Temizlik Şirketi Personel Eğitimi ve Geliştirme

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Mülakatlarda başarılı olmuş olan yeni başlayacak temizlik personeli adaylarına; Eğitim takip formunda belirtilen programa uygun eğitimler Proje Yöneticisi, Ekip Şefi ve Yetiştirici personeller tarafından verilir. İlk Eleman Yetkinlik Değerlendirmesi açılır ve yetkinlik kontrol ve gözlem listesine göre yetkin olan personel, oryantasyon sonunda bir sınava tabi tutulur. En az % 70 ve üzerinde başarı sağlamak zorunludur. Temizlik Şirketi Standardı % 90’dır. Personeller; düzenli eğitim programlarının katkılarıyla, gelişim göstererek ilk altıncı ayın sonunda yapılan yükseltme sınavı sonunda şirket standardı olan % 90 hedefini yakalamak zorundadırlar. Hiç gelişme göstermeyen personelle ilgili merkez operasyon yöneticisi kararına göre gerekli işlemler yapılır.

Projelerde temizlik görevlilerine, proje yıllık eğitim programına göre belirli periyotlarda, rutin olarak Entegre Group Temizlik Şirketi Eğitim Modüllerine uygun eğitimler verilmektedir. Bu eğitimlerin değerlendirmeleri için; yönetici tarafından eğitim alan personelin pratikte neler yaptığı gözlemlenir veya sınav yapılır .

Temizlik  görevlileri mevzuatlarda belirtilmiş olan ve Proje yıllık eğitim planında belirlenen eğitmleri almakla yükümlüdür.

“Temizlik Şirketi Personel Eğitimi ve Geliştirme” için 26 yanıt

 1. Bayram dedi ki:

  Elemanlarıma Apartman merdiven temizliği, büro, alış merkezi temizliği eğitimi aldırmak istiyorum. Ücret nedir?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Bayram bey. Mailiniz ile bilgi iletilmiş tarafınıza ve herhangi bir geri dönüş alınamamıştır.

 2. ferhat süslü dedi ki:

  meraba ben temizlik şefi belgesi almak istiyorum

 3. ercüment dedi ki:

  Sivasta bulunan termal otelde çalışan 25 personelime, kat temizliği, oda temizliği gibi eğitimler verdirmek istiyorum. Fiyat teklifinizi rica ederim

  • admin dedi ki:

   Merhaba ekibimiz inceleyerek tarafınıza dönüş en kısa sürede sağlayacaktır Ercüment Bey. İyi çalışmalar.

 4. Tuğba Çakır dedi ki:

  Merhaba yeni temizlik şirketi kuruyoruz bununla ilgili almam gereken eğitimler nelerdir.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Tuğba Hanım. Tarafınıza dönüş yapılmıştı. Umarız verilen bilgiler ve detaylar faydalı olmuştur. İyi çalışmalar.

 5. Arif dedi ki:

  Merhaba sahsa ait temizlik sirketi acmak istiyorum .kimyasal urunlerin kullanimi hakkinda egitim veriyor musunuz

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Arif Bey; Eğitimlerimiz hakkında telefon ile kapsamlı bilgi verebilmekteyiz. İletişim sayfamızdan ulaşarak kapsamlı bilgi alabilmeniz mümkün.

 6. semihbalcı dedi ki:

  Gümüşhanede 3 yıldızlı otelimizin kat hizmetlerinde görev yapacak olan bayanlara temizlik eğitimi verilmesini istiyorum. Bilgi alabilir miyiz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Semih Bey; Eğitimlerimiz hakkında kapsamlı bilgilendirmeyi telefon ile verebiliyoruz. Mail ile tam detaylı ifade edilemeyebiliyor. Bu nedenle iletişim formundan talebinizi iletebilir veya iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Dönüşünüzü beklemekteyiz. İyi çalışmalar.

 7. Ozge Mert dedi ki:

  Merhaba; verdiginiz temizlik elemani egitimlerinin detayli icerigini ogrenebilir miyim? Egitim aldigimizda kursiyerleriniz neleri ogrenmis oluyor?

  • admin dedi ki:

   Merhabalar Özge Hanım; Tarafınıza kapsamlı bilgiyi telefon ile aktaralım dilerseniz. İletişim sayfamızdan telefon ile ulaşabilirseniz kapsamlı bilgi aktarımı sağlayabiliriz.

 8. Mustafa Olgaç Aksaç dedi ki:

  Merhabalar ben Kuzey Kıbrısta Temizlik Şirketi kurmak üzere ön çalışma yapmaktayım. Çalışma alanlarım ilk etapta ev ofis vb olarak düşünmekteyim ve kuracağım ekibin iyi ve profesyonellerin elinden eğitim almasını istiyorum sayfanızı inceledim ve gerçekten işinizde çok iyisiniz. Bu sebepten dolayı bana bu konuda yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum çünkü iyi bir eğitim yüksek kalitede hizmetin baş aktörüdür. İster mail ister cepten bilgi alabilirim siz nasıl uygun görürseniz. İyi çalışmalar.

 9. yavuz dedi ki:

  merhaba temizli eğitimiyle ilgili şef .amir vs belgesi almak istiyorum .kaldıki ben hala temizlik eğitim ve hijen konusunda sıkıca çalışıyorum .1yıl 8 ay fabrika temizlik amirliği yaptım belge çıkarma yönünde yardımcı olmanızı, vesile olmanızı isterim.saygılar yavuz.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Yavuz Bey. İlgi ve alakanız için teşekkürler. Dilerseniz iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan ulaşarak uzman ekibimizden konuyla ilgili talebinizi iletebilirsiniz. Yorum kısmından değilde bu tarz taleplere genelde telefon ile yanıt vermeye çalışıyoruz. İyi çalışmalar.

 10. Emsel Şenkaya dedi ki:

  Merhabalar
  Temizlik üzerine faliyette bulunmak istiyoruz.Personel alımı,personel eğitimi, apartman,merdiven ve ev temizliğini nasıl olmalıdır ? Kullanılacak temizlik malzemeleri neler olmalı ve bu işi profesyonelce yapmak için uygulanacak prosedür nasıl olmalı ?
  Bu konularda bilgi almak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  İyi çalışmalar

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. Belirli periyodlarla firmamızca bu konularda eğitim verilmektedir. Talep edilirse Firma veya Şahıs bazlı da eğitimler programlanabilmektedir. Detaylar için halen araışınız devam ediyorsa dönüşünüzü beklemekteyiz. iyi çalışmalar.

 11. Kerem Çolpan dedi ki:

  Merhaba, inşaat sonrası temizlik için personellerimiz eğitime ihtiyacı var. Detaylı bilgi için mailinizi bekliyorum teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Kerem bey. Tarafınıza ekip arkadaşlarımız ulaşmış olarak görünüyor kayıtlarımızda. Umarız yapılan bilgilendirmeden memnun kalmışsınızdır. Kayıtlarda telefonunuz olmadığından mail atılmış olarak detaylara ulaşmaktayız. Bu alandan geç dönüşümüz için de kusurumuza bakmayın.

 12. Emre dedi ki:

  Merhaba ben temizlik şefi belgesi almak istiyorum

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. Geç dönüş için üzgünüz. Detaylar iletişim sayfamızdaki telefon ve maillerimizle verilebilmektedir.

 13. Seyhan hızlı dedi ki:

  Merhaba eşimle temizlik şirketi açıyoruz işe profesyonel olarak başlamak istiyoruz eğitimlerimiz hakkında bilgi alabilir miyim acil olarak?

  • admin dedi ki:

   Merhabalar. İletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirseniz Temizlik Şirketi Eğitimlerimiz hakkında tarafınıza bilgi verebilir. İyi çalışmalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir