Havuz Temizliği – İstanbul Havuz Temizlik Şirketi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Yıllardan beri Yüzme Havuzu temizliği konusunda tartışmasız lider konumundaki firma Entegre Group, pek çok değişik branşta olduğu gibi havuz temizliği konusunda da en kaliteli hizmeti sunmaya aday bir firma. İnsan sağlığı için hiçbir detayı atlamayan, personelini sürekli yetiştirip, eğitimle destekleyen kaliteli firmanın, havuz temizliği konusunda da oldukça modern ve kaliteli çalışmaları mevcut. İnsanların yüzmek ferahlamak ve serinlemek için girdikleri havuzlar, elbette ki sağlıklı bir ortamı temsil etmeli. Pek çok insanın aynı suya girmesi, havuzun sağlıklı ve temiz olmasını zorunlu kılıyor. Fiziksel olarak ve kimyasal olarak insanların rahatça yüzebilmesi için pek çok şartın sağlanması büyük önem taşıyor. İnsan sağlığı her şeyin önünde gelirken, yüzme havuzlarının düzenli bakım ve periyodik temizlikle birlikte, bu sağlığı tehdit eder değil, koruyucu bir yapıya sahip olması büyük önem taşıyor. İsteğinize bağlı olarak günlük, haftalık ya da yine sizin belirleyeceğiniz değişik periyotlarla birlikte havuz temizliği ve bakım konusundaki tüm sorumluluğu Entegre Group üstlenebilir. Pek çok insanın aynı ortamda bulunması özellikle havuz suyunun çok temiz ve dezenfekte olmasını zorunlu kılıyor. Bu konudaki en teknik ve gelişmiş uygulamalar ülkenin en iyi Yüzme Havuzu Temizlik Şirketleri içinde olan Entegre Group politikası içerisinde önemli bir yer tutarken, siz de daha güvenli mekânlarda yüzmek ve havuz suyundan faydalanmak adına, Entegre Group çalışmalarını tercih etmelisiniz.

Yüzme Havuzu Temizliği İçin Neden Entegre Group?

İnsan sağlığına ne kadar önem veriyorsak, alacağımız temizlik hizmetinin kalitesini de bu şekilde değerlendirmemiz gerekir. İster bir site havuzu olsun isterse de bireysel olarak kullandığınız kendi bahçenizdeki yüzme havuzu, düzenli olarak yapılacak periyodik bakım, önemli bir zaruret oluşturuyor insan sağlığı için hiçbir şekilde atlanmaması gereken uygulama ve gereklilikler, havuz temizliğinde gerçekten büyük önem taşıyor. Kullanılması zorunlu olan pH düşürücü, topraklayıcı su ve yosun oluşumunu engelleyen kimyasallar, yüzme havuzunda olması gereken özellikleri ön plana çıkarıyor. Klor nasıl ki içme suyunda arındırma görevi yapıyorsa, yüzme havuzlarında da oldukça işlevsel bir kimyasal olarak dikkat çekiyor. Gerekli bakımları düzenli yapılması, zaman içerisinde sağlığını olumsuz etkileyecek şartların oluşmasını engellemeye devam edecek. Entegre Group ve deneyimli ekipleri ise her zaman güvenle tercih edip, garantili bir şekilde kullanacağınız yüzme havuzlarını size hizmet olarak sunmaya devam edecek. Her ne kadar kimyasallar ve teknik konular havuz temizliği için önem taşısa da görüntü de burada insanlara fikir verebilir. Su ne kadar berrak görünüyorsa temiz olma ihtimali de o kadar yüksektir. Özellikle teknik donanım, teçhizat ve araçları ile birlikte havuz temizliği konusunda profesyonel bir çalışma yürüten Entegre Group, aynı zamanda havuz etrafında bulunan bütün alanların dikkatli bir şekilde temizlenmesinde de etkili çözümler ortaya koyuyor. Tesiste bulunan çöp kutularının tertipli kullanılması ve düzenli olarak boşaltılması, cam ve zeminin özel kimyasallarla temizlenmesi, çok büyük önem taşıyor. Ortak kullanım alanları arasında yer alan kısımların temizliği ve çevre temizliği de firmanın sunduğu güzel ve kaliteli hizmetler arasında büyük önem taşıyor. Ortak kullanım alanlarından kişisel olarak tercih edilen şezlong ve burada bulunan minderlerin de hijyen ortamının sağlanması, büyük önem taşıyor. Entegre Group özellikle periyodik uygulamalarla birlikte düzenli olarak yaptığı çalışmaları, havuz temizliği için, en iyi şekilde hizmet bütünlüğü olarak ayağınıza getiriyor.

Yüzme Havuzu Temizliği İçin Çalışma Saatleri   

Ülke genelindeki resmi çalışma saatleriyle örtüşmesi için ayarlanmış olan Entegre Group elemanlarının çalışma saatleri, 09.00-17.30 (İsteğinize göre değişkenlik gösterebilir) arası olarak belirlenmiş ve son derece ideal bir çalışma saatini temsil etmekte. Vardiyalı işletmeler hariç, genel olarak ülke genelindeki mesai saatleriyle karşılaştırıldığı zaman, Entegre Group çalışma saatlerinin de son derece uyum gösterdiğini söyleyebiliriz. Personelin en üst düzeyde verim ortaya koyabilmesi, aslında çalışma saatlerinin düzenli olmasıyla da yakından alakalı. Hijyen ve sağlık ortam oluşturacak temizlik yöntemleri, elbette ki elemanların en zinde olduğu dönemde tedarik edilmeli. Hem eleman kapasitesinden hem de çalışma saatinden üst düzey verim elde edeceğiniz Entegre Group, tüm personelin çalışma saatleri ile de size uyumlu bir hizmeti temsil etmeye devam edecek.

Yüzme Havuzu Temizliği Fiyatları

Piyasada bulunan çok sayıda Yüzme Havuzu Temizlik Şirketi, havuz temizliği konusunda da önemli bir hizmet rekabetini körüklerken, Entegre Group ve aldığınız hizmetin, rakamsal boyutları da sizi memnun etmeye devam edecek. Havuzun boyutu, işlevselliği ve kapasitesi büyük önem taşıdığı gibi, açık, kapalı ya da diğer özelliklere bağlı olarak, rakamsal koşulların değişkenlik göstermesi son derece normal. Sizin memnuniyetiniz, havuzu kullanan insanların sağlığı ve işin genel anlamda sorunsuz olarak devamlılığı, kaliteli bir temizlik çalışmasıyla desteklenmeli. Entegre Group ve ekipleri son derece deneyimli bir şekilde bu konuda size yardımcı olurken, aldığınız temizlik hizmetinin son derece cazip fiyatları gösterdiğini siz de takdir edeceksiniz. Piyasada bulunan çok sayıda Yüzme Havuzu Temizlik Firması aynı konuda hizmet verirken, Entegre Group çalışmalarının farkını, hem hizmet kalitesi hem de rakamsal olarak göreceksiniz.

Yüzme Havuzu Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Kapalı ve açık havuzların yapıları olduğu gibi, temizlik yöntemleri de birbirinden farklıdır. Genel olarak havuz yakınında bulunan zeminler, şezlong, minder ve cam gibi unsurların temizliği, aslında bir standart oluşturabilir. Havuz suyu dezenfekte edilmesi ve insan sağlığı için uygun hale getirilmesi de standart bir prosedürü ortaya koyabilir. Havuzun ebatı, kullanan kişi sayısı, havuz suyunun sürekli bakımını ve temizliğini zaruret haline getiriyor. Yıllardan beri bu işi profesyonelce yürüten Entegre Group, muadili olan Yüzme Havuzu Temizlik Firmaları ile rekabet içerisinde olurken, bu konudaki profesyonel yaklaşımları, ortak mekânı sağlıklı konuma getirmede etkili sonuçlar ortaya koymaya devam ediyor. Ortak kullanım alanlarının düzenli ve periyodik temizlikleri, elbette ki havuz suyuna da olumlu şekilde yansıyacak. WC, çöp kutuları ve zeminlerin düzenli olarak temizlenmesi, havuza giren insanlar adına sağlık açısından önemli bir avantaj. Profesyonel ekipler ve havuz temizleme konusundaki bilgisi, Entegre Group ekibi çalışmalarını, sizin adınıza çok daha farklı bir noktaya taşıyor. Tercih edeceğiniz firmanın kendi branşında ülkenin en iyi firmalarından biri olduğunu bilmeniz, alacağınız hizmeti daha güvenli ve verimli bir noktaya taşıyor.

Entegre Group Havuz Temizliği Teknikleri

Sosyal tesislerde ve otellerde otel temizliği titizlikle yapılmalıdır. Bakteriyel enfeksiyonlar, mantar gibi hastalıklar temizliği yapılmamış havuzlar aracılığıyla yayılabilmektedir. Entegre Group çalışanları tarafından uygulanan havuz temizliği aşamalarını alt bölümde maddeler halinde sizlere sunuyoruz.

KAPALI HAVUZ TEMİZLİĞİ

GÜNLÜK UYGULAMA:
1. Çöp kutularının temizlenmesi
2. Şezlong ve minderlerin temizlenmesi
3. Havuz etrafı cam ve zemin temizliği
4. Wc’lerin temizliği
5. Kontrol

PERİYODİK UYGULAMA:
1. Tüm yüksek yerlerin silinmesi
2. Duvarların silinmesi
3. Şezlong ve şemsiyelerin dip temizliği
4. Duş ve wc’lerin dip temizliği
5. Tüm alanların roto ile yıkanması ve kanalların temizliği
6. Giriş ve dış cephe camlarının detaylı temizliği
7. Çöp kovalarının dezenfeksiyonu
8. Küllüklerin dezenfeksiyonu

AÇIK HAVUZ TEMİZLİĞİ

GÜNLÜK UYGULAMA:
1. Çöp kutuları ve küllüklerin boşaltılıp temizlenmesi
2. Şezlong ve minderlerin temizlenmesi
3. Havuz etrafı cam ve zemin temizliği
4. Wc ve duşların temizliği
5. Kontrol

PERİYODİK UYGULAMA:
1. Tüm yüksek yerlerin silinmesi
2. Duvarların silinmesi
3. Şezlong ve şemsiyelerin dip temizliği
4. Duş ve wc’lerin dip temizliği
5. Tüm alanların roto ile yıkanması ve kanalların temizliği
6. Giriş ve dış cephe camlarının detaylı temizliği
7. Çöp kovalarının dezenfeksiyonu
8. Küllüklerin dezenfeksiyonu

“Havuz Temizliği – İstanbul Havuz Temizlik Şirketi” için 4 yanıt

 1. Seyda simsek dedi ki:

  Bizim apartmanımızın orta ölçekli bir hAvuzu vR.tdmizliği ve dezenfente edilmesi için fşyat almak istiyoruz.

 2. Seyda simsek dedi ki:

  Havuz dezenfektesi için fiyat istiyoruz

 3. Zeynep Şengün dedi ki:

  Merhaba,benim bahcemden kendime özel 4.5X11.25
  Boyutlarında bir yüzme havuzuna var,sezon başı temizlenmesinin sağlanması tarafınıza yapilabir mı ve fiyatı ne olur?Havuzun yeri Bolu da.
  İlginize teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir