Esenyurt Temizlik Şirketi – Esenyurt Temizlik Firmaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Esenyurt Temizlik Şirketi, ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama, zemin yıkama ve cilalama, dış cephe ve cam temizliği, fabrika temizliği, villa temizliği gibi pek çok alanda sunduğu temizlik imkânları ile hem temizlik çeşitliliği hem de kalitesi bakımından tercih edilebilir bir temizlik firmasıdır. Firmamızın hizmetleri arasında okul ve hastane temizliği ve haşere kontrol gibi hizmetler de bulunmaktadır.

Bizim için önemli olan olabildiğince hijyenik bir çalışma yapmak ve müşterilerimizin memnuniyetini gözetmektir. Bunun için yıllardan beri sektöründe edindiği deneyimlerini çalışanlarına aktaran ve belli ilke ve prensipler doğrultusunda çalışan Esenyurt Temizlik şirketleri, bu çalışmalarının meyvesini gün geçtikçe daha çok almaktadır. Hem iş makinalarının sayısı ve niteliğini artırmakta, hem de iş gücünün nitelikleri konusunda seçici davranmaktadır.

Temizlik işlerinde Müşteri memnuniyeti önemi

Temizlenecek olan iş yerinize ya da evinize gönderilecek ekip alanın büyüklüğüne ve temizlik işlerinin bitirilmesini istediğiniz zamana göre 2-5 kişilik ekipler gönderilmektedir. Tüm kimyasalları şirketimiz temin etmekte, son teknoloji iş aletleri kullanılmaktadır. Buharlı temizlik aletlerinin kullanıldığı firmamız, kimyasallardan etkilenmemeniz için gereken tüm özeni göstermektedir. Camlarda iz ve leke kalmamasına özen gösterilmektedir. Aylık ve 3 aylık ince temizliklerinizde Esenyurt Temizlik Şirketleri’ni seçmeniz size avantaj sağlayacaktır.

Esenyurt Temizlik şirketi, mobilyalarınızın da temizliğini sağlamaktadır. İstediğinizde mobilyalarınızı yıkatabilmeniz de mümkündür. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız temizliğin her alanında sorumluluk sahibidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir