Temizlik Şirketi Mülk Yönetimi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Bütün Entegre Group Temizlik Şirketi projeleri tescilli ve üçüncü taraf yazılımı telif hakları yasalarına uygun hareket edecek ve yaptırıma tabi tutacaklardır. Entegre Group lisanslı yazılımı kullanılarak elde edilen bilgiler Entegre Group’in mülkiyeti altındadır. Entegre Group’in yazılı izni olmaksızın tescilli yazılımlar kopyalanmayacak veya dağıtılmayacaktır. (Tescilli Yazılım, Entegre Group Temizlik Şirketleri tarafından satın alınan, kiralanan, lisanslanan veya geliştirilen bir yazılım olarak tanımlanmaktadır). Çoklu iş istasyonları için gereken ağ lisanslarnın bulunduğu haller haricinde her bir bilgisayar için her bir yazılım programının bir kopyası satın alınacaktır.

Entegre Group bilgisayarlarında yalnızca lisanslı ve onaylı yazılımlar kullanılacaktır. Entegre Group çalışanlarının geliştirdiği bütün programlar ve şablonlar şirketin malıdır. Bu bilgiler tescilli bilgiler olarak kabul edilmektedir.
Entegre Group’e ait bilgisayarlar mesai saatleri içinde ve yalnızca şirket işleri için kullanılacaktır.
Housekeeping Hizmetleri Yöneticisi bu programlar kullanılarak oluşturulan ve saklanan finansal ve diğer bilgilerin güvenliğinden sorumlu olacaktır.

Bütün bilgisayar operatörleri Entegre Group donanımları, yazılımları ve verilerinin işlenmesinde makul bir dikkat göstereceklerdir.
Temizlik Projelerindede bulunan tüm Entegre Group ve Müşteriye ait, demirbaşların ve ekipmanların korunup gözlenmesi proje yöneticisinin sorumluluğundadır. Tüm demirbaş eşyalar demirbaş zimmet formu ile proje yönetcisine zimmetlenir.
Entegre Group Merkez üst yönetiminin yönlendirmesi ile Altı ayda bir veya yılda bir kez merkez tarafından envanter takibi yapılır ve demirbaşta eksilme veya artma olduğunda tutanakla ilgili kişilerin onayı alınır. Bu tutanaklar da demirbaş zimmet formunun ekine konulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir