur. Sepet kısmına cam temizlik personelleri gerekli kimyasal ve ekipmanları alarak binerler. Sepetin uzanabileceği alanların cam ve metal temizliği bu şekilde yapılmaktadır. Asma iskelede olduğu gibi gerekli iş güvenliği ekipmanları kullanılır. Entegregroup temizlik şirketi dış cephe cam temizliği konusunda İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Uzatma sopa diğer adıyla teleskop yardımıyla cam temizliği: dış cephe temizliği teleskop ile en fazla 5-6 metre ye kadar sağlıklı sonuç vermektedir. Entegre group temizlik şirketi dış cephe temizliği yaparken minimum masraf ile hizmet vermektedir. Dış cephe temizliği yapılacak binanın yüksekliği 6-7 metre ise herhangi bir platform ve sepetli asma iskeleye gerek duymadan çok rahat bir şekilde teleskobik uzatma yardımıyla dış cephe temizliğini yapmaktadır.

Sarkarak dış cephe cam temizliği: dış cephe cam temizliği yapılacak binanın katlarında camlar rahat açılıyorsa ve içerden silmeye müsaitse cam temizlik personelimiz gerekli iş güvenliği ekipmanlarını kullanarak içerden uzanarak cam temizliğini yapar. Sarkma yöntemi ile yapılacak cam temizliği için personel mutlaka emniyet kemeri kullanmalı ve diğer tüm emniyet tedbirlerini sonuna kadar almalıdır.

Dış Cephe Cam Temizliği Resimlerimiz:

Dağcı usulü dış cephe cam temizliği:

Zor ulaşılan, herhangi bir yardımcı aparatla temizlenemeyen dış cephelerin temizliğinde dağcı usulü cepheye inilerek yapılır. Sarkılacak halat binanın çatısına monte edilir gerekli makara ve aparatlar yardımıyla personel temizlik yapılacak yüzeye ulaşır ve dış cephe temizliğini yapar.

İstanbul ilinde tüm ilçelerde cam temizliği hizmeti veren profesyonel personellerimiz bulunmaktadır. Temizlik işleminde alınması gereken gerekli iş güvenliği önlemlerini titizlikle yerine getiren bir şirketimiz olası kaza risklerini minimum seviyeye indirerek çalışan personelini korur.

Bina içi cam temizliği, ofis camları temizliği, daire ve villa camları temizliği, fabrika ve diğer binaların hem içeriden hem dışarıdan cam ve çerçeve temizlikleriyle ilgili fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

“Dış Cephe Cam Temizliği Şirketleri – İstanbul Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi” için 12 cevap

 1. Osman dedi ki:

  Dış cepe cam temizleme işimiz vardı. Farklı firmaya yaptırmıştık ama sonraki işimizde fiyatta anlaşabilirsek neden olmasın.

 2. admin dedi ki:

  Umarız farklı işlerinizde çalışabiliriz. Saygılarımızla…

 3. orhan çakıldak dedi ki:

  istanbul avcılarda olan binamızın dış cephe camlarının temizlenmesi için fiyat teklifi alabilirmiyiz.

 4. Savaş çiftel dedi ki:

  Plazamızın dış cephe cam ve saç kaplamalarının temizliği için keşif yapmanızı ve fiyat vermenizi rica ederim.
  Not: Bazı bölüm camları temizliği için dağcı ile temizlik yaptırmıştık.
  En kısa sürede bekliyoruz

 5. Muhammed dedi ki:

  Merhabalar,
  Sitemizin kompozit ve camlarını iskele ve uzatma ile temizliğini yaptırmak istiyoruz, keşif için adresimize ziyarete bekliyoruz.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Muhammed Bey. Detaylı adres bilginiz için mail gönderdik. Dış cephe cam temizliği işlemini uzman bir ekip ile sunuyoruz. Detaylı bilgilendirmeyi keşif anında da zaten ileteceğiz. Daha hızlı kontak kurabilmek için dilerseniz https://www.entegregroup.com/iletisim/ sayfamızdaki telefonlardan da bize ulaşabilirsiniz.

 6. Haldun dedi ki:

  Merhaba. Cam temizliği hizmeti almak istiyoruz. Bina hakkında detayları mail ile gönderdik. Hızlı şekilde dönüş alabilmemiz mümkün mü?

 7. Yusuf sucuoglu dedi ki:

  Iss 6yilidir çalışıyorum eyer ihtiyacınız varsa ben siz çalışırım

 8. Hayriye dedi ki:

  Bağcılarda yer alan binamızda dış cephe cam temizliği yapılacak. Detaylı fiyatlandırma ve keşif için randevü almak istiyoruz. Mail ile ön fiyatlandırma atarmısınız?

  • admin dedi ki:

   Hayriye hanım tarafınıza dönüş yapılmıştı. Umarız verilen hizmetten memnun kalmışsınızdır. iyi çalışmalar diliyoruz.

 9. Muzaffer Cengizoglu dedi ki:

  Fabrikamız Kıraç Esenyurtta. Dış Cephenizi temizletmek istiyoruz. Cam ve kompozit dış cepheye sahibiz. 6 mt. Civarında da yüksekligimiz var. Bilgi alabilirmiyiz nasıl yapılacağı ve ne kadara mal olacağı konusunda.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Muzaffer Bey. Ekibimiz tarafınıza mail ile dönüş sağlayacak. Sonrasında telefonla görüşerek keşif yapılabilir. Detayları tarafınıza iletiyoruz. İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir