Sözleşmeli Temizlik Personeli sağlayan Temizlik Şirketi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Müşteriye ait alanda sözleşmeli temizlik personeli çalıştırmaya başlamadan önce karşılıklı görüşülerek anlaşılan fiyat doğrultusunda bir sözleşme metni hazırlanır. Sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda gerekli temizlik kimyasalları ve ekipmanları siparişi verilir.

Müşterimiz bulunduğu lokasyonda temizlik hizmeti sözleşmeli temizlik personelini insan kaynakları departmanımız bularak gerekli yasal işlemlerin ardından operasyon departmanına personel teslim edilir. Temizlik operasyonundan sorumlu yöneticimiz temizlik personelimizi çalışacağı projeye götürerek oryantasyon eğitimini tamamlamasını sağlar.

İlk 15 günlük çalışma ile hizmete uygunluğu verilen eğitimleri uygulayabilirliği, konuşması, davranışları ve işe devam durumu hakkında yeterli görülen kişi kendi bünyemizde müşterimizle hazırladığımız sözleşme doğrultusunda sözleşmeli temizlik personeli olarak uzun yıllar bizimle çalışır.

Sözleşmeli temizlik hizmeti verilen projelerde temizlik hizmetlerinin sağlıklı yürüyebilmesi için belirli aralıklarla hizmet kontrolü yapılır. Belirli aralıklarla müşterimizle de bina turu atılarak temizliğine istekleri ve talepleri doğrultusunda hareket edilir. Müşteri ve personel memnuniyeti konusunda da müşterimizle düzenli toplantılar yaparak mevcut durumun iyileştirmesi ve korunması sağlanır.

Entegre group Temizlik şirketi Ofis temizliği konusunda sürekli hizmet almak isteyen müşterilerine karşılıklı sözleşme kaliteli bir hizmet sunar.

“Sözleşmeli Temizlik Personeli sağlayan Temizlik Şirketi” için 13 cevap

 1. vabbar taskesen dedi ki:

  Calismak isterom bi sure

 2. cabbar taşkesen dedi ki:

  Çalışmak istiyorum sozlesmeli

 3. nihal çoban dedi ki:

  Şirketimizin temizlik hizmetlerini üstlenebilecek profesyonel bir temizlik şirketi arayışındayız. Şirketimiz bünyesinde bize bağlı olarak çalışan 12 tane sözleşmeli temizlik personeli vardır. sözleşmeli temizlik hizmetleriyle ilgili aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşınız.

 4. bahar dedi ki:

  Bende calismak istiyorum gop da oturuyorum nasil olucak bilgi verirseniz

 5. serpil dedi ki:

  Merhabalar,
  Ofis temizlik hizmetinizle ilgili yıllık sözleşme yapmak istiyoruz.
  Dönüşlerinizi bekliyorum

  • admin dedi ki:

   Serpil Hanım tarafınıza dönüş yapıldı. Daha hızlı iletişim için dilerseniz iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan Firmamıza ulaşarak ofis temizliği ve sözleşmeli ofis temizliği hakkında bilgi alabilirsiniz.

 6. erşan dedi ki:

  merhabalar inşaat temizliğinde çalışmak istiyorum..dönüşlerinizi bekliyorum..

 7. Abdullah sezer dedi ki:

  Hafta sonları icin çalışmak istiyorum

 8. ERSAN dedi ki:

  Merhaba
  Ben eski hükümlü yüm 2007 de çocukken işlediğim suçtan dolayı cezaevinde girdim sizin firmanızda çalışmak istiyorum

 9. Elvan dedi ki:

  Ofis temizliği İzmir’den iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir