Koltuk Yıkama – İstanbul Koltuk Yıkama Şirketi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Ev temizliğinin, en zor işidir, koltuk yıkama. Yerinden kaldırılması, tozunu alması bir hayli zor, hatta kimileri için imkânsızdır. Yalnız yaşayan kişiler, yaşlı çiftler, hastalar koltukları yerinden oynatmakta bile zorlanırlar. Koltuk yıkamak için, kimi evlerde halı yıkama makineleri kullanılır. Fakat bu tür evde kullanılan pahalı ve kullanımı zor olan makinelerin, tüm lekeleri çıkaramayacağı ve tam temizlik sağlamayacağı, bilinen bir gerçektir.
Bu sebeple kapsamlı bir temizlik firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Entegre group, bu tür temizliği zor koltuklarınızın, oturma gruplarınızın, sandalyelerinizin temizliğini en üst seviyede kaliteyle yapmaktadır. Yılların tecrübesinin getirdiği bilgi birikimi sayesinde, müşterilerimizi memnun etmek, elimizden geldiğince yardımcı olmak için, tüm imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Ev ve işyerinizdeki elde olan imkânlarla yıkanması çok zor olan, koltuk, kanepe, oturma gruplarınız ve diğer tüm eşyalarınızı, Entegre Group’un deneyimli elemanlarına teslim etmeniz halinde, ödeyeceğiniz çok uygun fiyatlarla temizliğinizi tamamlamış olacaksınız.
Özellikle çocukların olduğu yerlerde, bir şeyler yiyip içildiğinde veya farklı olaylar neticesinde, koltuklarda, temizlenmesi zor lekeler meydana gelebilir. Bu lekeler de, silindikçe, koltuklarınızın içine iyice işler ve zamanla, çıkması imkânsız lekeler haline gelirler. Bu lekelerin çıkarılması imkânsız olduğundan, koltuklarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da, bazı zamanlarda çok pahalıya mal olabilir.
Hâlbuki koltuklarınızdaki herhangi bir leke oluşumunun ardından, koltuklarınızı Entegre Group’a temizlettiğinizde, eskisinden daha temiz ve canlı renklerde koltuk takımınızı geri alma şansına sahip olabilirsiniz. Koltuk yıkama için ödeyeceğiniz küçük ücretler sayesinde, yeni koltuk alma, koltuklarınızın döşemesini değiştirme gibi çok külfetli masraflardan kurtulmuş olacaksınız. Entegre Group, bünyesinde barındığı kalifiye elemanları ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle bezenmiş olan son model makineleriyle, en kaliteli temizliği, müşterilerine vadetmektedir.
Türkiye’deki birçok ünlü ve büyük işletmelerin ve birçok evin temizliğini tepeden tırnağa sunan Entegre Group, koltuk yıkama işinde de, bir numaralı firma olarak hizmet sunmaktadır. Tüm referanslarımızda yaptığımız gibi, her işimizde aynı titizlikle hareket etmekteyiz. Koltuklarınızı temizletmeye karar verdiğinizde, sadece bir telefonunuz yeterli olacaktır. Bizi aradığınızda, size göndereceğimiz elemanlarımızla, koltukları en kaliteli şekilde temizleyeceğimizden şüpheniz olmasın.
Entegre Group, evde koltuk yıkama alanında, en iyi hizmeti müşterilerine sunmasının yanında, en kaliteli temizlik malzemeleri ve leke çıkarıcıları kullanmaktadır. Evde koltuk yıkama hizmetinin geldiği son noktayı müşterilerine sunan firmamız aracılığıyla alacağınız tüm hizmetlerde, çok uygun fiyatlar ödeyerek en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Türkiye’deki en iyi firmalardan biri olan firmamız, İstanbul ilindeki farklı merkezleri aracılığıyla İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Evde koltuk yıkama, adından da anlaşılabileceği gibi, yerinden bile kaldırılmadan yapılmaktadır. Koltuklarınızı, yıkamak için, en kaliteli temizleme ürünleri de kullandığımızı belirtmek isteriz. Koltuk yıkamada kullanılan özel ve ithal makineler, iki fonksiyonlu olup, biri püskürtme işlemi, diğeri de köpüğün ve verilen suyun vakumlanması işlemidir. Bu iki işlemi de yapan makinelerimiz sayesinde, evinizin dağılmasına da izin vermeden, iyi bir temizlik hizmeti sunmaktayız.
Koltuk yıkamada yapılacak ilk işlem, koltuklarınızda bulunan toz veya diğer zararlı maddelerin vakumlama makinesiyle temizlenmesi olacaktır. Bu işlem leke oluşması ve tozların suyla koltuklarınızın içine sinmesini engelleyecektir. Lekeler için özel olarak temin ettiğimiz, leke çıkarıcı ve temizlik ürünlerini, varsa lekelerin üzerine uygulamaktır. Lekeye göre farklı sürelerde, leke üzerinde temizleyiciler bekletilir. Ardından da, makinenin köpük üretme tekniğinden faydalanılarak, fazla ıslatmaya yer verilmeden, koltuklarınızın her yeri iyice köpüklenir. Köpükler de koltuklarınızın üzerinde mir miktar bekletilir ki, tüm kirler, özel temizlik ürünlerimiz sayesinde yüzeye çıksınlar. Bir miktar bekledikten sonra, vakumlama makinesi sayesinde, tüm köpükler iyice temizlenir ve koltuğun yıkanması işlemi tamamlanmış olur.

Peki, Yıkanan Koltuklar Ne Kadar Sürede Kurur?

Evde koltuk yıkama hizmetimizden faydalanıp, koltuklarınızı bizim aracılığımızla temizlettiğiniz zaman, koltuklarınızı özel makinelerimizle kurutmamızın ardından, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ev sahiplerine, işyerlerine büyük kolaylık sağlayan koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde, önemli misafirleriniz gelecekse veya önemli toplantılarınız varsa, her türlü eşyanızın temizliğini bir günde, hatta birkaç saatte yaptırabilirsiniz.

Hangi Lekeler Evde Koltuk Yıkama Hizmeti Aracılığıyla Temizlenebilir?

Koltuklarınızda, oturma gruplarınızda, salon takımlarınızda, antika berjerlerinizde, sandalyelerinizde, kısacası aklınıza gelebilecek her ev eşyanızda bulunan lekeleri, Entegre Group bünyesindeki, temizlik hizmetimiz sayesinde, çıkarabilirsiniz. Mürekkep lekesi, çay lekesi, kahve ve diğer içecek lekeleri, boya lekeleri, meyve suyu lekeleri, yağ lekesi, yapıştırıcı lekesi gibi çıkarılması zor lekeleri, koltuklarınızdan söküp temizliyoruz. Firmamızla iletişime geçerek, koltuklarınızda bulunan lekeler ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Ücreti Ne Kadardır?

Her koltuk veya oturma grubu için aynı fiyat belirlenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Koltuğun büyüklüğüne, fazlalığına, temizlik durumuna göre, belirleyeceğimiz fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Koltuklarınızı yıkatmak için ne kadar ücret ödeyeceğinizi, firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Koltuklarınızı yıkatmaya karar verdiyseniz, mutlaka önceden bizi arayın ve randevu alın. Bu da işinizi garantiye almanız anlamına gelmektedir. Bu sayede, önemli bir iş veya büyük bir temizlik sırasında koltuklarınıza hiç elinizi bile sürmeden, temizliğinizi halletmiş olacaksınız. Koltuk yıkamada bir numaralı firmalardan biri olan Entegre Group, en kaliteli koltuk yıkama hizmetini, en ucuz fiyatlarla, en kısa sürede yapacak, sizi asla zor durumda bırakmayacaktır.

Entegre Group Bünyesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Entegre Group, tecrübeli elemanları ve bilgi birikimiyle, sadece koltuk yıkama değil, aynı zamanda, yatak yıkama gibi yapılması zor bir işi de, sizler için yapmaktadır. Ayrıca, böcek ilaçlama, ev temizliği, cam temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, şantiye temizliği, market temizliği, inşaat sonrası temizlik ve aklınıza gelebilecek her tür temizliği, en kaliteli bir şekilde müşterileriyle buluşturmaktadır. İletişim bölümündeki numaralarımız veya adreslerimiz aracılığıyla, bizimle iletişime geçebilir, her türlü bilgiyi ve hizmeti alabilirsiniz.

“Koltuk Yıkama – İstanbul Koltuk Yıkama Şirketi” için 2 cevap

  1. Mehmet Çetin dedi ki:

    Evde kumaş oturma gurubu yıkatmak istiyorum ücreti ne kadardır .

    • admin dedi ki:

      Merhaba Mehmet Bey; detaylar gerekiyordu mail ile tarafınıza dönüş yaptık fakat dönüş alamadık. Dilerseniz iletişim sayfamızda ki telefonlardan diğer işlerinizde ulaşabilir, daha hızlı dönüş ve fiyat alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.