Taski Ranger temizlik makinası

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

1. Makine üzerinde sarılı bulunan kabloyu açıp yere yayın, fişi 20 volt prizine takın,
2. Yer yıkama fırçasını, ya da keçe ile birlikte sürücü diski yere bırakın.
3. Makinenin ön kısmını kol kapalı konumdayken yan kol kaldırma ve indirme kollarına basarak kolu gövde zeminde olacak şekilde kendinize çekin.Tık sesinden sonra yerle paralel duran gövdeyi havaya kaldırın, fırça ya da sürücü diskin göbeği üzerine getirerek makineyi üzerine bırakın. İki fırça motoru hareket kolundan birine kısaca dokunarak bağlanmayı sağlayın. Ofis temizliği işlemlerinde daha dikkatli kullanınız.
4. Su tankı içindeki solüsyon boşaltılarak en az iki defa manyetik ventil koluna (su verme kolu) basılarak yere su verilmesi sağlanmalıdır. Eğer bu işlem yapılmadıysa makinenin üstünde bulunan manyetik ventilin bobini yakar. Ventil su çıkışı tıkanarak ikinci kez kullanımı sırasında su yolu tıkanmış olduğundan su vermeyecektir.
5. TASKI RANGER tekerleklerinin her işlemden sonra aralarına sıkışmış saç, iplik v.s. gibi maddelerden temizlenmelidir.
6. TASKI RANGER kablosu her işlemden sonra temizlenmeli, düzgün bir şekilde sarılarak makinenin üstündeki yerine konulmalıdır.
7. Motorun ve motor alt disk tutucu kısımlarında nemli bir bezle silinmelidir. Bu işlemler yapılmadığı taktirde, makinenin üstünde bulunan cıvatalar yerine kaynadığından dolayı sökülmesi gerektiğinde kırılacaklardır. Bu da makinenin arızasının büyümesine ve işin uzamasına neden olacaktır.
8. Makinenin yani motor ve ventil bobininin üstüne kesinlikle su atılmamalıdır.

Not: TASKI RANGER kullanıldıktan sonra disk (pet tutucu) veya yıkama fırçası çıkartılmalıdır.

Entegre group temizlik şirketi kullanım sonrası makinelerin bakımını temizlik şirketleri için anlatmaya çalışmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir