Temizlik görev spesifikasyonları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Komi personeli: Daha çok fast foodlarda görev alır esas işi görev tanımına, proje işlerine ve iş talimatlarına uygun olarak masa sandalye temizliği, masa üzerlerinin dezenfeksiyonu ve mağaza tepsilerinin çöplerinin boşaltılarak mağazalara ulaştırılmasını sağlamak ve gün içi zemin temizliğine yardımcı olmaktır.
Çöp Merkezi personeli: Atık prosedürlerine, çöp odası iş talimatına, proje işlerine ve görev tanımına uygun olarak, çöplerin ayrıştırlması, toplanması, nakledilmesi, çöp odası ve konteynırların düzenli temizliğini yapar.
Camcı: İş güvenliği talimatlarına, iş tariflerine, proje işlerine ve görev tanımına uygun olarak tüm cam, çerçeve ve metallerin temizliğini yapar.
Çevre: Görev tanımına uygun olarak, dış alan, otopark, kaldırım ve yolların süpürme ve gerektiğinde yıkanması varsa havuz temizliğinin yapılması gibi görevleri yerine getirir.
Makineci: Gerekli eğitimleri alıp sertifika almaya hak kazandıktan sonra, iş güvenliği talimatlarına, görev tanımına, proje işlerine uygun olarak, makine ile yıkama işlerini yapar.
Cilacı: Gerekli eğitimleri alıp sertifika almaya hak kazandıktan sonra, iş güvenliği talimatlarına, görev tanımına, proje işlerine uygun olarak, makine ile yıkama, cilalama ve parlatma işlerini yapar.
Kat personeli: Görev tanımına ve iş talimatlarına uygun gerekli işleri yapan personellerdir.
Wc personeli: Görev tanımına ve iş talimatlarına uygun wc temizliği işlerini yapan personellerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir