Sürekli temizlik – İstanbul Sürekli Temizlik Şirketi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Sürekli Sözleşmeli Temizlik Şirketi ve önemi

İnsanların sürekli değiştiği, ya da insan sirkülasyonunun çok olduğu ortamlarda temizliğe ayrı bir özen gösterilmesi gerekir. Her insan üzerinde farklı bir mikrop barındırır. Ve her insanın bir mikroba gösterdiği direnç farklıdır. Çok fazla insanların olduğu ortamlarda mikrop yayılımı daha çabuk gerçekleşebilir. Örneğin bit olayı yayılımı daha çok okulda gerçekleşir. Eğer öyle bir yayılma varsa eğitime bile ara verilebilir. Bu nedenle böyle yoğun çalışma ortamlı yerlerde temizlik çok daha sık ve dikkatli olmalıdır.

Bir otelde pek çok kişi tarafından ortak kullanılan eşyalar vardır. Bir oda bile pek çok kişi tarafından kullanılabilir. Sürekli Sözleşmeli Temizlik Firması ile çalışılarak bu ortamlardaki mikroplar öldürülebilir ve herhangi bir hastalığın yayılımı engellenebilir.

Bir hastane ortamında otele göre çok daha hassas davranılmalıdır. Hastane ortamında sağlıklı insanlar değil de hastalıklara karşı direnci düşük bireyler bulunur. Ya da bir hastanede mikrop bulunma olasılığı daha fazladır. Bu nedenle bunların çok iyi temizlenmiş olması gerekir. Bu konuda eğitilmiş çalışanlar sürekli temizlik yaparak anca bu mikropları öldürebilir ve yayılmasını engelleyebilir.

7/24 hizmet verilen sürekli temizlik alanında şirketin personellerinin çalışanları yoğun bir çalışma temposuna alışkın olmalı, işlerinde iyi olmalılar. Hangi işte nasıl bir dezenfektan kullanacaklarını bilmelidirler. Örneğin bir otelde mutfak bölümü ile oda temizliği aynı olmayacağı gibi bunu bilen elemanların da hangi bölümde nasıl çalışması gerektiğini, ya da hangi malzemeyi kullanması gerektiğini bilmesi gereklidir. Bu özenin gösterildiği çalışmalar ile hastalıkların önüne geçilerek yeni bir hastalığın yayılmasına da engel olunur.

Sürekli sözleşmeli Temizlik Şirketleri

Sürekli sözleşmeli temizlik şirketlerinin hassas olması gereken bir diğer nokta güler yüzlü personel seçimidir. Sürekli temizlik yapılan bir ortamda çok fazla insan bulunur. Çok fazla insan bulunan bir yerde müşteri memnuniyeti işin doğru ve kusursuz yapılması kadar mühimdir. Çok güzel temizlik yapan bir şirket asık suratlı insanları böyle ortamlara getirirse insanlar yapılan temizliği göz ardı edip asık surattan şikâyetçi olabilirler ve bu şikâyet hali onların en doğal hakkıdır. Güller yüzlü personellerimiz ve işlerinde iyi çalışanlarımız ile sizlere hem iyi bir temizlik işi hem de iyi bir müşteri memnuniyeti sağlayabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir