Halı temizliği – İstanbul Halı Yıkama ve Temizlik Şirketi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Halı temizliği sizin için ve sevdiklerinizin sağlığı için önemli bir temizliktir. Özellikle bebekli aileler için halı temizliği ayrı bir hassasiyet gerektirir. Bebeklerin emekleme zamanları ya da oyun oynama zamanlarında vakitlerinin çoğu halı üzerinde geçer. Halının üzerindeki tüm kir, pislik ellerinden, üzerinden ağzına giderek bebeğinizin hasta olmasına sebep olabilir. Bu nedenle halı temizliği şirketleri en iyi dezenfektan malzemeler ile halı temizliğini yapmalı ve mikropları öldürmelidir.

Halının temizliği sırasında ilk olarak üzerindeki tozlar temizlenir. İyi bir süpürme işlemi ile halı tozdan arınabilir. İyi bir süpürme işlemi için de iyi bir cihaz gereklidir. Temizlik Şirketi‘ nin bunu sağlaması gereklidir. İyi süpürülen halıda daha sonra lekelere yönelim yapılır. Lekeler üzerinde özel çalışmalar ile o lekenin halının üzerinde hiçbir şekilde iz bırakmaması için özel bir hassasiyet ile çalışılır. Lekeler de çıkarıldıktan sonra halının üzerindeki küf, bakteri, mantar, bit, pire gibi canlılar ya da yumurtaları varsa bunların ölmesi için özel basınç ve sıcaklıktaki cihazlarla bunların temizliği sağlanır. İyi bir halı temizleme şirketi ile tüm bu işlemlere büyük özen gösterilir ve sizin sağlığınız için gereken tüm işlemler incelikle yapılır.

Tüm bu işlemler sırasında eğer halı yıkama ve Temizlik Firması‘ nın kullandığı cihazlar kalitesiz ise bunlar halınıza büyük zarar verebilir. Sizin büyük servetlerle aldığınız halılarınız ucuz bir temizlik şirketinde özensizce yıkanarak yıpratılıp, eskitilebilir. Bizim kullandığımız cihazlarda kaliteden ödün verilmeden en iyi cihazlarla çalışıldığı için başınıza böyle bir sorun gelmesi söz konusu bile olamaz.

Halılarınız üzerindeki yaşayan canlılardan arınması için yılda en az 2 kez halınızı bir temizlik şirketine vermelisiniz. Entegre Group çalışanları ve özel temizlik malzemeleri ile sizlere kusursuz hizmet vermek için hizmetinizdedir. Halı temizliği sırasında hem halılarınıza büyük özen göstererek yıpranmasına engel olur hem de sizin ve çocuklarınızın sağlığı için özel cihazlar ile halı üzerindeki canlıları temizleme konusunda büyük özen ile çalışarak sizin memnuniyetinizi sağlar. Böylelikle sizin yüzünüz iyi bir hizmetten dolayı gülümserken biz de sizleri mutlu etmenin huzuru ile mutluluk duyarız.

Halı Temizliği için önemli noktaları şurada belirtmiştik. Farklı bilgiler için iletişim bölümünden Entegre Group Temizlik Şirketi’ ne ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir