İlaçlama – İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Tüm ilaçlama yöntemleri ile zarar verici canlıları yok eden ve yaptığı işin kalitesi ile her zaman adından söz ettiren Entegre Group, çeşitli ilaçlama yöntemleri ile hizmet sunmaya devam ediyor. Böcek ve haşerelere karşı alınan tüm ilaçlama yöntemleri ile zarar verici canlıları ve oluşabilecek zararları ortadan kaldırmak amacı ile tüm farklı gelişim seviyelerindeki oluşumları, uzman ekibi sayesinde kısa bir süre içerisinde yok eden Entegre Group, larva ve yumurta düzeyindeki tüm gelişimlere karşı önlemlerini alıyor.

Profesyonel ilaçlama makineleri

Haşere ve böcek türlerine göre çeşitlilik gösteren ilaçlama türleri ile her zaman kesin sonuç alınmasının garantisini veren entegregroup.com, profesyonel bir ilaçlama firması olarak hizmet veriyor. Emin ellerin yanı sıra profesyonel bir ilaçlama uygulamasında kullanılmak üzere tüm farklı ilaçlama makineleri da kullanılıyor. Bu böcek ilaçlama cihazlarından en yaygın kullanılanları ise sırt tipi adı verilen ilaçlama makinesidir. Bu böcek ilaçlama makinesinin haricinde yine tekerlekli ilaçlama makinesi, akülü tip ilaçlama makinesi, mekanik özellikli ilaçlama makinesi, araç üstlerine ya da arkasına monte edilebilen ilaçlama makineleri de mevcut kılınıyor. Profesyonel bir şekilde kullanılan her bir ilaçlama makinesi kullanım amacı ve alanlara göre de farklılık gösterebiliyor.

Tüm belirtilen ilaçlama makinelerinin yanı sıra bir de mekanik el pülverizatörleri, elektronik U.L.V. makineleri, benzinli Sırt pülverizatörleri, elektronik kovucular, bahçe tipi pülverizatörleri ve açık alan termal sisleme cihazları da bulunmaktadır.

Entegregroup ilaçlama yöntemlerinde kullanılan ilaçlar

Tüm uygulanan farklı ve etkili ilaçlama yöntemlerinde kullanılan farklı farklı ilaçlar da mevcuttur. Bu ilaçlar ise kısaca empire 20 (hamamböceği gibi üreyen haşerelere karşı evlerde kullanılan mikrokapsül halinde su bazlı uzun etkili insektisit), reslin Super (term al sisleme ve ULV alan sprey konsantiresi), crackdown Rapide (yüzey spreyi konsantiresi), K-Othrine EC 15/5 (çok kullanımlı alan spreyi, K-Othrine WP 50(haşere ilacı), Goliath Gel, K-Othrine SC 7.5 (mükemmel ve profesyonel bir haşere kontrol ürünü), K-Othrine WG 250 (geniş spektrumlu uzun süre etkili yeni ve farklı bir insektisit) Sorexa Pelet Mumblok, Musal Pelet Mumblok, Klerat Pelet Mumblok ve Max Force Gel’dir.

Profesyonel ilaçlama ve böcek ilaçlama yöntemleri

1- Jel ilaçlama yöntemi: En fazla tercih edilen ilaçlama şekillerinden biri olan jel ilaçlama yönteminde amaç bir haşereye ilacı yedirmekten geçmektedir. İlacı yiyen haşere tekrar yuvasına gittiğinde orada ölür ve diğer arkadaşları da ölü haşereden beslendikten sonra o yuva içerisinde toplu bir ölüm gerçekleşmiş olur.

Jel ilaçlama yönteminin en çok tercih edilmesinin nedenlerinden bir tanesi de ilaçlama yapılacak alandan uzaklaşılmamasıdır. Yani insanlar aynı alanda bulunurken de jel ilaçlama yöntemi yapılabilmektedir. Aynı zamanda da ilaçlama yapılan alanda herhangi bir temizlik çalışmasını yapılmasına da gerek yoktur. Genellikle de hamam böceklerinden kurtulmak amacıyla jel ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır.

Jel ilaçlama yönteminin özellikleri arasında kokusuzluğu ve zararsızlığı bulunmaktadır. İlaçlama yapılan alandan uzaklaşamaya gerek olmadığı halde bir de doğrudan yutulmadığı takdirde insanlara ve aynı zamanda evcil hayvanlara herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ortamda bulunan kapı ve pencereleri kapatmak ya da açmak, jel ilaçlama yöntemi öncesi herhangi bir temizlik ya da hazırlığa da hiçbir zaman gerek yoktur. En önemli özelliği ile jel ilacın etkisi uzun bir süre devam etmektedir.

2- Sıvı ilaçlama yöntemi: Başta entegregroup.com olmak üzere pek çok böcek ilaçlama şirketleri tarafından en çok kullanılan bir yöntem olan sıvı ilaçlama yöntemi su bazlıdır. Genellikle haşerelerin fazla olduğu ortamlarda uygulanan sıvı ilaçlama yöntemi, su ile karıştırıldıktan sonra özel ilaçlama makineleri ya da püskürtme yöntemi ile haşerelere ya da yuvalara uygulanmaktadır.

Akla gelebilecek tüm haşereler için kolaylıkla uygulanan ve oldukça etkili bir yöntem olan sıvı ilaçlama yönteminde yapılması gereken en önemli olaylardan bir tanesi de Entegre Group’un usta ekibinin söylediği talimatlara zamanında uyulmasıdır. Böylelikle zararlı olan ve kurtulmak istenilen tüm haşerelerden en kısa sürede kurtulunabilmekte ve uzun bir süre etkisi görülebilmektedir. Bu talimatlar arasında ise sıvı ilaçlama yöntemi uygulandıktan sonra yaklaşık olarak 7 ila 10 gün arasında hiçbir şekilde ıslak temizlik yapılmaması gerekmektedir.

Sıvı ilaçlama yöntemi uygulandıktan sonra belli başlı bazı kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar arasında ise sırasıyla ilaçlama yönteminin ardından mekanı havalandırmak ve en fazla 10 güne kadar kesinlikle ıslak temizlik yapmamak geçiyor.

3- ULV ilaçlama yöntemi: Elektrikli bir şekilde çalışan ULV ilaçlama yöntemi, soğuk sisleme makineleri olarak bilinen ve zor ortamlara girerek tüm haşereleri öldüren makineler ile yuvalara ilaçları püskürtmektedir. Haşerelerin girebileceği tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilen ULV ilaçlama yöntemi, kullanılacak ortamda 0.03 mm çapındaki damlacıklar şeklinde püskürtme yöntemi ile uygulama yapmaktadır. ULV yöntemi kolayca uygulanabilen ve en etkili çözüm yollarından biri olarak fazlaca tercih edilmektedir.

Entegregroup tarafından uzman ekibi ve profesyonel makineleri ile kolayca uygulanabilen ULV ilaçlama yönteminde istenilen tüm alan tamamen ilaçlanmaktadır. Genellikle kapalı alanlarda etkisi daha fazla görülen ULV ilaçlama yönteminde kokulu ilaç kullanımı tercih edilmektedir. Çok kokulu ULV ilaçlama yönteminde daha çok uçan, pire ya da tahtakurusu şeklindeki haşerelere karşı mücadele edilmektedir. Aynı zamanda bu yöntem sayesinde entegregroup.com tarafından kesin sonuç garantisi de verilmektedir.
Entegre Group’ta kullanılan farklı ilaçlama yöntemleri

Yukarıda belirtilen ve Entegre Group tarafından profesyonel bir şekilde uygulanan ilaçlama yöntemlerinin yanı sıra mekanik pülvarizatörlerle kapalı ve açık alan ilaçlaması, dış alanlarda toz ilaçlarla haşere mücadelesi, termal sisleme yöntemiyle ilaçlama, yürüyen haşereler için monitör metodu yöntemiyle haşere kontrol, sırt pülverizatörleriyle bahçe ve açık alan ilaçlamaları (Meyva ağaçları), tutucu ve yakalayıcılarla yürüyen ve kemirgen haşere mücadelesi, kemirgenler için palet ve mumblok formundaki rodentisitlerle ilaçlama ve kemirgenler için istasyon yöntemiyle kemirgen mücadelesi de verilmektedir.

Böcek ilaçlama fiyatları:

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama fiyatları ilaçlanan alanın büyüklüğüne, ilaçlama süresine göre fiyatlandırılmaktadır. Kapsamlı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ev, işyeri ve fabrika temizliği işlerinizde de bizlere ulaşabilirsiniz.

Evlere yönelik böcek ilaçlama fiyatlarımızda İstanbul ili içerisinde tüm müşterilerimize  kampanya düzenledik

Böcek ilaçlama ücretlerimiz 100,00 TL’den başlıyor. Tüm alanlar için profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Böcek ilaçlama fiyatlarımızla ilgili bizimle iletişime geçiniz, sizin için en doğru hizmeti makul fiyatlarda sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir