Eyüp Temizlik Şirketi – Eyüp Temizlik Şirketleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Eyüp Temizlik Şirketi temizliğin her alanında size hizmet etmektedir. Profesyonel hizmet anlayışıyla her geçen gün daha da gelişen iş makinaları teknolojisi ile müşteri memnuniyetine verdiği önemle rakiplerinden ayrılan firmamız günden güne daha çok tercih edilmektedir.

Oda ve salon temizliği, mutfak temizliği, lavabo, banyo ve tuvalet temizlikleri konusunda ayrı ayrı yöntemler kullanan şirketimiz her ev için ayrı sayıda bez, sünger ve fırça kullanmaktadır. Camların ve pençelerin doğramalarının silimi konusunda hassasiyet göstermektedir. Eyüp Temizlik Şirketleri çalışanları Lamba, priz, avize, tablo ve rafların temizliğini önemsemekte, bunlar için zaman harcamaktadır. Halıların süpürülmesi, isteğe bağlı olarak yıkanması söz konusu olabilmektedir. Mobilya ve koltuklar için de aynı durum söz konusudur. Kapılar silinmektedir. Bazı kapılar eğer uygunsa buharla temizlenmektedir. Parke olan yerler, vakum makinesi ile temizlenmektedir.

Eyüp Temizlik Firması, fayanslar ve seramik alanları silerek temizlemekte, mutfaklarda ıslak-kuru vakumla temizlik yapmaktadır. Siyaha dönüşen fayans aralıkları buharla parlatılmaktadır. Aspiratör, fırın ve çevreye bulaşmış tüm kir, pas ve yağların temizliği yağ çözücü ile gerçekleştirilmektedir. Dolap ve çekmeceler, yeniden boşaltılarak yeniden içleri ve dışları temizlenmektedir.

Mutfak temizliğine oldukça özen gösteren Eyüp Temizlik Firmaları, buzdolabı, fırın, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların çekilmesi ve altının temizlenmesini de önemsemektedir. Buzdolabı ve fırın iç temizliği dikkat edilen başka bir hassasiyettir.

Eyüp bölgesi temizlik hizmetleri

Sözleşmeli Temizlik Personeli
Ofis Temizliği
Otel Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği
Fabrika Temizliği
İnşaat Sonrası Temizliği
Otopark Temizliği
Ev Temizliği
Villa Temizliği
Mağaza Temizliği
Organizasyon Temizliği
Havuz Temizliği
İşyeri Temizliği
Bina Temizliği
Site Temizliği
Okul Temizliği

Göktürk temizlik şirketleri

Şirketimiz günü birlik temizlik taleplerinin çoğunlukta olduğu Göktürk’te en iyi temizlik şirketleri kategorisinde yer almaktadır. Hem kullandığı temizlik sistemleri hem de Göktürk ve Kemerburgaz semtine Araç ile 15-20 dakika mesafede oluşu sebebiyle hizmet taleplerinize hızlı çözümler sunmaktadır. Kısaca bu bölgede günde ortalama 10-12 ev temizliği 3-4 tane ofis temizliği talebini karşılamaktadır.

Göktürk ev temizliği

Göktürk bölgesinde bulunan site ve apartman daireleri temizliğini sizin istekleriniz doğrultusunda belirlediğiniz saat aralıklarında yapmaktadır. İnşaat sonrası, Boş veya kullanımda olan evlerinizi temizlik malzemelerinizi bizden veya günlük temizlikçi kadın yönlendirerek yapmaktayız. Göktürk bölgesine yakınlığımız sebebiyle gelen hizmet taleplerinin hiçbirini geri çevirmiyoruz. Özellikle çalışan hanımlar, iş icabı tek yaşayan beyler veya herhangi bir rahatsızlığı sebebiyle kendi temizliğini yapamayan müşterilerimiz ev temizliği için gündelikçi kadın aramaktadırlar. Bazı müşterilerimiz belirli periyotlar ile detaylı ev temizliği hizmeti almaktadırlar. Çalışanlarımız genellikle özel durumlar hariç 09:00-17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Göktürk ofis temizliği

Göktürk bölgesinde çeşitli konseptlerde ofis temizliği taleplerini en hızlı şekilde geniş ekipman ve TSE standartlarına uygun ürünlerimiz ile temizlemekteyiz. Ortam itibariyle şehrin gürültüsünden uzak sessiz bir ortam olan Göktürk’te ofisi olan müşterilerimiz hijyen konusunda tercihlerini şirketimiz tarafından kullanmaktadırlar. Sizin istediğiniz saat aralıklarında hizmet veren Entegre group Göktürk Temizlik şirketi Uygun fiyatlarda hizmet vermekteyiz.

Göktürk Havuz temizliği

Göktürk bölgesinde site ve villaların havuzların periyodik ve ilk bakımları şirketimiz tarafından yapılabilmektedir. Havuz temizliği konusunda gerekli teknik bilgiye sahip şirket çalışanlarımız ile hem havuz bakımı hemde havuz kimyasalları tedariği yapmaktadır. Göktürk temizlik şirketleri taleplerinizde bir telefon uzaklığındadır. Havuz temizlik fiyatlarımız piyasa koşullarında oldukça caziptir.

Göktürk temizlikçi

Göktürk temizlikçi kadın taleplerinizi uygun fiyatlarda sizin istediğiniz saat aralığında sunmaktadır. Temizlikçi kadınlar, genel ev temizliği, perde yıkama, genel ev temizliği ve düzeni, çamaşır yıkama ve ütü yapma işlemleri de yapmaktadırlar diğer Göktürk temizlik şirketleri igibi sadece dolap içi ve dolap dışı değil tüm evin temizliğini profesyonel bir şekilde siz evde olun veya olmayın yapmaktadırlar. Temizlik yapılan daire daha siz kapıdan girer girmez kendini temizlik ve düzeniyle size kendini gösterecektir. Doğum günleri ve özel organizasyonlarınıza profesyonel yardımcılar verilmektedir.

Temizlik aynı zamanda malınızın değerini korumaktır. Size bir telefon uzaklığındayız lütfen iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir