Temizlik Şirketi Özel Hizmet Prosedürü

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Bu prosedürün amacı, projelerde uygulanacak sözleşme dışındaki veya dışarıdan bir müşterinin bir defaya   mahsus talep ettiği özel  hizmetlerin talebinin  alınması, değerlendirilmesi ve sunulması     aşamalarında   izlenmesi gereken  yöntem ve iş akışlarının belirlenmesidir.

Projelerde sözleşme ile belirlenen hizmetler dışında müşteriden veya  dışarıdan bir müşterinin bir defaya mahsus talep ettiği özel hizmet talepleri geldiğinde talebi alan sorumlu personel tarafından  özel hizmet formu doldurulur.

Özel temizlik hizmet  formu doldurulurken özel hizmetin içeriği ve kapsamı ile ilgili mümkün olduğunca detaylı bilgiler alınarak özel hizmet  formu üzerine kayıt edilir.

Özel hizmet talebini müşterisinden eksiksiz verilerle alan proje müdürü / yönetici aynı gün özel hizmetin planlama çalışmasını tamamlar ve  gerekli durumlarda direktöre bilgi verir.

Planlama çalışmasının tamamlanmasından sonra sorumlu personel gerekli durumlarda bir üstü ile  beraber  özel hizmetin ne zaman ve nasıl gerçekleşeceği konusunda müşterisine bilgi verir.

Özel hizmetin tamamlanmasından sonra sorumlu personel mümkün ise müşterisi ile beraber işi denetler ve işin tamamlandığına dair özel hizmet formunu  müşteriye imzalatarak dosyasına kaldırır.

Özel temizlik hizmet formları projelerde kalite kayıtları prosedüründe belirlenen süreler boyunca saklanır.

Müşteri isteği ile yapılan ilave işler de gerçekleşen yövmiye veya mesailer özel temizlik hizmet formlarında belgelenir. Ay sonunda satış departmanına fax yoluyla ulaştırılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir