Cam Temizliği – İstanbul’da Cam Temizlik Şirketi Hizmetleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Bu zamana kadar vermiş olduğu hizmet ve gösterdiği performansla insanları etkilemeyi bilen Cam Temizlik Şirketi Entegre Group, hem çalışma tekniği hem de donanım malzemeleri ile birlikte, bu konuda size en gelişmiş hizmeti sunmayı vaat ediyor. Plaza şeklinde mimarisi gerçekleşmiş olan, dış yüzeyi genellikle camla kaplı binalar, düzenli olarak temizlenmediği takdirde, hem görüntü açısından hem de kullanım dezavantajları açısından sorunlar ortaya koyabilir. Bütün ürün ve malzemeleri özenle seçilmiş firmamız, kaliteli hizmet yarışında pek çok cam temizlik şirketi ile rekabet halinde. Cam pelüşü, kullanılan kimyasallar ve en başta temizleme teknikleri bakımından, firmamızın çalışmalarını yakından takip etmelisiniz. Kesinlikle en ufak bir iz dahi bırakmadan camlarınızın pırıl pırıl olmasını istiyorsanız, son derece gelişmiş metotları kullanan firmamızı tercih etmek, sizin adınıza önemli bir avantaj olacak. Temizlik elemanlarının, cam pelüşü, deterjan ve diğer malzemeleri kullanımdaki ustalıkları, camlarda, ne kir ve toz ne de deterjan kalmasına müsaade etmeden, kaliteli bir temizliği garanti ediyor. Modern bir görüntü, binanın ışık duruşu ve temizliği düşünüldüğü zaman, kaliteli bir cam temizliği hizmeti, rezidans ve plazalar başta olmak üzere, pek çok bina için gerekli bir sistemi gösteriyor.

Entegre Group personelleri cam temizliği yaparken

Cam Temizliği İçin Neden Entegre Group?

Temizlik hizmeti konusunda en iyi üç şirketten biri olan Entegre Group, bu zamana kadar yaptığı çalışmalarla kendini ispatlamış durumda. Cam temizleme işi çok hassas bir çalışma tekniği gerektirirken, kullanılacak cam pelüşü kalitesi gerçekten en üst düzeyde olmalı. S şeklinde silme işlemi standart bir çalışma metodunu gösterirken, deterjanların kurumadan çekilmesi, kaliteli bir temizlik için büyük önem taşıyor. Asansör sistemini en iyi şekilde kullanan, personelinin emniyetini düşünüp, rahat bir çalışma ortamı hazırlayan Entegre Group, gerçekten cam temizliği konusunda size en gelişmiş uygulama teknikleri ile yardımcı oluyor. Cam temizliği adana son derece gelişmiş teknik donanım unsurlarına sahip olan kaliteli ve tecrübeli ekipler, kısa zamanda istediğiniz temizliğe kavuşmanızda yardımcı olacak. Bir blok halinde düşündüğünüz camın, en ufak bir iz dahi kalmadan temizlenmesi, parlak ve ışıltılı bir görüntüyü size hizmet olarak sunacak. Piyasada bulunan cam temizlik firmaları ile rekabet içerisinde olan Entegre Group, bu tatlı rekabeti hizmet olarak en uygun şartlarda lehinize yorumluyor. Daha önceden yapılmış temizlik işlerine bakarak, firmanın hizmet kalitesini ve potansiyelini değerlendirmeniz mümkün. Dilediğiniz zaman da dilediğiniz aralıklarla gerçekleştirilebilecek cam temizliği işlemi, özellikle işyerlerinin yoğunlukta olduğu binaları, çok daha çekici hale getirecek. Cam, parlak yapısı ve çekiciliğiyle her zaman insanları etkilerken, bu hassas özellikli unsurun, sıklıkla kaliteli bir şekilde temizlenmesi büyük önem taşıyor. Dıştan baktığınızda etkileneceğiniz kaliteli binaların, parlak camları da sizi olumlu şekilde etkilemeye devam edecek. Bu konudaki temizlik hizmetini ayağınıza getiren Entegre Group, hem ekipman hem de ekip kalitesi ile birlikte, size en üst düzey hizmet sunumunda bulunmaya devam edecek.

Cam Temizliği Çalışma Saatleri

Temizlik piyasasında hizmet veren çok sayıda cam temizlik firması kendi çalışma programları ve saatleriyle hizmet sunumunda bulunuyor. Entegre Group ise bu konuda daha standart bir uygulamayla size yardımcı olurken, 09.00-17.30 (firma ihtiyacına göre değişkendir) arasında gerçekleşen çalışma saatleri, cam temizliği ihtiyacınızın en verimli şekilde karşılanmasını sağlıyor. Gün ışığından yararlanmak, hem lekeleri detaylı şekilde görme hem de emniyet açısından büyük önem taşırken, çalışma saatleri konusundaki disiplinli yaklaşımları, firmanın işe profesyonel yaklaşımını ve gösterdiği hassasiyeti ortaya koyuyor.

Cam Temizliği Fiyatları

Cam temizliği oldukça zahmetli, herkesin yapamayacağı ve kesinlikle profesyonel bir çalışma gerektiren hizmeti temsil ediyor. Kurulacak asansör sisteminin yanı sıra, kullanılan malzeme kalitesi düşünüldüğü zaman, aslında genel olarak cam temizliği için sizden talep edilen fiyatın, çok cazip olduğunu siz de anlayacaksınız. Tek bir camı silmek bile neredeyse imkânsız gibi görünürken, işinde uzmanlaşmış Entegre Group, ekip ve ekipmanları size bu konuda en üst düzey hizmeti sunmaya devam edecek. Çalışma tekniğini en iyi şekilde uygulayıp, kir, toz ve deterjan kalıntılarına müsaade etmeden yapılan parlaklık garantili temizlik, fiyat olarak da sizin için son derece cazip koşulları temsil etmeye devam edecek. Bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle birlikte, müşterilerini etkileyen Entegre Group, cazip fiyat seçenekleriyle de sizin yanınızda olduğunu her zaman gösteriyor.

Cam Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Cam temizliği çok profesyonel bir çalışma gerektirirken, emiciliği ve kaliteli temizliği ile ön plana çıkan pelüş kumaşların kullanımı, hem kısa zamanda hem de temizlik anlamında çok daha etkili çözümler ortaya koyuyor. Elbette ki deterjan kullanımı ayarı ve kurumasına mani olacak temizlik şartları, cam temizliği konusundaki en hassas konuları oluşturuyor. Elemanların S şeklinde pelüş kullanarak yaptıkları silme işlemi, deterjanların kurumadan temizlenmesini de zorunlu kılıyor. Cam kenarlarında kalan ıslaklıkları da kurulama yaparak ortadan kaldıran elemanlar, çok kısa süre içerisinde, cama olması gereken ışıltısını geri veriyorlar. Dış yüzeyi camla kaplı binaların, temizlik konusunda profesyonel destek alması bir zarurettir. Piyasada bu işi yapan çok sayıda cam temizlik şirketi olmakla birlikte, profesyonelliği en üst seviyeye taşınmış olan Entegre Group, bu temizlik hizmetinde en üst düzey ve kaliteli hizmet ayağınıza getirmeye devam ediyor. Üst katlardan başlayıp aşağı doğru inmek, özellikle temizlenmiş yerlerin tekrardan kirlenmesine engel olmakta. Her türlü kuralı çok iyi bilen ve bu işin eğitimini en olumlu şartlarda almış olan Entegre Group elemanları, kaliteli cam temizliği konusunda size her zaman en iddialı hizmeti sunmaya hazır. En uygun şartlarda ve kaliteli ortamlarda, iyi malzeme kullanımıyla elde edeceğiniz bu hizmet, binalarınızın dış görünüşünüz gerçekten çok daha pozitif bir noktaya taşıyacak.

Cam Temizliği Malzemeleri

MALZEME: Havlu Bez, Sprey şişesi
EKİPMAN: Camcı kovası, cam çekçek ve peluş
KİMYASAL: Cam sil

Cam Temizliğinde Günlük Uygulanması Gerekenler

 • Cam peluşuyla tüm cam S şekilleriyle temizlenir.
 • Cam çekçeği ile cam yüzeyinde kalan tüm deterjan ve kirler temizlenir.
 • Cam yüzeyi temizliği sonrasında kenar kısımlar havlu bez yardımıyla temizlenir.

Cam Temizliğinde Önemli Hususlar

 • Yüzeye yayılmış olan deterjanın kurumasına müsaade etmeden çekme işleminin gerçekleştirilmesi.
 • Çekçek işlemini yaparken her dönüşte çekçekte kalan deterjan ve kir bezle silinir.

Entegre Group dış cephe cam temizliği hizmeti vermektedir. Hizmet detaylarımız ve gerekli bilgilendirme şurada yapılmıştır. Dış cephe yanısıra dilerseniz Cam Temizlik Şirketi bilgilerinede şuradan ulaşabilmek mümkün: https://www.entegregroup.com/cam-temizlik-sirketi/

Daire camı veya villa camlarının temizliği esnasında çalışan kişi mutlaka emniyet kemeri kullanmalı evin belirli yerlerine oluşturulan ankraj noktaları sayesinde güvenli bir cam temizliği yapılabilinir. Ev camları temizliği işleminde  temizliğinde teknolojinin gelişmesiyle birlikte dış kısımlar için mıknatıslı cam temizlik ekipmanları da kullanılabilinir. Bu yöntem hem ulaşılamayan camlarda hemde iş güvenliği açısından büyük kolaylıklar sağlamaktadır. dış cephesi cam ile kaplı yüksek plazaların cam temizliği işlerini profesyonel bir cam temizlik şirketi ile anlaşıp yaptırmakta fayda vardır.

“Cam Temizliği – İstanbul’da Cam Temizlik Şirketi Hizmetleri” için 2 yanıt

 1. Gaye dedi ki:

  Profesyonel cam temizlik şirketine ihtiyacım var. İşyerimizin camlarını düzenli olarak haftada 1 defa temizletmek istiyoruz.
  Hafta başında müsait olduğunuzda bekliyoruz.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Gaye hanım;
   Cam temizliği konusunda daha fazla detaya ve tam adrese ihtiyacımız var. Ofis adres bilgilerinizi talep etmek için tarafınıza mail gönderdik. En kısa sürede görüşmek ve çalışmak ümidiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir